Tento hostitel z červeného koberce našel způsob, jak zabránit vzniku puchýřů na patách díky její linii péče o nohy – naboso věda<div _ngcontent-c17 = "" insidehtml = "

Dana Ward strávila bezpočet hodin rozhovorem na kamerách na premiérách a akcích červeného koberce. Na sobě paty celé hodiny nechaly Ward s bolestivými puchýři, řezy a popáleniny bez ohledu na to, jak tvrdě se jim snažila zabránit. Po založení mediální společnosti se Ward nemohl zbavit myšlenky, že musela vyrobit produkt, který by zabránil jejímu největšímu mazlíčkům puchýřů a popáleninám po dlouhých hodinách v patách

"Myšlenka na náš první produkt (a značku) PreHeels, který se nakonec stal produktem naší společnosti, & nbsp; Barefoot & nbsp; Vědec, byla inspirována mým časem na červeném koberci. Můj partner, Adam Kolom, byl toho svědkem a využil své zkušenosti s úzkou spoluprací s nejlepšími vědci jako biotechnologickým investorem a spoluzakladatelem Parkerova institutu pro imunoterapii rakoviny a vynalezl si lepší nápad. produkt založený na řešení, který dosud neexistoval. Trvalo nám několik let a několik stovek formulací, abychom vytvořili perfektní blistrový preventivní sprej, který by mohl rychle vyschnout a přesto vydržet několik hodin tření, být neviditelný, ale odolný, být silný, ale ohýbat se pohybem nohou atd. Bylo to nesmírně náročné formulace vytvořená od nuly! “zvolal Ward.

& nbsp; Po vydání preventivního spreje v blistru PreHeels získal produkt obrovskou odezvu s inovační cenou a rychle se stal základem v sadách špičkových stylistů, protože PreHeels byl vynalezen jako „zázračný“ vynález. „V kosmetickém a wellness průmyslu jsme si všimli prázdného místa a vydali jsme se za první značku prémiové péče o nohy, která obsahuje vědecky vyspělé formulace, obaly zaměřené na design a inovativní produkty. Také jsme se zaměřili na posun od reakčních ošetření k preventivnímu rozmazlování, které by se dalo snadno začlenit do každodenní wellness procedury, “říká Ward.

Ward měla s PreHeels tolik úspěchů, že na začátku roku 2019 spustila celou řadu věnovanou péči o nohy s názvem Barefoot Science. Značka představuje jejich étos k formulaci produktu s významem spojení nejúčinnějších ingrediencí z přírody a nejlepších pokroky ve vědě & nbsp; („bosý“ = příroda a „vědec“ = & nbsp; věda) k vytvoření jejich sbírky.

Hledají však spotřebitelé péči o pokožku nohou? Podle Warda je vzdělávání spotřebitelů zejména v tomto novém prostoru klíčem k jejich úspěchu. „Vzdělávání je pro naši značku významnou součástí spotřebitelské cesty. I když ve zdravotnictví existuje vynikající validace s podiatrií a lidmi, kteří skutečně hledají konkrétní léčbu nohou, chceme podněcovat nové chování pro velkou část lidí. Využíváme tedy téměř každou možnou příležitost ke vzdělávání našich zákazníků prostřednictvím našeho webu, který je skutečně naší domovskou základnou, kde zahrnujeme vše od vysvětlení potřeby péče o nohy a příčiny běžných problémů s nohou až po sdílení našich vlastních patentovaných formulací účinnosti, jejich příslušných složek. příběhy a další. Tyto poznatky se odrážejí všude, kde by se naše publikum mohlo setkat. Barefoot & Vb, vědec, ať už jde o obaly, sociální média, digitální reklamy, displeje v obchodech a další. “

Ward dodává, že když se spotřebitelé podělí o své zkušenosti, slouží také jako forma vzdělávání pro ty, kteří nejsou obeznámeni s Barefoot Science: „Osobně rád slyším od zákazníků, když nám pošlou e-mail nebo je označí na sociálních příspěvcích, aby se podělili o tom, jak Barefoot & nbsp Vědecké produkty si zachránily svůj svatební den, dovolenou atd. A často nám zákazníci děkují za to, že jim pomáháme zbavit se jejich každodenního rozpaků – prasklých, suchých podpatků, páchnoucích nohou nebo puchýřů z bot, které se otírají. Jako zakladatel je to velmi prospěšné, a to nejen proto, že jsme investovali spoustu času a úsilí do našeho výzkumu a vývoje, abychom vytvořili inovativní formulace, ale protože to znamená, že náš obtížný úkol vzdělávat se o novém spotřebitelském zvyku funguje. Dnešní spotřebitel je chytrý s vysokými očekáváními a jsem vděčný těm, kteří s námi cestují na naši cestu! “& Nbsp;

Ward chce udělat péči o chodidla něčím, co lze snadno začlenit do každodenní krásy člověka & amp; wellness rutina a nejen to, na co se pohlíží jako na dodatečnou myšlenku nebo na ni sáhnou pouze v případě problému. "Postarejme se o naše nohy stejným specializovaným způsobem, jakým zacházíme s našimi tvářemi, vlasy a zbytkem těla." S našimi promyšlenými, vědecky vyspělými formulacemi a prémiovými ingrediencemi z přírody doufám, že vědec může být originálním, důvěryhodným zdrojem šťastnějších a zdravějších nohou, “vysvětluje Ward.

Tato řada se skládá z více než 20 produktů určených pro péči o nohy, pokud jde o prevenci, úlevu nebo ošetření. Mezi nejoblíbenější produkty Barefoot Sciences patří sprej pro prevenci puchýřů, intenzivní hydratační hydratační krém a pokročilé hojivé sérum. Barefoot Science najdete online na & nbsp;www.barefootscientist.com nebo na Amazonu a také u vybraných prodejců včetně Bloomingdale's, Riley Rose, CVS Pharmacy a dalších.

& nbsp;

">

Dana Ward strávila bezpočet hodin rozhovorem na kamerách na premiérách a akcích červeného koberce. Na sobě paty celé hodiny nechaly Ward s bolestivými puchýři, řezy a popáleniny bez ohledu na to, jak tvrdě se jim snažila zabránit. Po založení mediální společnosti se Ward nemohl zbavit myšlenky, že musela vyrobit produkt, který by zabránil jejímu největšímu mazlíčkům puchýřů a popáleninám po dlouhých hodinách v patách

"Myšlenka na náš první produkt (a značku) PreHeels, který se nakonec stal produktem naší společnosti, Barefoot Scientist, byla inspirována mým časem na červeném koberci." Můj partner, Adam Kolom, byl toho svědkem a využil své zkušenosti úzké spolupráce s předními vědci jako biotechnologický investor a spoluzakladatel Ústavu Parker pro imunoterapii rakoviny, přijal výzvu vymyslet lepší produkt založený na řešení, který dosud nebyl existovat. Trvalo nám několik let a několik stovek formulací, abychom vytvořili perfektní blistrový preventivní sprej, který by mohl rychle vyschnout a přesto vydržet několik hodin tření, být neviditelný, ale odolný, být silný, ale ohýbat se pohybem nohou atd. Bylo to nesmírně náročné formulace vytvořená od nuly! “zvolal Ward.

Po vydání preventivního spreje PreHeels získal produkt obrovskou odezvu díky inovační ceně a rychle se stal základem v sadách špičkových stylistů, protože PreHeels byl vyvinut jako „zázračný“ vynález. „V kosmetickém a wellness průmyslu jsme si všimli prázdného místa a vydali jsme se za první značku prémiové péče o nohy, která obsahuje vědecky vyspělé formulace, obaly zaměřené na design a inovativní produkty. Také jsme se zaměřili na posun od reakčních ošetření k preventivnímu rozmazlování, které by se dalo snadno začlenit do každodenní wellness procedury, “říká Ward.

Ward měla s PreHeels tolik úspěchů, že na začátku roku 2019 spustila celou řadu věnovanou péči o nohy s názvem Barefoot Science. Značka představuje jejich étos k formulaci produktu s významem spojení nejúčinnějších ingrediencí z přírody a nejlepších pokroky ve vědě („naboso“ = příroda a „vědec“ = věda) k vytvoření jejich sbírky.

Hledají však spotřebitelé péči o pokožku nohou? Podle Warda je vzdělávání spotřebitelů zejména v tomto novém prostoru klíčem k jejich úspěchu. „Vzdělávání je pro naši značku významnou součástí spotřebitelské cesty. I když ve zdravotnictví existuje vynikající validace s podiatrií a lidmi, kteří skutečně hledají konkrétní léčbu nohou, chceme podněcovat nové chování pro velkou část lidí. Využíváme tedy téměř každou možnou příležitost ke vzdělávání našich zákazníků prostřednictvím našeho webu, který je skutečně naší domovskou základnou, kde zahrnujeme vše od vysvětlení potřeby péče o nohy a příčiny běžných problémů s nohou až po sdílení našich vlastních patentovaných formulací účinnosti, jejich příslušných složek. příběhy a další. Tyto poznatky se odrážejí všude, kde by naše publikum narazilo na vědce naboso, ať už jde o jeho obaly, sociální média, digitální reklamy, displeje v obchodech a další. “

Ward dodává, že když spotřebitelé sdílejí své zkušenosti, slouží také jako forma vzdělávání pro ty, kteří nejsou obeznámeni s Barefoot Science: „Osobně rád slyším od zákazníků, když nám pošlou e-mail nebo je označí na sociálních příspěvcích, abych se podělil o to, jak Barefoot Scientist výrobky si zachránily svůj svatební den, dovolenou atd. A často nám zákazníci děkují za to, že jim pomáháme zbavit se každodenního rozpaků – prasklých, suchých podpatků, páchnoucích nohou nebo puchýřů z bot, které se otírají. Jako zakladatel je to velmi prospěšné, a to nejen proto, že jsme investovali spoustu času a úsilí do našeho výzkumu a vývoje, abychom vytvořili inovativní formulace, ale protože to znamená, že náš obtížný úkol vzdělávat se o novém spotřebitelském zvyku funguje. Dnešní spotřebitel je chytrý s vysokými očekáváními a jsem vděčný těm, kteří s námi cestují na naši cestu! “

Ward chce, aby péče o chodidla byla něčím, co lze snadno začlenit do každodenní kosmetické a wellness rutiny člověka, a nejen to, co je považováno za dodatečnou myšlenku nebo se o ni snaží pouze v případě problému. "Postarejme se o naše nohy stejným specializovaným způsobem, jakým zacházíme s našimi tvářemi, vlasy a zbytkem těla." Doufám, že s našimi promyšlenými, vědecky vyspělými formulacemi a prémiovými ingrediencemi z přírody bude Barefoot Scientist původním, důvěryhodným zdrojem pro šťastnější a zdravější nohy, “vysvětluje Ward.

Tato řada se skládá z více než 20 produktů určených pro péči o nohy, pokud jde o prevenci, úlevu nebo ošetření. Mezi nejoblíbenější produkty Barefoot Sciences patří sprej pro prevenci puchýřů, intenzivní hydratační hydratační krém a pokročilé hojivé sérum. Barefoot Science najdete online na www.barefootscientist.com nebo na Amazonu a také u vybraných prodejců včetně Bloomingdale's, Riley Rose, CVS Pharmacy a dalších.