Zde jsou nejlepší nabídky televizních kanálů pro 4K v lednu 2019


Když vybíráte zbrusu nový televizor 4K, který bude sledovat vaše přehlídky a filmy ve všech svých slávach HD, proč to neuděláte? Správná televize dokáže zpříjemnit zážitek ze sledování a není lepší koupit než právě teď. Dobrý inteligentní televizor UHD je nejlepší a nejsnazší způsob, jak provést nastavení domácí zábavy na další úroveň a jakmile začnete vychutnávat veškerý váš oblíbený obsah v ostrém Ultra HD a HDR, budete se divit, proč jste tak dlouho čekali na upgrade .

Jakmile si přečtete, jak si koupit 4K TV a co činí rozlišení 4K tak jedinečným, můžete začít hledat online na velkou obrazovku, která odpovídá to, co hledáte, a poté připojit svůj nový televizor s nejlepšími Blu-ray aby se opravdu dostalo, že bude fungovat domácí kino. Abychom pomohli dostat míč do pohybu, jsme zaokrouhlovali některé z nejlepších 4K televizních a smart TV nabídek, které jsou k dispozici online od LG, Samsung a dalších nejlepších značek.

Dnešní nejlepší televizní nabídky

  1. Insignie 43palcová 4K Alexa Fire TV – 200 dolarů od Best Buy
  2. LG 65palcový 4K Smart TV – 799 USD od společnosti Dell
  3. TCL 55-palcová 4K Roku Smart TV – 380 dolarů od Amazon
  4. Toshiba 50-palcový 4K Alexa Fire TV – 380 dolarů od Amazonu
  5. Samsung 55palcový zakřivený televizor 4K Smart – 598 dolarů od společnosti Walmart
  6. Vizio 70-palcový televizor Smart 4K – $ 798 od společnosti Walmart
  7. Sony 65-palcový 4K Smart TV – $ 1,298 od Rakuten
  8. Samsung 75-palcový 4K Smart QLED TV – $ 2,598 od společnosti Walmart
4K TV nabídky Insignia Fire TV

Pokud jste přišli sem, protože jste se chytli po nejlevnějším 4K smart TV řešení právě teď, je to: 43palcový Insignia TV nabízí ostrý Ultra HD rozlišení spolu s vestavěným streamingem z Amazonské služby Fire TV, takže máte vše, co potřebujete, abyste se okamžitě ponořili do svých oblíbených programů a filmů z Netflix, Prime Video, HBO a dalších.

Alexa také umožňuje řídit vše pomocí hlasových příkazů prostřednictvím přiloženého Alexa Remote a můžete snadno synchronizovat tento televizor s širším inteligentním domovským nastavením, pokud ho máte. 43palcový model přichází z nabídky Best Buy právě za 200 dolarů, ale pokud chcete něco trochu větší, je k dispozici také na 50 palců (280 dolarů) a 55 palcích (330 dolarů).

Kup nyní

4k televizní obchody

Vstoupit do akce s touto skvělou novou televizí od společnosti LG. Tento inteligentní 65palcový 4K UHD model se může pochlubit technologií LG ThinQ A.I., která slouží jako inteligentní rozbočovač pro streamování veškerého oblíbeného obsahu a může se synchronizovat s vaším větším inteligentním domácím ekosystémem a umožňuje ovládat televizi a další připojená zařízení pomocí hlasových příkazů. Zažijte hladké přehrávání na rychle se pohybujícím obsahu s TruMotionem 120, abyste zajistili, že si budete užívat všechny akce bez stutteru a odtrhávání obrazovky, od poslední sekundy pronásledované scény až po poslední stoupání hry.

S elegantním designem a štíhlým rámem vypadá tento konkrétní model inteligentní televize stylově přední a zadní, ať už je umístěn na zdi nebo sedí na stánku. 65palcový televizor LG Smart 4K UHD o rozměrech 65 palců se prodává za 1.200 dolarů, ale v současné době je od společnosti Dell jen 799 dolarů.

Kup nyní

4k televizní obchody

Pro nejlevnější 4K HDR inteligentní televizory Roku, které pravděpodobně najdete, podívejte se na sestavu TCL. Tento 4K UHD model je nejprodávanějším v kategorii LED a LCD HDTV na Amazonu a díky inteligentní funkcionalitě a 4K jasnosti obrazu není těžké pochopit proč. Vyvážený kontrast, barva a detaily HDR vytvářejí živější obraz.

Kromě technologie s vysokým dynamickým rozsahem má tento model obnovovací kmitočet 120 Hz, který umožňuje vidět rychle se pohybující akční scény bez praktického rozmazání pohybu. Intuitivní rozhraní vám umožňuje snadný přístup k více než 4 000 kanálům streamingu. Je kompatibilní s kabelovými, satelitními, anténami a non-Roku streaming zařízeními, takže si můžete vychutnat svůj oblíbený obsah jakýmkoli způsobem, jak se vám líbí. Můžete také snadno vyhledávat nejlépe streamované kanály podle názvu, herce nebo režiséra. Hlasové vyhledávání s podporou Wi-Fi je k dispozici prostřednictvím bezplatné mobilní aplikace Roku, ale také můžete použít vstupy HDMI přímo pro připojení.

TCL 49-palcový 4K Roku Smart HDTV běžně prodává za 600 dolarů, ale v současné době je na Amazonu za 380 dolarů, což vám ušetří 220 dolarů a nabízí bezplatnou přepravu.

Kup nyní

4k televizní obchody

Inteligentní televizní HDTV společnosti Toshiba je nyní k dispozici na Amazonu a umožňuje sledovat filmy a přehlídky v úžasné kvalitě filmů díky vestavěnému streamingu Fire TV – to vše za neuvěřitelně konkurenceschopnou cenu. Tento inteligentní model kombinuje jas 4K Ultra HD s barevným rozsahem a technologií s vysokou dynamickou rozlišovací schopností (HDR) pro neuvěřitelně živou kvalitu obrazu a umožňuje vám rozloučit vyplavené, šedě vypadající černé díky dynamickému kontrastu inteligentní televize . Požární televize poskytuje přístup k celé řadě proudů, jako jsou Netflix, HBO, Hulu, Prime Video a mnoho dalšího, zatímco vestavěné připojení Alexa nabízí snadné hlasové ovládání a usnadňuje synchronizaci televize s širším inteligentním domácím ekosystémem .

Pokud jste si na Black Friday nevybrali jeden z nich, je to v pořádku: 50-palcová televizní obrazovka Toshiba 4K Ultra HD Fire může být stále vaše za $ 380 ($ 20 off) z Amazonu s bezplatnou přepravou. 55-palcová verze je také v prodeji za pouhých 20 dolarů více, přichází na 400 dolarů (80 dolarů off).

Kup nyní

4k televizní obchody

Pokud chcete mít zakřivený HDTV, který je velký, aniž byste byli přeplněni doma, je to 55palcový inteligentní model od společnosti Samsung – vůdce v oboru pro zakřivené televizory UHD právě teď – je to skvělá volba. Tato zakřivená možnost 4K UHD se může pochlubit skutečnou barvou Ultra HD s kompatibilitou HDR pro skvělý obraz spolu s jasným a energeticky úsporným podsvícením LED. Tři porty HDMI vám umožňují připojit externí vysílací krabice, přehrávače Blu-Ray a herní konzole. Vestavěná inteligentní funkce zajišťují plynulý tok i v případě, že nevlastníte Roku. Starší obsah je také zvýšený; ačkoli to nebude pravda 4K, staré média budou vypadat lépe a hladce než dříve.

Nejde o největší inteligentní televizor Samsung, ale na pouhých 598 dolarů z Walmartu, Samsung NU7300 je jedním z nejlepších 4K UHD televizních obchodů, které najdete na zakřivené televizi UHD. Pokud hledáte inteligentní televizor 4K Ultra HD, který vás opravdu přitáhne, je to zkroucený model HDR skvělý způsob, jak jít.

Kup nyní

4k televizní obchody

V případě televizoru s vysokým rozlišením 4K, který nevyžaduje vyřízení druhé hypotéky, zvážte vizi D70-F3, která se dodává na masivní 70 palců. S více než 8 miliony pixelů a čtyřnásobným rozlišením Full HDTV s rozlišením 1080p zobrazuje každou scénu dechberoucí detaily a přehlednost. Tento model má digitální zvuk ze dvou vestavěných reproduktorů (i když je tento televizor velký, určitě byste chtěli zvážit nastavení systému prostorového zvuku) a všechny porty, které potřebujete pro moderní i starší vstupní zařízení včetně tří UHD připravených HDMI připojení. Nabízí také inteligentní konektivitu pomocí operačního systému SmartCast společnosti Vizio, což vám umožní streamovat z vašich oblíbených služeb, včetně Netflix, Vudu, Freeview HD, Freeview Play a dalších, aniž byste museli používat samostatné streamovací zařízení.

S elegantním a moderním designem doplněným o štíhlý rám, tento Vizio HDTV je ideální základnou pro domácí kino. Vizio 70-palcový televizor Ultra HD smart je v současné době označen až za 798 dolarů od společnosti Walmart, která poskytuje slevu ve výši 200 dolarů a reprezentuje nejlepší 4K televizní smlouvu, kterou můžete najít právě teď pro televizní obrazovku UHD s velkou obrazovkou, která je méně než velká.

Kup nyní

Televizní 4K televizory se zabývá Sony 65-palcový

Sony vyrábí některé z nejlepších 4K televizorů v okolí a tento svalnatý 65palcový inteligentní model nabízí spoustu big-screen bangů pro buck. Spolu s rozlehlým rozlišením 4K nabízí televizor Sony 4K smart TV technologii Motionflow XR, která poskytuje obnovovací kmitočet 120 GHz, aby se zabránilo nepříjemnému roztržení obrazovky a zpoždění obrazu. Díky technologii Ultra HD a HDR bude tento televizní přijímač ideálním společníkem pro vaši konzolu 4K PlayStation 4 Pro.

Pro inteligentní funkce je televizor Sony UHD vybaven vestavěným Wi-Fi a ethernetovým připojením a je kompatibilní jak s asistentem Google, tak s Amazon Alexa. Máte snadný přístup k obchodům Google Play pro aplikace a můžete streamovat obsah zábavy z vašich oblíbených služeb přímo z krabice. 65palcový televizor Sony 4K smartphone nyní zazvoní z Rakutenu za pouhých 1,298 dolarů (úspora 500 dolarů).

Kup nyní

4k televizní obchody

Vyhodnoťte špičkovou obrazovku 4K UHD s velkou obrazovkou s novou technologií QLED s tímto 75palcovým telefonem Samsung Smart TV. Technologie Ultra HD, Q Color, Q Contrast a MotionRate 240 se spojují tak, aby video s kvalitou filmu přímo do vašeho domova bylo v hlubokých barvách a ostrém kontrastu. Jako inteligentní televizor se systémem Bixby Voice je tento přístroj vybaven vestavěným rozhraním Wi-Fi, schopností hlasových příkazů a univerzálním průvodcem společnosti Samsung, díky kterému je vše k dispozici pro streamování. Je také plně kompatibilní s vašimi oblíbenými externími streamingovými klíči a krabicemi, ať už je to Roku, Fire TV nebo Chromecast, stejně jako mobilní aplikace Samsung SmartThings, takže můžete integrovat do širšího inteligentního domácího systému, pokud chcete.

Samsung 75palcový QLED inteligentní televizor 4K značky Samsung je špičková sada s cenou, která odpovídá prodeji za neuvěřitelných 4 200 dolarů, ale můžete ho získat z Walmartu za zlevněný $ 2,598 s bezplatnou domácí dopravou.

Kup nyní

Hledáte nejlepších technologií? Najděte obchody iPad, nabídky laptopů a mnoho dalšího na stránce s kurátorem.

Snažíme se našim čtenářům pomoci najít nejlepší nabídky kvalitních produktů a služeb a zvolit, co pokrýváme pečlivě a nezávisle. Najdete-li lepší cenu pro zde uvedený produkt nebo chcete navrhnout jeden z vašich vlastních, napište nám na adresu dealsteam@digitaltrends.com.

Digitální trendy mohou vybírat provizi za produkty zakoupené prostřednictvím našich odkazů, což podporuje práci, kterou pro naše čtenáře děláme.