Pokud jde o hardware VR, spotřebitelé vyvažují cenové body a zkušenosti


Toto je náhled na výzkumnou zprávu společnosti Business Insider Intelligence, prémiové výzkumné služby Business Insider. Další informace o Business Insider Intelligence naleznete zde. Aktuální reportéři si zde mohou přečíst přehled.

Očekává se, že trh s virtuální realitou (VR) se bude zrychlovat po pomalém růstu od roku 2016 do roku 2017. Uptick bude do značné míry katalyzován vznikem nejnovějšího formátu headsetu, samostatných sluchátek VR, které se zabývají některými z největších bodů bolesti které zakázaly běžným spotřebitelům přijmout VR.

BII

Tento nový tvarový faktor je cenově dostupnější než high-end sluchátka s vysokou úrovní nákladů a je schopnější než jeho protějšky vybavené smartphony. Dále obsahuje zpracování v jednotce, které uvolní headset VR od vodičů. První hlavní samostatná náhlavní souprava, Vive Focus od společnosti HTC, byla uvedena v lednu tohoto roku a další další velké společnosti, jako je Oculus a Google, se očekávají, že budou pokračovat v příštích šesti měsících.

v Zpráva o hardwaru VR, Business Insider Intelligence uvádí, kde je trh VR a předpovídá, jak bude růst v příštích pěti letech. Rozpoznáváme různé kategorie hardwaru a jedinečné silné stránky a příležitosti každého z nich a zjistíme, jakým způsobem získají trakci v různých bodech vývoje na trhu. Nakonec zkoumáme různé složky, které ovlivňují přijetí spotřebitele.

Zde jsou některé z klíčových takeaways:

  • Business Insider Intelligence předpovídá, že dodávky všech sluchátek VR budou růst o 69% meziročně (meziročně) a dosáhnou 13,5 milionu v roce 2018. Napájení je samostatnou kategorií VR headsetu, u které se očekává, že bude představovat 30% sluchátka odeslaná v příštím roce.
  • Trh hardware VR je volatilní, protože získání správného zařízení je vyrovnávací zákon. Na jedné straně musí být cenové místo pro většinu spotřebitelů cenově dostupné, a na druhé straně musí být zkušenost dostatečně rozlišující a dostatečně silná, aby přesvědčila spotřebitele, aby pravidelně obepínala hledí na obličej.
  • Zatímco v roce 2018 se na trhu objeví pouze několik samostatných náhlavních souprav VR, označují největší krok směrem k hlavnímu proudu spotřebitelsky orientovaných sluchátek VR tím, že zpřístupní technologii průměrnému spotřebiteli.
  • Pokles cenových bodů spolu s vysoce kvalitními náhlavními soupravami a zavedením aplikace pro změnu hry jsou klíčové pro dosažení úspěchu VR, než se VR skutečně může stát globálním měřítkem.

V plném rozsahu zpráva:

  • Předpovídá očekávání růstu a očekávání přepravy globálního trhu VR headsetů a rozdělí ho podle hlavních kategorií headsetů.
  • Vyzkoumá čtyři hlavní segmenty současného hardwarového trhu VR, které jsou definovány hardwarovým vybavením potřebným pro napájení zážitku – virtuální VR, napájený ze smartphonu, PC a herní konzole.
  • Určuje klíčové hráče, kteří formují vzrůstající segment VR sluchátek.
  • Diskutuje o největších výzvách pro vývoj a adopci VR.