Skullcandy Vert jsou bezdrátová sluchátka vyrobená pro lyžařské rukavice


skullcandy vert bezdrátové sluchátka na lyže pro eero ettalathe vertbob plumb 2019

Ve světě osobního zvuku se nyní nyní vše zaměřuje na skutečné bezdrátové sluchátka. Úspěch AirPodů společnosti Apple můžete za šílenství a za nespočet levných bezdrátových pupenů, které nyní ucpávají výpisy na Amazonu. Ale i přes veškerou obruč kolem skutečného bezdrátového připojení se v ne zcela opravdovém bezdrátovém ušním pouzdru stále děje inovace. Důkazem jsou nová sluchátka Skullcandy, která jsou k dispozici od dnešního dne.

To, co dělá Vert jedinečným, je způsob, jakým Skullcandy integroval baterii, modul Bluetooth a ovládací tlačítka do jediné jednotky přátelské k rukavicím, kterou lze připnout na téměř cokoli, co máte na sobě. Jednodotykový ovladač umožňuje spravovat hovory, přepínat skladby, ovládat hlasitost a dostat se k preferovanému hlasovému asistentovi. Jediný úlovek: Při celkové délce pouhých 20 palců budete muset ovládací prvek připevnit docela blízko k vaší hlavě nebo krku.

Design je kompromisem nejrůznějších: Není to tak osvobozující, jako když používáte pár opravdových bezdrátových uší, ale je to mnohem levnější, než koupit sadu opravdových bezdrátových poupat a poté odpovídající bezdrátový ovladač (nebo helmu s reproduktory).

Ovládáte Vert prostřednictvím kombinace zákrutů a kliknutí na hlavním kole. Jediné otočení v obou směrech například zvýší nebo sníží hlasitost, zatímco drží kolo v těchto polohách po dobu dvou sekund, řídí přeskočení stopy vpřed nebo vzad. Jedním kliknutím na volant můžete ovládat přehrávání / pauzu a klepnutím a přidržením na dvě sekundy se vyvolá Siri nebo Google Assistant.

Kromě toho, že je Vert ideální zvukový společník pro ty, kteří nemají snadný přístup ke svým holým prstům, má pro něj Vert spoustu. Je to hodnoceno jako IPX4, takže ať už je vezmete na vážně zpocenou jízdu, nebo skončí ve sněhu po obzvláště ošklivém utírání, měli by být dobří. Pokud je nakonec ztratíte na lyžařském kopci, měl by je vložený sledovač dlaždic usnadnit jejich nalezení.

Dalším přikývnutím k zamýšlenému publiku Vert je design samotných uší. Skullcandy to nazývá StayAware, ale v zásadě je to způsob, jak zabránit tomu, aby pupeny úplně izolovaly vaše uši od vnějších zvuků. I když to není tak nastavitelné jako aktivní potlačení hluku (ANC), mělo by vás to však zabránit, abyste byli překvapeni nedalekým autem nebo možná mimozemšťanem na kolizním kurzu.

Skullcandy tvrdí, že baterie by vám měla vydržet přibližně 12 hodin, a můžete rychle nabíjet Vert po dobu 10 minut, abyste získali dvě hodiny času na přehrávání.

Doporučení redaktorů