Top Gear America představuje comeback s Dax Shepardem, Rob CorddryNa jaře roku 2020 přijde do streamingové aplikace MotorTrend nejnovější ztělesnění Top Gear America. Předchozí pokusy o zachycení blesku v láhvi, která je vysněným týmem Clarksona, Hammonda a května, se na americké diváky rozpadly, i když poslední pokus, představující všestranného rychlého chlapa Tannera Fousta, trval čtyři sezóny.

Společnost MotorTrend ohlásila toto oznámení prostřednictvím svého webu v úterý 3. prosince. „Po vyčerpávajícím hledání jsme hrdí na to, že můžeme oznámit hostitele Top Gear America, přichází na jaro 2020 výhradně do aplikace MotorTrend: Dax Shepard, Rob Corddry a Jethro Bovingdon. Nebo, jak to říkají: dva komici, chlap, který je vlastně Brit… a Stig. “

Stig nepotřebuje úvod k návratu Top Gear fanoušci. Shepard je známý herec z úspěšné série, jako je Rodičovství, Ranč, a Bless This Mess (ale stejně dobře známý pro manželství s Kristen Bell); Corddry je komik, Denní show korespondent a herec z filmů jako Hot Tub Time Machine; a Bovingdon je automobilový novinář se sídlem v U.K., tester vozidel a příležitostný účastník (a seřizovač záznamů) 24-hodinového vytrvalostního závodu Nürburgring.

Zůstane vidět, zda americké publikum najde tento program, natož aby umožnilo hostitelům růst a najít potřebnou chemii, kterou měli původní hostitelé. Docela drsná historie předchozích pokusů o přinesení Top Gear státům naznačuje, že to nebude snadné. Tentokrát, v případě parní služby od MotorTrend, pokud jsou dost trpěliví, by mohla existovat dobrá šance, že se tito tři stanou základem amerických převodovek.

Top Gear je populární britská motoristická show, která představuje recenze automobilů, divoká automobilová dobrodružství, závody a nepravděpodobné situace. Poprvé byl uveden v televizi BBC ve Velké Británii v roce 1977, a to v roce 2002, kdy se tato show stala nutností pro milovníky automobilů i pro ty, kteří hledají zábavu.

Chcete-li zobrazit nové Top Gear America musíte se přihlásit k odběru aplikace MotorTrend, kde bude pořad streamován. Předplatné je 5 $ měsíčně nebo 50 $ ročně. V současné době existuje speciální nabídka pro celý rok pouze za 12 USD, ale tato nabídka je pouze pro nové předplatitele.

Doporučení redaktorů