Obnovte svou ložnici s těmito novoroční matrace a lůžkoviny nabídky


Digitální trendy mohou vybírat provizi za produkty zakoupené prostřednictvím našich odkazů, což podporuje práci, kterou pro naše čtenáře děláme.

Zatímco jste možná vykoupili spoustu položek seznamu přání během prázdnin, je pravděpodobné, že jste se nevzbudili k novému matraci pod vánočním stromem. Je pravděpodobné, že je to něco, čeho se budete muset vymanit, a budete se chtít ujistit, že získáte nejlepší cenu na trhu.

Nová matrace je investice, která vám může stát tisíce dolarů v závislosti na tom, co hledáte, a proto je důležité počkat na prodej před upgradem vašeho setu. Právě teď, mnoho z nejpopulárnějších online maloobchodních prodejců matrace hostí novoroční prodej, s položkami uvedenými za stovky dolarů z běžných cen. Získali jsme nejvyšší slevy od společností Casper, Nectar, Purple a další, takže můžete porovnávat nejen ceny, ale i produkty, zásilky a návraty.

Casper

novoroční matrace se zabývá casper

Od 12. do 21. ledna nabízí společnost Casper v rámci prodeje zimních víkendů v roce 2019 úspory na své ikonické matrace a lůžkoviny. Strávit více než 1 000 dolarů a získat nákup 100 dolarů. Jedná se o cenu královny nebo krále, nebo pokud si kupujete menší matraci, můžete svázat Casperovy polštáře a lůžkoviny, abyste zcela osvěžili svůj set. Navíc do 21. ledna obdržíte kód dalších 25 dolarů z budoucího nákupu ve výši 100 Kč nebo více. Casper nabízí bezplatnou dodávku k vašim dveřím a má 100minutovou návratovou politiku – pokud to nebudete mít rád, společnost ji vyzdvihne z vašeho domu, bez strun.

Kup nyní

Nektar

novoroční matrace se zabývá nektar

Nectar přeji novým zákazníkům šťastný nový rok se slevou $ 125 z libovolné velikosti matrace a dva bonusové polštáře jako bonus. Na rozdíl od jiných maloobchodníků, kteří mají k dispozici více typů matrací, nabízí Nectar své standardní matrace ve velikostech od Twin až po California King. Technologie bez přenosu slibuje, že budete mít spát, i když váš partner hodí a otočí, zatímco technologie spánku jemně reguluje teplotu v noci. Zdá se, že tato společnost má v srdci své nejlepší zájmy zákazníka, s 365-noční zkouškou, "navždy" zárukou a bezplatnou přepravou a vrácením.

Kup nyní

DreamCloud

nový rok matrace se zabývá dreamcloud

Luxusní matrace DreamCloud jsou obvykle o něco dražší než produkty společnosti Casper, ale v současné době si můžete zakoupit jakýkoliv pravidelně cenený matrací za 200 dolarů. Po vyzvání jednoduše přidejte svůj e-mail a kupon bude automaticky použit při pokladně. To přináší cenu matrací na úrovně srovnatelné s nabídkami jiných firem a můžete se těšit na prémiové materiály, jako je ručně pokrytá pokrývka kašmírového obalu a gelová infúzní pěna. DreamCloud nabízí 365-denní zkušební verzi a bezplatnou přepravu a vrácení, stejně jako volitelnou službu White Glove set-up za příplatek.

Kup nyní

Layla

nový rok matrace obchoduje layla spánku

Od teď do půlnoci v úterý 8. ledna si můžete koupit Layla matraci za 100 dolarů z běžné ceny. Stejně jako u obchodů od Nectar a Bear, tato nabídka obsahuje dva volné polštáře, které odpovídají Vašemu matraci. Společnost se pyšní tím, že nabízí spíše čistý spánek díky paměťové pěně infudované mědí. Kromě odvádění tepla a potu má měď přírodní antivirové a antibakteriální vlastnosti. Matrace je také multifunkční s měkkými a pevnými stranami. Společnost vám zdarma vrátí matraci, ale její politika návratu je trochu náročná – i když je dobrá. Budete muset darovat svůj matra místní charitě do 120 dnů od nákupu, zacvaknout si obrázek potvrzení o dárcovství a poslat ji do Layla za plnou náhradu. Ale hej, to je všechno pro dobrou věc.

Kup nyní

Nachový

nový rok matrace se zabývá purpurově

To může být nejvýhodnější řešení všech – pokud hledáte upgrade více než jen váš matrace. Purple dává zákazníkům až 100 dolarů z jakéhokoliv nákupu matrace, plus volbu jednoho z následujících produktů zdarma: listy (hodnota 249 dolarů), polštář (hodnota 169 dolarů), matrace protační (hodnota 129 USD), deku (hodnota 169 USD) nebo polštář sedadla (hodnota 119 USD). Firma si udělala jméno svým "beztlakovými" matracemi, které tvrdí, že zmírňují tlak na vaše klouby, body, hrbolky a hrany. Tato dohoda je k dispozici v době, kdy jsou zásoby naposledy a společnost nabízí 100denní zkušební verzi s bezplatnou přepravou a návratností.

Kup nyní

Hledáte další skvělé věci? Podívejte se na naši stránku s kurátorem a nezapomeňte nás sledovat na Twitteru.

Snažíme se našim čtenářům pomoci najít nejlepší nabídky kvalitních produktů a služeb a zvolit, co pokrýváme pečlivě a nezávisle. Najdete-li lepší cenu pro zde uvedený produkt nebo chcete navrhnout jeden z vašich vlastních, napište nám na adresu dealsteam@digitaltrends.com.

Digitální trendy mohou vybírat provizi za produkty zakoupené prostřednictvím našich odkazů, což podporuje práci, kterou pro naše čtenáře děláme.