Policisté konfrontovali R. Kellyho na Trumpově věži, aby se podívali na 2 ženy údajně držené jako rukojmí


R. Kelly

Policejní kontrola 2 žen …

Údajně být držen rukojmím

1/11/2019 4:37 PM PST

Exkluzivní detaily

R. Kelly přišla tváří v tvář s policisty v Chicagu poté, co anonymní volající prohlásil, že zpěvák drží dvě ženy jako rukojmí.

Kancelář státního zástupce v okrese Cook dostala v pátek špičku, že Kelly byla u žen v Trumpově domě … a držel je proti své vůli. Řekli nám, že policisté se dostali do majetku a spojili se s R. Kellym a ženami.

Naše zdroje říkají, že do domu přišli 5 důstojníků a nařídili Kellymu do druhé místnosti, zatímco oni zpochybňovali ženy. Podle Chicago PD obě ženy řekly, že jsou v rezidenci dobrovolně a nic neštěstí se děje. Policie pak odešla bez incidentu.

Bylo nám řečeno, že to byly dvě ženy Joycelyn Savage a Azriel Clary, oba z nich tvrdí, že byli s R. Kelly dobrovolně, navzdory silným tvrzením svých rodičů, že jsou to oběti vymývání mozků.

TMZ rozbil příběh … policajti byli povoláni do Chicagského klubu ve čtvrtek ráno poté, co byl zavolán tip, že Kelly byl v klubu párty a byl vydán příkaz k jeho zatčení. Důstojníci hovořili s Kelly – rozhodli, že neexistuje žádný mandát – a zpěváka nechá na party.

Jak jsme hlásili … Cook County State Attorney Kimberly Foxx veřejně naléhal na oběť Kelly přijít dál. Bylo nám řečeno, že horká linka obětí už od té doby vyhoří.