Společnost Apple představuje nejoblíbenější aplikace pro iPhone roku 2019


Držte se. Seznam nejlepších seznamů ke konci roku je zde.

S rokem 2019 se blíží ke konci, Apple vydal svůj seznam pro letošní nejstahovanější aplikace pro iPhone. A … to se od minulého roku příliš neliší. Druhý rok v řadě je na prvním místě v řadě YouTube. Mezitím druhé a třetí místo obsadili opět Instagram a Snapchat.

I když seznam není tak rozsáhlý jako rok 2018 – ve skutečnosti je snížen na polovinu – zde je prvních deset volný, uvolnit Aplikace pro iPhone stažené v roce 2019 podle Apple:

1. YouTube

2. Instagram

3. Snapchat

4. TikTok

5. Messenger

6. Gmail

7. Netflix

8. Facebook

9. Mapy Google

10. Amazonka

Žádná z aplikací na tomto seznamu nepřichází jako šok. Je velmi neobvyklé, že kdokoli, koho potkáte dnes, nepoužívá alespoň jednoho, pokud ne všichni denně.

Ale co je působivé je, jak vysoko TikTok skočil za pouhý rok. Pochází z bodu 16 na loňském seznamu, aplikace je nyní na čísle čtyři. To také není žádným překvapením. V únoru zasáhla virová video aplikace miliardu stažení a v Apple App Store se umístila na 3. místě.

A i když Instagram obsadil druhé místo na seznamu, je jasné, že platforma sociálních médií by mohla pociťovat pocit ohrožení vzestupem TikToku. Společnost v současné době testuje svůj vlastní video nástroj v Brazílii, který uživatelům umožňuje vytvářet krátké 15sekundové klipy doplněné hudbou, které lze nahrát do jejich příběhů.

Kdo ví – možná bude stačit udržet Instagram na tom nejlepším místě? Asi budeme muset počkat do příštího roku, abychom to zjistili.

Pokud jde o placené aplikace, Facetune obsadil třetí místo v řadě číslo jedna, zatímco plánovací aplikace HotSchedules obsadila druhé místo a minulý rok porazila speciální efekty app kirakira +.

Apple zastrčil své nejlepší hry pro iPhone zdarma do samostatné kategorie. Fortnite byl sražen z nejvyššího místa Mario Kart Tour a letos místo toho obsadil číslo osm.

Zde je kompletní seznam:

1. Mario Kart Tour

2. Color Bump 3D

3. aquapark.io

4. Call of Duty: Mobile

5. BitLife – Life Simulator

6. Polysféra – umění puzzle

7. Slova

8. Fortnite

9. Roller Splat!

10. OHROMIT!!

Pokud jde o nejlépe placené hry pro iPhone, Minecraft vezme korunu následovanou Hlavy vzhůru! a Rozšířit mor.

Apple také hodil své vlastní nejlepší tipy pro rok 2019. Spectre Camera (Lux Optics), aplikace s AI, která vám umožní pořizovat fotografie s dlouhou expozicí, získala titul Nejlepší aplikace pro iPhone roku. Mezitím nejlepší iPhone hry roku jde do indie adventury Nebe: Děti světla.