Plaťte svého mobilního poskytovatele pouze za to, co používáte


* Obsah těchto stránek často obsahuje affiliate odkazy a mohu být odškodněny (bez nákladů na vás!). Děkuji za vaší podporu!

Óv posledních několika letech jsem měl mobilní telefonní služby s poměrně málo poskytovatelů.

Z velké části jsem byl spokojen se službou se všemi – služby byly velmi podobné.

Důvodem, proč se služby příliš nelíbily, je to, že mnoho z nich (MVNO), operátoři mobilních virtuálních sítí. To znamená, že fungují na sítích jiných poskytovatelů. V mém případě většina poskytovatelů mobilních sítí, které jsem použil, využívala síť Sprint, a proto pokrytí sítě, kvalita hovoru atd. Byly velmi podobné.

To, co je pro mě důležité, je zjistit, který z poskytovatelů může poskytnout nejlepší kombinaci hodnoty, pokud jde o ceny, zákaznický servis, snadné použití a spolehlivost.

Dnes se chci podívat na poskytovatele, kterému jsem se nedávno dozvěděl, když mi kolega řekl, že je používá, Twigby.

Poté, co jsem je poznal, jsem si uvědomil, že mají měsíční plány volání, které byly méně než to, co jsem v současné době platil. Nejen to, ale měli záložní síť za hranicemi pouze společnosti Sprint, Verizon.

Byl jsem fascinován. Zeptal jsem se Twigby, jestli by poslali recenzi na tento web a byli rádi, že je to povinní. Takže dnes vás chci provést rychlým rozbalením telefonu, který poslali, a pak diskutovat o tom, jaké možnosti mají k dispozici v jejich službách. Zůstaňte naladěni na a kompletní přehled Twigby.

Platíte příliš mnoho za službu buňky?

Tady je pro vás:

Průměrný Američan vynakládá přibližně 1 000 dolarů ročně na účet svého mobilního telefonu. – ABC News

Průměrný Američan tráví za své bezdrátové služby téměř 83 dolarů za měsíc. V den a věku, kdy jsou MVNO všude a nízká cena služeb je mnohem více dostupná, nemohu ani představit, že platí tolik.

V nedávné době jsem viděl příspěvek na CNBC, kde se rozplynuly měsíční výdaje z úsporného 25letého podnikatele, který činí šest osob. V článku uvádí, že za svůj účet za mobilní telefon utratí $ 40 / měsíc. Lidé na Twitteru a jinde byli divoký článek a tento mladý muž, protože jeho náklady se zdály nerealisticky nízké, zejména na jeho bezdrátovém účtu. Říkali věci jako: "Kde můžete získat mobilní plán za nízkou cenu?".

Při čtení těchto poznámek jsem se jen zasmál. Lidé, kteří věnují pozornost těmto věcem, platili za své mobilní účty za 40 let méně než 40 dolarů! Jsem ohromen na tom, jak lidé po špatných hodinách hájí dobré peníze – platit velké sítě velké peníze na plány, které mohou dostat na menší dopravce za mnohem méně!

Twigby je jedním z nových chovů poskytovatelů, kteří mají volání plány, které jsou mnohem přizpůsobitelné a cenově dostupné než plány mobilních telefonů včera.

Twigby recenze - domovská stránka webových stránek

Zaplať za to, co potřebujete, a nic víc. Můžete získat plán volání za pouhých 9 dolarů / měsíc. To je mnohem méně než 83 dolarů průměr!

Historie twigby

Twigby Review - LogoTwigby je poskytovatel bezdrátových komunikačních služeb, který byl spuštěn před několika lety.

Twigby je dceřinou společností společnosti SI Wireless, LLC. Společnost SI Wireless byla založena v roce 2010 a je soukromá společnost a jedna z nich
nejrozmanitějších telekomunikačních společností v Americe – s více než 100 lety kombinovaných bezdrátových telekomunikačních zážitků.
Vedle společnosti Twigby provozuje společnost SI Wireless i společnost zabývající se bezdrátovou telefonní službou, jejíž maloobchodní prodejny sloužícím v Tennessee a Kentucky.

Twigby je pouze od roku 2015, ale jsou součástí společnosti, která má delší zkušenosti a od toho, co slyším, dosud dělají skvělou práci.

Twigby – operátor mobilní virtuální sítě

Twigby je mobilní operátor virtuální sítě nebo MVNO. To v podstatě znamená, že nevlastní a neprovozují vlastní infrastrukturu bezdrátové sítě. Pronajávají si stávající mobilní síť operátora mobilní sítě, v tomto případě Sprint a Verizon. Twigby využívá službu od společnosti Sprint jako hlavní síť, se záložní sítí společnosti Verizon, kde není krytí Sprint.

Vzhledem k tomu, že nemusí udržovat síť a pronajmou si pouze síť v síti, jsou schopni dostat velkoobchodní sazby a přenést některé z úspor na nás.

Byl jsem s jinými Sprint MVNO v minulosti a my dostáváme skvělé pokrytí v naší oblasti. Pokud se domníváte, že máte ve svém okolí dobré pokrytí s Twigby, klikněte na níže uvedený odkaz a klikněte na "podpora / pokrytí" a podívejte se na mapu pokrytí.

Twigby recenze - Twigby pokrytí Mapa

Unboxing Nový telefon od Twigby

Lidé z Twigby byli natolik spokojeni, že vyslali telefon Motorola Moto E4 a vyzkoušeli si jejich službu po dobu jednoho měsíce.

Zde je krátké video z telefonu s neboxováním a pohled na aplikaci My Twigby:

Zobrazit toto video na YouTube

Zde jsou některé obrázky, které jsem vzal, když jsem schoval telefon, který jsem dostal od společnosti Twigby:

Twigby Review - Unboxing telefon 1

Twigby recenze - Unboxing Phone 2

Twigby Recenze - Unboxing Phone 3

Twigby Recenze - Unboxing Phone 4

Twigby Review - Unboxing telefon 5

Twigby recenze - unboxing telefon 6

Přineste své vlastní Telefon na Twigby

Pokud nechcete zakoupit telefon od firmy Twigby, můžete přinést téměř libovolné zařízení bez smlouvy a vyvinuté pro Sprint, přes Twigby. Mohou být použity také některé odemčené telefony pro jiné operátory. Chcete-li zjistit, zda bude váš telefon fungovat, přejděte na stránku Twigby a klikněte na odkaz "Přivést svůj vlastní telefon". Odtud vás požádá o zadání kódu IMEI / MEID a systém vás provede procesem, abyste zjistili, zda je telefon kompatibilní.

Twigby volání plány: platit za to, co používáte

Takže co bude služba Twigby stát? Pouze 9 dolarů / měsíc a ne více než 43 dolarů měsíčně.

Chcete-li začít, všechny plány volání Twigby získávají neomezené globální zasílání zpráv zdarma. Všechno, co opravdu musíte udělat, je vybrat, kolik minut hovoru budete potřebovat a kolik mobilních dat budete používat. Podívejme se na to:

POZNÁMKA: Všechny plány jsou v současné době na prodej, 25% sleva po dobu 6 měsíců, po omezenou dobu. Získejte svůj telefonní plán nyní a ušetříte dalších 6 měsíců!

Twigby Review - volání plánu

Minut

 • 300 – 9 dolarů 6,75 USD / měsíc
 • 500 – 11 dolarů $ 8.25 / měsíc
 • Neomezené – 13 dolarů 9,75 dolarů / měsíc

Twigby Review - datový plán

Datové balíčky

 • 200 MB – $ 3 $ 2,25 / měsíc
 • 1GB – 6 dolarů 4,50 dolarů / měsíc
 • 2 GB – 10 dolarů 7,50 USD / měsíc
 • 3 GB – 15 dolarů 11,25 USD / měsíc
 • 5 GB – 20 dolarů $ 15 / měsíc
 • 10 GB – 30 dolarů $ 22,50 / měsíc
 • Pouze WiFi – $ 0 / měsíc

Můj přizpůsobený měsíční plán

Chcete-li začít s Twigby, obvykle byste si vybrali plán, který vyhovuje vašim specifickým potřebám. Pro mě to asi bude tento plán:

 • 15 dolarů $ 11.25 / měsíc na 300 minut hovoru, neomezené texty, 1GB dat.

11,25 dolarů za plán, který dokonale vyhovuje mým potřebám? To by bylo neslýchané ani před několika lety. Dokonce i za 15 dolarů to bude méně než můj nejnovější plán!

Máte-li rodinu, kterou chcete přidat do svého účtu, můžete pro ně přidat i telefonní plán, můžete do něj přidat až 5 telefonů.

S jakýmkoli plánem, který si vyberete, nebudete mít žádnou smlouvu, žádné skryté poplatky a můžete kdykoli změnit svůj plán bez dalších poplatků.

Plány se obnovují automaticky každých 30 dní a plán můžete kdykoli zrušit bez jakýchkoli poplatků. Zkuste zrušit před dalším fakturačním obdobím nebo vám bude účtován poplatek za následující měsíc.

Ochranná opatření

Twigby také má na všech účtech, co nazývají "ochrana proti nadměrnému přesahu". V podstatě vám umožňuje zapnout tuto funkci a ujistit se, že nikdy nebudete muset zaplatit za překročení výdajů na váš účet. Bude sledovat váš účet a pokud vyčerpáte přidělené minuty nebo data, vypne vaše volání až do prvního dne dalšího fakturačního cyklu. Nebo pro data, bude rychlost plynu po zbývající část fakturačního cyklu. Nebudete nuceni platit za plán vyšší ceny.

Samozřejmě, pokud to necháte, budete muset zaplatit rozdíl mezi spodním plánem a plánem na jedné úrovni nahoru. Žádný velký problém.

Odměny doporučení

Dalším skvělým způsobem, jak ušetřit na měsíčních voláních, je využít Twigbyho referenčních kreditů.

Poznejte někoho v lednu roku 2019 a dostanete kredit ve výši 20 USD, a oni taky! Obvykle je pro každého člověka kredit 10 dolarů. Proč nepomůžeš zachránit své přátele a rodinu a dostaneš zdarma měsíc nebo dva služby?

Jak dobrý je Twigby, doporučil bych je?

Takže, jak teď pracuje Twigby, že ji používám krátkou dobu?

Zatím funguje tak, jak bylo očekáváno, což je skvělé. Je to v síti Sprint a máme skvělé pokrytí Sprint, kde žiji. Kvalita hovoru byla dobrá, telefon, který mi poslali, bylo hodně a zatím je to velmi spolehlivé.

Určitě bych neměl žádné potíže s tím, že bych doporučil Twigby komukoli, kdo hledá levnější volání, textové a datové plány.

Výhody a nevýhody Twigby

Jaké jsou výhody a nevýhody služby Cell with Twigby? Zde je několik:

Klady

 • Velmi nízké náklady: V závislosti na vašich potřebách bude vaše služba kdekoliv od $ 9 – $ 43 / měsíc, nikdy více.
 • Pokrytí dvou mobilních sítí: Použije síť Sprint jako hlavní síť se sítí Verizon jako záložní síť jen pro případ.
 • Volání plánů, aby vyhovovaly vašim potřebám: Jejich plány volání mají všechny texty zdarma a pak si zvolíte rozhovor a data, která odpovídají vašim potřebám. Neplaťte za to, co nepotřebujete!
 • Přepněte svůj plán, když budete potřebovat: Pokud potřebujete upgradovat povolenky na data za měsíc, protože jste na dovolené, stačí to provést a poté přepnout zpět následující měsíc!
 • Dobrý výběr telefonů na svých stránkách: Služba má vše od iPhones po chytré telefony Samsung Galaxy k dispozici, a můžete přivést vlastní telefon do služby také!
 • Snadné portování stávajícího čísla: Můžete přenést své aktuální číslo buňky a udržet jej, zatímco jste s Twigby. Můžete to udělat během aktivačního procesu.
 • Skvělý zákaznický servis: Jejich zákaznický servis je špičkový, získal 98% hodnocení spokojenosti zákazníků v průzkumu jejich zákazníků z prosince 2018.
 • Volné propojení: Telefon můžete používat jako hotspot (nezapomeňte tuto možnost povolit v nastavení), stačí zaplatit za data. Ne všichni poskytovatelé mají toto.

Nevýhody

 • Nelze vybrat síť, která by byla zapnuta: V současné době je Sprint hlavní sítí a nelze určit, kterou síť byste raději používali. Verizon vstupuje do hry pouze tehdy, když Sprint vůbec není k dispozici.
 • Žádné volání WiFi: K dispozici není volání WiFi, jako u některých poskytovatelů.

Twigby má cenově dostupné plány volání a spolehlivou službu

Twigby je jen pár let, ale působí levně s nízkonákladovými službami, které neomezují dobré zákaznické služby ani kvalitní hovory.

Používají síť Sprint pro uskutečňování hovorů a v případě, že se ocitnete mimo oblast pokrytí Sprint, může dojít k propadnutí sítě Verizon. To samo o sobě je bonus, který mnoho jiných MVNO nemají.

Zatímco nedostatek volání prostřednictvím Wi-Fi je nevýhodou, není to přerušení řešení.

Pokud hledáte novou mobilní službu s nízkými náklady, doporučil bych vám dát Twigbyho záběr.

Zjistěte více o službě a zaregistrujte se pomocí níže uvedeného odkazu.

Získejte více informací o společnosti Twigby

Používáte službu Twigby? Jak služba pro vás pracovala? Kolik ušetříš?

Virtuální operátor Moble Network (MVNO) Mobilní síť Minimální plánovaná cena Zdarma Tethering Posouzení
FreedomPop Sprint $ 0 (200 minut hovoru (přes data) a 500 textů – 500 MB dat) Ne Posouzení
Tello Sprint $ 5 (100 Min Talk a Neomezený text – žádné údaje) Ano Posouzení
Twigby Sprint, Verizon Wireless $ 9 (300 Min Talk & Unlimited Text – žádné údaje) Ano
Ting Sprint, T-Mobile $ 9 (100 Min Talk a žádný text – žádné údaje) Ne
UNREAL Mobile Sprint $ 10 (Neomezený hovor a text – 1 GB dat) Ne Posouzení
Republic Wireless Sprint, T-Mobile $ 15 (Unlimited Talk & Text – žádná data) Ano Posouzení
Mint Mobile T-Mobile $ 15 (Unlimited Talk & Text – 3GB data) Pokud je předplacená 1 rok. Předplatné v 3,6, 12 měsíčních přírůstcích. Promo kód dopravy zdarma: IRFREESHIP Ano
TracFone Verizon Wireless, AT & T, T-Mobile USA, Sprint, USA Cellular $ 15 (200 Min Talk & 500 Text – 500 MB dat) Pokud jste vložili automatické obnovení ušetřit 5%. Ne
Google FI T-Mobile, Sprint, U.S. Cellular $ 20 (Unlimited Talk & Text – žádná data) Ano
Total Wireless Verizon Wireless 23,70 dolarů (Neomezený hovor a text – žádná data) 25 dolarů bez automatického placení. Ano
Kriketové bezdrátové AT & T $ 25 (Neomezený hovor a text – žádné údaje) Ne
Boost Sprint $ 35 (Neomezený hovor a text – 3 GB dat) Ne
Straight Talk Wireless AT & T, T-Mobile, Sprint, Verizon $ 35 (Neomezený hovor a text – 2 GB dat) Ne

Twigby
TwigbyKlady

 • Velmi nízké náklady
 • Používá 2 sítě, Sprint & Verizon
 • Přizpůsobitelné plány volání
 • Skvělý zákaznický servis
 • Přepněte plány, pokud potřebujete

Nevýhody

 • Žádné volání WiFi
 • Nelze vybrat oblíbenou síť


Twigby vytváří vlny díky své nízkonákladové mobilní službě, která neomezuje dobré služby zákazníkům ani kvalitu hovorů, aby ušetřila peníze. "Data-pin-description =" Společnost Twigby provádí vlny s nízkou cenou mobilní služby, obětovat dobrý zákaznický servis nebo kvalitu hovoru, abyste ušetřili peníze. "/>

</div>
<p><script>
!function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod?
n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n;
n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0;
t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window,
document,'script','https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js');
fbq('init', '1470587089700069'); // Insert your pixel ID here.
fbq('track', 'PageView');
</script><script>
!function(f,b,e,v,n,t,s){if(f.fbq)return;n=f.fbq=function(){n.callMethod?
n.callMethod.apply(n,arguments):n.queue.push(arguments)};if(!f._fbq)f._fbq=n;
n.push=n;n.loaded=!0;n.version='2.0';n.queue=[];t=b.createElement(e);t.async=!0;
t.src=v;s=b.getElementsByTagName(e)[0];s.parentNode.insertBefore(t,s)}(window,
document,'script','https://connect.facebook.net/en_US/fbevents.js');
fbq('init', '1470587089700069', {
em: 'insert_email_variable'
});
fbq('track', 'PageView');
</script></pre>

<script src=