Služba Google DeepMinder nechává pro udržení klimatické změny


<div _ngcontent-c14 = "" innerhtml = "

Demis Hassabis, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti DeepMind & copy & copy; 2016 Bloomberg Finance LP&kopírovat; 2016 Bloomberg Finance LP

Výzkumný inženýr Jack Kelly tento týden oznámil, že nechal společnost Google DeepMind založit neziskové laboratoř pro vývoj produktů, která se bude snažit vyvíjet technologie bojující proti změnám klimatu.

DeepMind je obecně považován za přední místo výzkumu AI spolu s FAIR skupinou ve společnosti Facebook a několika dalšími hráči. Londýnská společnost se sídlem v Londýně, která zaměstnává armádu více než 700 lidí v kancelářích po celém světě, se může pochlubit velmi nízkou fluktuací personálu. "Na začátku roku 2016 se generální ředitel společnosti DeepMind Demis Hassabis& nbsp;řekl The Guardian& nbsp;že nikdo z DeepMindu nikdy neopustil. "Nicméně, Kelly je jedním ze dvou společností Google DeepMinders, které tento týden oznámily nové podnikání. Jinde, vědecký pracovník společnosti DeepMind Řekl Edward Grefenstette& nbsp; že se připojil ke skupině Facebook AI Research (FAIR) po čtyřech letech na DeepMind.

"Jsem vyděšený změnou klimatu a jsem stále více přesvědčen, že zmírnění změny klimatu je "jít velký nebo jít domů"" Kelly napsal blog post zveřejněné v pondělí.

Kelly dodal: "Nezisková organizace bude kombinovat myšlenky z otevřené vědy a počáteční kultury a zaměří se na intervence, které jsou praktické a škálovatelné."& nbsp;

Podnik se nachází v prvních fázích a ještě nemá jméno, financování nebo webové stránky.

Kelly říká, že jeho pozornost bude zaměřena na snížení emisí CO2 & nbsp;alespoň o jeden milion tun ročně, a "doufejme & nbsp; miliardy & nbsp; tun za rok."

Veškerý výzkum bude otevřený. & Nbsp;

& nbsp;

">

Demis Hassabis, generální ředitel a spoluzakladatel společnosti DeepMind © 2016 Bloomberg Finance LP© 2016 Bloomberg Finance LP

Výzkumný inženýr Jack Kelly tento týden oznámil, že nechal společnost Google DeepMind založit neziskovou laboratoř pro vývoj produktů, která bude zaměřena na řešení technologií boje proti změně klimatu.

DeepMind je obecně považován za přední místo výzkumu AI spolu s FAIR skupinou ve společnosti Facebook a několika dalšími hráči. Londýnská centrála, která zaměstnává armádu více než 700 lidí v kancelářích po celém světě, se může pochlubit velmi nízkou fluktuací personálu. Zpátky na začátku roku 2016, DeepMind CEO Demis Hassabis řekl The Guardian že nikdo nikdy neopustil DeepMind. Nicméně, Kelly je jeden ze dvou Google DeepMinders, který tento týden oznámil nové podniky. Jinde výzkumný vědec společnosti DeepMind Edward Grefenstette uvedl, že se po čtyřech letech na DeepMind připojil ke skupině Facebook AI Research (FAIR).

"Jsem vyděšený změnou klimatu a jsem stále více přesvědčen, že zmírňování klimatických změn je" jít velký nebo jít domů "," napsal Kelly na blogu zveřejněném v pondělí.

Kelly dodal: "Nezisková bude kombinovat myšlenky z otevřené vědy a startovací kultury a bude se zaměřovat na intervence, které jsou praktické a škálovatelné. "

Podnik se nachází v prvních fázích a ještě nemá jméno, financování nebo webové stránky.

Kelly říká, že se zaměří na snížení emisí CO2 nejméně o jeden milion tun ročně a "doufejme, že miliardy tun ročně."

Celý výzkum bude otevřený.