Řešení VR společnosti Holoride je nejlepší na CES 2019 – TechCrunch


Po několika dekádách, hlášeních a kilometrech chůze jsem přesvědčen, že Holoridu prohlásím to nejlepší na letošním CES. Označení "Nejlepší věc na CES 2019" je mé odznaky. Toto není oficiální rozhodnutí udělené řídícím orgánem. To jenom říkám Holoride je to nejlepší, co jsem viděl na show.

Letošní CES je v pořádku, myslím. Hlavním tématem je připojení služeb kolem inteligentního domu. Existuje široká škála zařízení, která nyní podporují služby od společností Amazon, Google a Apple. CES 2019 představoval také uvedení nových silikonových čipů a samohybných platforem. Ale ta věc, která mě nejvíce zaujala, je od společnosti Holoride, startování od Audi který chce vozidlo VR v autě bavit a snížit pohybovou nemoci.

Iron Man potřebuje pomoc, řekla mi Rocket. A tak jsem se dostal do vesmírné bitvy proti Thanosovým zlým klukům. Na mé hlavě byl Oculus a moje tělo se ponořilo a potápělo, střílelo vesmírem, zatímco jsem mával rukama kolem sebe a otřásl nepřítelem. Bylo to přímo z Disney World (částečně proto, že Disney pomohla s obsahem). Kromě toho, že jsem byl ve Vegas, v zadní části vozu Audi SUV zasáhl rychlostí 90 mph na trati.

Po dvou kolech po trati jsem se dobře vyhnul. Necítil jsem vůbec nemocný, i když jsem takový člověk, který se nedokáže podívat na svůj telefon v autě.

Přiblížení obsahu VR k pohybu vozidel je klíčem k zážitku z Holoridu. Stručně řečeno, když se vozidlo pohybuje, obsah se pohybuje stejným způsobem. To snižuje pohybovou nemoci a z mého demo můžu potvrdit, že funguje – alespoň na mě.

Technologie pochází z malého startu, který se nedávno odvysílal z Audi ve hře, která měla VR v každém autě. Zakladatelé pracují na technologii za systémem VR ve vozidle již několik let. Automobilka má minoritní zájem prostřednictvím dceřiné společnosti Audi Electronics Venture, která pomohla rozvíjet technologii. Audi bude licencovat technologii společnosti Holoride a spuštění bude používat otevřenou platformu, která umožní jak autoři, tak vývojářům obsahu vytvářet jakékoliv formáty reality, které chtějí.

Zažil jsem nespočet zkušeností VR a to byl jeden z nejlepších demo, který jsem měl. Použití je také přesvědčivé. Nejen, že poskytuje zábavu, ale také řeší nemoci z pohybu. Je to snadné si to představit ve formátu podporovaném reklamou v zadní části autobusu Uber nebo v autobusu na dlouhé vzdálenosti. Mohlo by to fungovat i v letadlech. Mohlo by to zlepšit dlouhé projížďky autem s dětmi.

Holorid je dlouhý okraj a je spousta otázek, které se týkají obsahu, spotřebitelského dosahu a kompatibility. Aby mohla firma startovat, musí společnost vybudovat ekosystém, který by byl kompletní s vývojáři, výrobci automobilů a spotřebiteli. Budování úžasných zážitků je jedna věc; prodej úžasných zážitků je ještě těžší.

CES 2019 pokrytí - TechCrunch