Sloupové pohyby EKG Watch a BPM Core přinášejí sledování srdce na CES 2019


vevgs ecg move bpm core ces 2019

Soutěže zahájily CES 2019 se třemi novými zařízeními, které osloví zdravé vědomé, kteří chtějí sledovat jejich zdraví a celkovou kondici. Jedno z těchto zařízení, inteligentní synchronizační systém Forings Move, je zaměřeno přímo na ty, kteří chtějí sledovat svou úroveň zdraví a kondice s minimálním rozruchem a nejmenším množstvím peněz. Další dvě zařízení zobrazená na CES obsahují EKG pro měření vašeho kardiovaskulárního zdraví.

Inteligentní sledování Egonů Eliminace EKG se zaměřuje na přístroj Apple Watch 4 s palubním EKG funkčností, zatímco BPM Core je třístupňový monitor krevního tlaku, který také provede elektrokardiogram (EKG) a poslouchá vaše srdce pomocí digitálního stetoskopu. Sings je jednou z mnoha společností, která tento týden odhalila nové produkty na CES 2019. Podívejte se na naše komplexní pokrytí zde.

Přesunout smartwatch

vevgs ecg move bpm core ces 2019 sings 2

Inspirován aktivitou, Move se slučuje módou s technologií. Jedná se o cenově dostupné řešení, které se spojuje s rostoucím portfoliem koncových hodinek. Pohybuje se nejvíce přizpůsobitelným zařízením, které umožňuje majitelům vybrat si z mnoha případů, materiálů na náramky, barvy obličeje a další.

The Move má klasický hodinkový vzhled se třemi číselníky – dvěma pro zobrazení času a jedním pro sledování pokroku do cíle pro počítání kroků. Kromě odpočítávání kroků bude Move sledovat spánek v noci a vaši srdeční frekvenci po celý den. Podporuje celou řadu různých sportovních aktivit včetně automatického rozpoznání běhu, plavání, jízdy na kole a pěšky.

Připojil GPS ke sledování vzdálenosti na venkovních aktivitách a využívá tyto informace pro výpočet rychlosti, která se zobrazuje v aplikaci Health Mate během cvičení. Funkční hodinková sluchátka se připojují pomocí technologie Bluetooth ke službě Ones Health Mate pro plnou aktivitu a analýzu sledování spánku.

Move nabízí odolnost proti vodě do 50 metrů, takže můžete v dešti běhat a plavat bez obav o poškození zařízení. S 18ti měsíční životností baterie se nikdy nemusíte starat o to, že vyčerpáte šťávu, když ji budete potřebovat nejvíce. Přesunutí Forces Move je k dispozici nejprve pro předobjednávku s pěti barevnými možnostmi za $ 70. Poštovné začíná 5. února. Nové materiály a volby barev budou nadále přidávány až do roku 2019 s úplným přizpůsobením, a to až po hodinky, které budou k dispozici později v roce.

Pohyb EKG

vevgs ecg move bpm core ces 2019

Sloučení pomohlo zahájit připojené zdravotní hnutí pomocí webových váhy pro domácnost, takže není překvapením, že fitness společnost udržuje krok s nejnovější technologií. V tomto týdnu na CES 2019 odvezli Sheings zábaly z EKG Move, analogové hodinky s elektrokardiogramem na vyžádání. Pohybové EKG pokračuje v tradici Soutěží, která přináší sledování zdraví a kondice na klasický design hodinky.

Charakteristickým znakem pohybového EKG je elektrokardiogram na vyžádání, který nabízí lékařskou technologii pro sledování srdce. Majitelé mohou pomocí EKG na vyžádání detekovat fibrilaci síní (AFib), jednu z nejběžnějších forem srdeční arytmie. Tento nepravidelný srdeční rytmus může způsobit únavu a dušnost a je rizikovým faktorem mrtvice. Často se jedná o nediagnostiku, neboť může být náročné detekovat AFib bez pravidelného a konzistentního sledování srdečního tepu. Podobně jako u Apple Watch 4, pohyb EKG umožňuje lidem zaznamenávat srdeční činnost vždy, když se cítí neobvyklé srdeční příznaky, místo aby museli čekat, dokud se nedostanou do ordinace lékaře nebo na pohotovost.

Pohyb EKG zahrnuje tři elektrody pro měření činnosti srdce. Dvě z elektrod jsou zapuštěné do hlavního tělesa hodinky a třetí elektroda je v nerezovém rámečku. Uživatel se musí dotýkat obou stran obrysu a zahájit záznam EKG. Během 30 sekund budou hodinky dokončit čtení a odeslat data do aplikace Health Mate společnosti, kde jsou analyzovány a mohou být sdíleny s lékařem.

Vedle svého zdravotního monitoringu je EKG Pohybem také schopný sledovač stavu s podporou více sportů, monitorování srdeční frekvence 24 hodin denně, mapování tras pomocí připojeného GPS a pokročilé sledování spánku. Hybridní smartwatch je vodotěsný do 50 metrů a vydrží až 12 měsíců na dodané baterie.

Pohyb EKG bude k dispozici ve druhém čtvrtletí roku 2019 za 130 dolarů. Zákazníci si mohou vybrat mezi černými nebo bílými hodinami a přizpůsobit je různým barvám náramků a materiálovým možnostem pro přizpůsobený styl.

BPM Core

vevgs ecg move bpm core ces 2019

Sestry jsou víc než jen nositelná společnost. To je také známo pro jeho připojená zařízení, a na CES, společnost představila CBS BPM jádra, tři-v-jednom lékařské monitorovací zařízení pro domácí použití. Kombinuje monitor krevního tlaku s elektrokardiogramem a digitálním stetoskopem. Zařízení poskytuje silné trio nástrojů pro měření kardiovaskulárního zdraví.

Formovaná jako tradiční ramenní manžeta, BPM Core je plný senzorů, které dokáží měřit váš krevní tlak, vzít EKG a poslouchat vaše srdce za minutu. Můžete provést všechna tři zdravotní měření najednou nebo zvolit pouze jedno z měření podle potřeby. Všechna data shromážděná ze zařízení mohou být synchronizována s aplikací Health Mate přes Bluetooth nebo Wi-Fi pro analýzu a sdílení s lékařem. Přístroj může detekovat AFib a chlopňové onemocnění srdce.

Sloučení stále čeká na schválení CE a FDA, aby mohla začít prodej BPM Core. Očekává se, že zařízení bude v prodeji ve druhém čtvrtletí roku 2019 s cenou 249 USD. Zůstaňte naladěni na webové stránky společnosti Withing nebo na kanálech sociálních médií, kde najdete podrobnější informace o konečném datu vydání.