Opravdu můžete vydělat peníze, když zveřejňujete reklamy na Craigslistu?


Vydělávání peněz vysílání Craigslist reklamy - vektor sedí u stolu v počítači

Přiznejme si to, ne všechny práce z domácích úkolů jsou legitimní. Zejména Craigslist nezískal vždy tu nejlepší reputaci za poskytování legitimních příležitostí.

I když jsem ve skutečnosti našel několik tradičních pracovních míst a domácích flexibilních koncertů od Craigslistu, stále existuje možnost běžet napříč podvodem.

Jednou z příležitostí navíc, která je často otázkou, je to, zda můžete vydělat peníze tím, že zveřejníte reklamy na Craigslistu. Pokud ano, je to ještě něco, co by stálo za váš čas a úsilí? Pojďme to prozkoumat.

Co jsou Craigslist inzerce?

Možná prohlížíte Craigslist nebo internet a uvidíte reklamu, která vypadá podobně jako tato níže.

To v podstatě řekne, že můžete vydělat X počet dolarů za den nebo za hodinu zveřejněním reklam na Craigslistu, pracovních deskách nebo jiných webech.

Pokud kliknete na reklamu, dostanete se na vstupní stránku, kde vám bude řečeno, že můžete psát vlastní reklamy, zvolit si vlastní hodiny a pracovat, kdykoli budete chtít. Zní to jako vysněná práce, že?

Jen to není. V minulosti byli lidé požádáni, aby zaplatili za „startovací sady“, které jim pomohou tuto práci dále vysvětlit a poskytnout jim vše, co potřebují.

V některých případech společnosti, které zasílají tyto „startovací sady“, zmizí a přestanou fungovat. Nebo budete požádáni, abyste zveřejnili stejnou reklamu, která vás navinula, a nedostanete zaplaceno, pokud na ni někdo neklikne a nekoupí si startovací sadu nebo členství.

Když o tom přemýšlíte, nemá smysl dávat 100 $ – 300 $ za den zveřejněním několika reklam – práci, kterou může udělat kdokoli bez jakýchkoli dovedností.

Skutečnost, že nepotřebujete žádné zkušenosti, pověření nebo dokonce aplikaci, zní jako ryba a je. Jde o to, že tyto podvody nejsou jen pro zveřejňování reklam na Craigslistu. Mohou být také pro jiné weby.

Další podobné nabídky Craigslistu

Všechny podvody zveřejňující reklamy nemusí vypadat stejně předem. Toto další vysílání jsem narazil na Reddit. Je to pár let, ale rozhodně to nezní jako dobrá příležitost.

Je možné vydělávat peníze zveřejňováním reklam na Craigslistu?

Po přečtení této mé první odpovědi je…. jaké typy reklam se tato osoba pokouší zveřejnit a které jsou stále odstraňovány z Craigslistu?

Pokud je odesíláte vy, možná budete muset vzít teplo, pokud je obsah zakázán nebo nevhodný.

Dále 0,25 $ za reklamu není nic, o čem by se dalo zavolat domů. Navíc tato osoba žádá, abyste reklamy neustále sledovali, abyste se ujistili, že jsou v provozu. Zní to jako spousta práce za velmi malou odměnu. To je, pokud je to dokonce legitimní online práce.

Musím to vědět trochu víc, abych to určil, ale některé běžné červené vlajky zahrnují:

  • Žádá se o zaplacení peněz za členství nebo starter kit
  • Byl požádán, aby doporučil své přátele nebo jiné lidi, aby dostali zaplaceno
  • Získání zaslání šeku nebo odeslání peněz prostřednictvím Western Union
  • Popis práce, který tvrdí, že můžete vydělat stovky denně

Nakonec většina pracovních míst, která tvrdí, že vám zaplatí za zveřejnění reklam na Craigslistu, jsou podvody a prostě se nesčítají.

Existují však i jiné legitimní způsoby, jak vydělat peníze na zveřejňování reklam online. Zde jsou některé alternativní možnosti.

Zveřejňování reklam na vašem blogu

Pokud máte blog, jedním z nejjednodušších způsobů, jak vydělat peníze, je zveřejňování reklam na vašem webu. Můžete začít s programem Google Adsense, který je zdarma k použití, a dostanete zaplaceno, buď když někdo klikne na vaši reklamu, nebo když ji zobrazí.

Co se mi na službě Google Adsense líbí, je to, že můžete na své stránky umístit reklamy kdekoli a mohou být relevantní k tomu, co daná osoba zajímá nebo nedávno prohledala na Googlu. Aby bylo možné službu Google Adsense vyplatit, vyžaduje zůstatek 100 $.

Můžete se také připojit k jiným reklamním sítím a vydělávat peníze tímto způsobem. Mějte na paměti, že čím více zobrazení stránek měsíčně, tím více můžete z reklam vydělávat.

Některé reklamní sítě budou vyžadovat minimální počet zobrazení stránek, ale Google Adsense je skvělé místo, kde začít.

Partnerský marketing

Dalším způsobem, jak vydělat peníze zveřejňováním reklam, je prostřednictvím affiliate marketingu. To vám může také pomoci zpeněžit váš blog nebo specializovaný web.

S affiliate marketing, obdržíte svůj vlastní jedinečný odkaz na propagaci produktu nebo služby, o které se domníváte, že by pomohl ostatním. Pokud někdo provede nákup nebo se zaregistruje pomocí vašeho odkazu, můžete dostat zaplaceno.

Některé společnosti mají různá pravidla, jak můžete propagovat váš partnerský odkaz. Většinou můžete napsat blogový příspěvek, přidat odkaz na svůj web, zveřejnit jej na sociálních médiích nebo ho zahrnout do svého zpravodaje, pokud poskytnete vyloučení odpovědnosti, že jste přidruženým členem.

Zašlete své vlastní reklamy na sociální média a zvyšte tak svůj cash flow. Můžete sdílet své přidružené nebo odkazující odkazy na sociálních platformách.

Nebo můžete investovat trochu peněz do reklam na Facebooku a Instagramu na propagaci svých produktů nebo služeb. Například, pokud máte elektronickou knihu nebo prodáváte trička, může být návrh reklamy na Facebook, který se umístí před vaše cílové publikum, ziskový.

Pokud máte mnoho sledovatelů Instagramu, můžete vydělat peníze prostřednictvím partnerství s jinými společnostmi za sponzorované příspěvky. Nemusíte být celebritou ani desítkami tisíc sledujících. Byl jsem schopen získat zaplacené příležitosti na Instagramu s méně než 5 000 sledujícími.

Staňte se virtuálním asistentem

Řekněme, že nemáte blog ani sociální média, ale přesto chcete vydělávat peníze online – nejlépe zveřejněním reklam nebo podobným způsobem.

Nejlepší legitimní alternativní možnost, kterou je třeba zvážit, je pracovat jako virtuální asistent. Virtuální asistenti mohou vykonávat tolik různých rolí a vše zvládají vzdáleně.

Všichni podnikatelé, malé firmy a bloggerové si najímají VA, aby jim pomohli provádět úkoly, jako je správa sociálních médií, úpravy, plánování obsahu, nastavení schůzek, zadávání dat, přepisování a dokonce i zveřejňování reklam online.

Pokud má váš klient produkt nebo službu, kterou chtějí propagovat, můžete za ně platit za zveřejňování reklam online, abyste jim pomohli s prodejem a marketingem. Práce jako VA je flexibilní práce a má sklon platit docela dobře. Jak se vaše zkušenosti zvyšují, můžete zvýšit hodinovou sazbu a být selektivnější, pokud jde o to, s kým pracujete.

Další informace o tom, jak se stát VA, najdete v těchto příspěvcích.

Zatímco zveřejňování reklam na Craigslist nemusí být tou nejlepší volbou, existuje spousta dalších způsobů, jak vydělat peníze online.

Už jste někdy padli na práci z domácího podvodu? Jaký je váš oblíbený legitimní způsob, jak vydělat peníze z domova?

Je to věk staré pořekadlo - pokud to zní dobře, je to pravda. Můžete tedy opravdu vydělat peníze tím, že zveřejníte reklamy na Craigslistu? Pojďme se hlouběji podívat.

<! –

->