Samsung představí Galaxy S10 20. února v San Francisku – TechCrunch


CES nikdy nebyla příliš mobilní show pro Samsung – ne s Mobile World Congress o něco málo přes měsíc. Společnost však tento týden využila svou velkou platformu, aby oznámila oznámení svého dalšího vlajkové lodi smartphone.

Ukázalo se, že Samsung nedokáže ani odhalit Galaxy S10 v Barceloně. Ve skutečnosti bude sluchátko skutečně debutovat týden před velkou mobilní show v Barceloně na samostatné akci Unpacked v San Franciscu. Takže díky, Samsung, za ty extra časté letadlo.

Již jsme zaznamenali několik záblesků telefonu prostřednictvím řady úniků, což se pro společnost stalo tradicí. Ale to nám dává další měsíc a půl, abychom viděli zbytek toho, co nabízí prémiové sluchátko.

Nejvíce pozoruhodně je to rozhodnutí společnosti vzdát se výřezu, ve prospěch průkopníka Huawei pomohl průkopníkem. Také údajně o klepnutí na sluchátko je schopnost bezdrátově nabíjet kompatibilní zařízení v kontaktu.

Jako pozvánka je to desáté výročí linky Galaxy. Mezi tím a trváním na tom, že firma usiluje o samostatnou událost tentokrát, je pravděpodobné, že uvidíme víc než jen S10. Možná budeme mít lepší přehled o připravovaném sklopném telefonu a o dalších zprávách na frontě 5G.

CES 2019 pokrytí - TechCrunch