Vesmírný thriller „Ad Astra“ přichází na digitální, Blu-ray a DVD právě včas na svátky


Tuto sváteční sezónu můžete nyní svým blízkým darovat 2 hodiny a 4 minuty vizuálně ohromujícího vesmírného dobrodružství s bušícím srdcem.

Herec Brad Pitt zaujal diváky v „Ad Astra“, která měla premiéru 20. září 2019. Sci-fi thriller prozkoumal vnější dosahy sluneční soustavy a nejvzdálenější zákoutí lidského ducha.

Brzy si budete moci vychutnat akční balíček z pohodlí vašeho domova, jak to dopadne na Digital Dec. 3 a na 4K Ultra HD ™, Blu-ray ™ a DVD Dec. 17. Můžete zde si na Amazonu předobjednejte „Ad Astra“.

Hodinky: Podívejte se na Sneak Peek z akce „Ad Astra“ Moon!

"Ad Astra," sci-fi thriller v hlavní roli Brada Pitta jako astronauta Roy McBride, přichází v prosinci 2019 na digitální, DVD a Blu-ray. (Obrazový kredit: 20th Century Fox)

Blu-ray verze filmu přichází s celou řadou zvláštních funkcí, včetně smazaných scén, zákulisních vyhlídek, sedících rozhovorů s herci a posádkou a dalších. Verze Blu-ray i 4K UHD navíc obsahují zvukový komentář režiséra Ada Astra Jamese Graye.

"Ad Astra" vypráví příběh Roy McBride (hrál Pitt), astronaut, který musí jít do extrémních a nebezpečných délek, aby zachránil svět před jeho otcem (hrál Tommy Lee Jones). Film přivede publikum ze Země na Mars a dále, než jste si v naší sluneční soustavě dokázali představit. Ale film není jen dobrodružství z planety na planetu.

McBride, který se potýká s řadou osobních a duševních problémů, které se podle všeho zhoršují, jak film prochází, prochází vážnou cestou sebezkoumání, když cestuje vesmírem.

Tento film by byl ideální pro všechny fanoušky sci-fi, ale s ohromujícími výhledy na planety

Sledujte Chelsea Gohd na Twitteru @chelsea_gohd. Sleduj nás na Twitteru @Spacedotcom a dále Facebook.

Vše o kosmické dovolené 2019

Potřebovat více místa? Přihlaste se k odběru našeho sesterského časopisu „Vše o vesmíru“ za poslední úžasné zprávy z poslední hranice! (Obrazový kredit: Vše o vesmíru)