Zbývají 3 dny, abyste ušetřili při přechodu na Disrupt Berlin 2019 – TechCrunch


Co má Disrupt Berlin 2019 společného s filmem „Tři dny kondoru?“ Upřímně řečeno, ne moc, až na to, že zbývají pouze tři dny, než se zvýší ceny. Analogie může být úsek, ale fakta jsou skutečná. Nyní můžete ušetřit až 600 EUR v závislosti na zakoupeném průkazu.

Pamatujte, že super ranný pták je ohroženým druhem. Jakmile hodiny udeří 11:59 hodin (CEST) na Pátek 11. října, super ceny ranných ptáků zanikají. A kdo chce platit více, než je nutné? Vyhynutí vás bude stát, takže nečekejte. Kupte si vstupenky na Disrupt Berlin ještě dnes.

Jakmile si zajistíte svůj průkaz, můžete začít přemýšlet o všech způsobech, které chcete zažít Disrupt Berlin. Připojte se k publiku tisíců a sledujte, jak se některé z nejlepších světových začínajících začínajících začínajících hráčů na startovním bojišti staví přímo na hlavu. Mezi 15–20 týmy se na hlavní scéně vydá šestiminutové hřiště s produktem a ukázka panelu expertních techniků a rozhodčích VC.

Je to rychlá, zuřivá a epická soutěž o hřiště, která vyvrcholí jedním vynikajícím startem požadujícím Disrup Cup a cenou 50 000 dolarů bez vlastního kapitálu. A všichni účastníci se budou vyhřívat v teplém, možná život měnícím centru pozornosti médií a pozornosti investorů.

V Startup Alley, v našem výstavním pavučině a v síťovém ráji najdete ještě více začínajících startupů vystavujících širokou škálu technologií. Mezi stovkami vystavovatelů se podívejte na TC Top Picks. Redakci TechCrunch vybrali tuto skupinu, aby našli až pět nejlepších startupů představujících tyto kategorie technologií: AI / Machine Learning, Biotech / Healthtech, Blockchain, Fintech, Mobility, Privacy / Security, Retail / E-commerce, Robotics / IoT / Hardware, CRM / Podnikání a vzdělávání.

Už jste slyšeli o našem Extra Crunch Stage? Zde najdete chatové rozhovory a panelové diskuse zaměřené na úspěch zakladatele a investora. Navíc je to místo, kde můžete hledat praktické informace a obsah návodů. Mluvíme o radu, že si můžete vzít domů a dát se do práce – přímo z úst lidí, kteří vykonali tvrdou práci a získali úspěch.

Tolik, co dělat a vidět na Disrupt Berlin 2019 a zbývají jen tři dny od super ceny ranných ptáků. Úspory pominou 11:59 hodin (CEST) na Pátek 11. října. Kupte si lístky na Disrupt Berlin, uložte balíček a uvidíme se v prosinci!

Máte zájem o sponzorování nebo vystavování na veletrhu Disrupt Berlin 2019? Kontaktujte náš tým prodeje sponzorů do vyplňte tento formulář.