Nikdy nebylo lepší čas koupit Chromecast než Cyber ​​pondělí


Cyber ​​pondělí je nejlepší čas roku vyzvednout skvělé nabídky na elektroniku všeho druhu. Jedním z gadgetů, který vám z domova může chybět, je streamovací zařízení, které vám umožní zobrazit na vašem televizi spoustu špičkového online obsahu ze služeb, jako jsou Amazon Prime Video, Netflix a Hulu. Tuto opomenutí můžete napravit některými z nejlepších obchodů na streamovacích zařízeních pro Cyber ​​Monday – včetně tří skvělých obchodů na zařízeních Google Chromecast, která jsou nyní k dispozici od Walmartu.

Zde je rychlý pohled na všechny z nich:

walmart snižuje ceny na většině, ale ne na všech google chytrých domácích zařízeních tv kit mini a chromecast

Tento balíček, exkluzivní pro Walmart, zahrnuje Google Chromecast i Google Home Mini za pouhých 35 USD. Díky tomu je ideální způsob, jak začít s chytrým domovem, se snadným nastavením a možností ovládání televize pomocí hlasových příkazů. Je nainstalováno jedno z obou zařízení, můžete televizoru přikázat, aby se zapínal a vypínal, začal streamovat pořady, pozastavil a pokračoval v přehrávání a další pomocí hlasu. Normálně by tyto dva produkty stály 84 USD, pokud by byly zakoupeny samostatně, takže s tímto balíčkem získáte skutečný obchod.

Chromecast 3. generace
Dan Baker / Digitální trendy

Klasický Google Chromecast je snadný způsob, jak převést jakoukoli starou televizi na televizi s inteligentními funkcemi. Walmart má Chromecast třetí generace za pouhých 25 dolarů, z 35 dolarů. Zapojíte malé zařízení do portu HDMI na televizoru a poté můžete streamovat videa nebo hudbu přímo z telefonu. Pokud chcete na svém televizoru sledovat streamovaný obsah, jako je Netflix nebo YouTube, ale nechcete se vysmívat pro zcela novou inteligentní televizi, tento malý dongle vám může poskytnout většinu stejných schopností za zlomek ceny.

google přehrávat filmy a televizi s vysokým dynamickým rozsahem chromecast ultra video

Pokud chcete streamovat obsah z telefonu do televizoru v rozlišení 4 kB, budete potřebovat Chromecast Ultra. Naštěstí má Walmart Chromecast Ultra v prodeji za 49 dolarů, z 69 dolarů. Funguje to stejně jako u běžného Chromecastu, ale umožňuje streamování ve vyšším rozlišení, pokud máte televizor, který podporuje 4K Ultra HD.

Stejně jako Chromecasty, Cyber ​​Monday vidí celou řadu elektronických produktů, které se prodávají od masivních prodejců, jako jsou Amazon, Best Buy a Target. Chcete-li držet krok se všemi nejlepšími nabídkami po celý den, jděte na naši stránku Cyber ​​Monday Deals, kterou budeme průběžně aktualizovat se všemi nejžhavějšími nabídkami.

Usilujeme o to, abychom našim čtenářům pomohli najít nejlepší nabídky kvalitních produktů a služeb a pečlivě a nezávisle si vybíráme, co pokrýváme. Ceny, podrobnosti a dostupnost produktů a nabídek v tomto příspěvku se mohou kdykoli změnit. Před nákupem zkontrolujte, zda jsou stále v platnosti.

Digitální trendy mohou získávat provizi za produkty zakoupené prostřednictvím našich odkazů, což podporuje práci, kterou pro naše čtenáře děláme.

Doporučení redaktorů