Nejlepší streamovací zařízení roku 2018

[ad_1]


Zatímco prakticky všechny televizory jsou dodávány s inteligentními funkcemi, nemusí se jednat o funkce, které chcete. Některé aplikace pro streamování jsou k dispozici pouze v externích streamingových krabicích, vestavěné rozhraní často chybí a funkce, které máte rádi, zůstávají u televizoru a nemohou s vámi cestovat. Nejlepší řešení? Koupit cenný multimediální přehrávač. Problém je v tom, že skutečný smorgasbord možností činí tento úkol mnohem komplikovanější než kdykoli dříve.

S rozlišením 4K a vysokým dynamickým rozsahem (HDR) v prakticky všech nových televizorech se chcete ujistit, že si koupíte streamer, který je kompatibilní, ale to je jen začátek. Také byste se měli ujistit, že služby, které vás zajímají, a obsah, který chcete sledovat, lze snadno najít, aniž byste museli hodinu otáčet webem. Níže podáváme absolutní nejlepší streamingové zařízení, abyste získali co nejvíce z vašeho streamingového zážitku.

Amazon Fire TV Cube získala naše ocenění za jeden z nejlepších produktů roku. Ujistěte se a podívejte se na všechny naše další výběry pro Nejlepší výrobky z roku 2018.

Na první pohled

ProduktKategorieHodnocení
Amazon Fire TV CubeNejlepší celkově5 z 5
Roku Streaming Stick +Nejlepší streamingová hůl4,5 z 5
Roku UltraNejlepší premium streamerZatím nehodnoceno
Nvidia štítNejlepší streamer pro hráče3,5 z 5
Apple TV 4KNejlepší pro milovníky Apple3 z 5
Google Chromecast 3rd genNejlepší odlévací zařízení3,5 z 5

Amazon Fire TV Cube

Nejlepší

Amazon Fire TV Cube
Bill Roberson / Digitální trendy

Proč byste to měli koupit? Cube není jen vynikající streamingové zařízení – může ovládat celý váš zábavní systém lépe než vaše dálkové ovládání.

Amazon's Fire TV Cube je řídící centrum domácího kina, na které jsme čekali desítky let.

Pro koho to je? Ti, kteří hledají zjednodušený zážitek z domácí zábavy vycházející z Alexy.

Kolik to bude stát? $ 120 pro členy mimo Prime, 80 dolarů pro členy Prime (200 dolarů pro Fire TV Cube a Cloud Cam balíček).

Proč jsme vybrali Amazon Fire TV Cube:

Bude to hodně zapotřebí, abychom zaklepali zařízení Roku z našeho prvního místa, ale Fire TV Cube chytila ​​korunu řídících přístrojů. To by mohlo být překvapením, obzvláště proto, že zařízení bylo původně oznámeno jako něco málo víc než první televizní přijímač pro oheň, který má Alexu integrovat přímo do zařízení – není nutný žádný externí reproduktor Echo. Ve skutečnosti je však nabitá výkonnými technikami a funkcemi, které vám umožní ovládat všechno ve vašem zábavním centru s minimální potřebou dálkového ovládání.

Díky portům HDMI CEC a HDMI ARC, které jsou součástí dodávaných IR blasterů, budete moci používat hlasové příkazy k zapnutí televizoru, výměně mezi aplikacemi a dokonce k přepnutí vstupů na další připojená zařízení, jako jsou herní konzole, A / V přijímačů a Blu-ray přehrávačů. Můžete vstoupit do místnosti s televizorem a všemi ostatními zařízeními vypnutými a řídit Alexu, aby dělal věci jako "hrát Cizí věci, " a Cube zapne televizor a zvukový systém a okamžitě zahájí show na Netflixu – to vše bez dálkového ovládání. Použití této krychle je v podstatě nejbližší, o čem jsme se cítili, že mluvíme s počítačem na lodi Starship Enterprise. Zatímco Alexa bude vyžadovat zvláštní hlasové příkazy z krabice, A.I. asistent se naučí rozpoznat váš vstupní styl. Amazon také slíbil, že bude průběžně aktualizovat schopnost rozpoznávání Alexy a naladit asistenta tak, aby vyhovovala potřebám uživatelů, což znamená, že jednoduchá a dokonce nejasná řeč může být uznána, protože to více lidí používá.

Příroda kocky jako řídícího centra domácího kina může být jeho největším prodejním místem, ale je to také vynikající streamer. Černá skříň je schopná přehrávat 4K a HDR a je dodávána s adaptérem Ethernet, který umožňuje nejspolehlivější datové připojení – něco, co je z jiných zařízení Fire TV chybějící. Když hovoříme o vylepšeních, Fire TV Cube má mnohem otevřenější a platformově agnostické rozhraní než to, co jsme viděli z dalších vydání Fire TV. V minulosti bylo používání Fire TV znamenalo, že jste byli zvyklí na obsah na platformě Amazon, s dalšími aplikacemi a službami zakopané nebo vyloučené. Naštěstí je to mnohem méně problém.

Singulární chyba, kterou můžeme najít s Fire TV Cube, je jeho současná absence podpory Dolby Vision. Kromě toho je lepší, než jsme si vůbec představovali. Integrovaná integrace Alexa, ethernetový adaptér a otevřenější ekosystém řeší naše největší problémy s předchozími zařízeními Fire TV, ale je to flexibilita všeho v jednom, ovládání poskytované podporou HDMI CEC, IR blaster a hlasové příkazy Alexa, trůn.

Naše kompletní Fire TV Cube recenze

Roku Streaming Stick +

Nejlepší streamingová hůl

rok streaming stick + recenze v televizi
Caleb Denison / Digitální trendy

Proč byste to měli koupit? Je to nejlepší streamingová hokejka na trhu a je dostupná pro bootování.

Roku Streaming Stick Plus nabízí 4K a HDR, plus několik unikátních funkcí, které nenajdete v jiných podobných produktech

Pro koho to je? Každý, kdo chce streamovat 4K a HDR pomocí jednoduchého rozhraní.

Kolik to bude stát? 60 dolarů

Proč jsme vybrali Roku Streaming Stick +:

Funkce Streaming Stick + přináší jeden z nejlepších poměrů funkcí k ceně mezi streamingovými zařízeními. Budete moci zažít 4K HDR video a Dolby Atmos Audio prostřednictvím tohoto malého zařízení, které vypadá jako USB palcový disk a snadno se ukryje za televizorem.

Diskrétní design přesahuje pouze jeho fyzický profil. Díky výkonné 802.11ac MIMO bezdrátové podpoře MIMO můžete jej nastavit kdekoli v dosahu vašeho domácího Wi-Fi – bez nutnosti připojení k síti Ethernet. Jediný skutečný požadavek na zařízení Streaming Stick + je televizor nebo jakýkoli displej s konektorem HDMI a rozhraním USB. Jednoduše zapojte modul Streaming Stick + do portu HDMI a napájecího kabelu do jednoho z jeho portů USB (nebo adaptéru, pokud jej nemáte) a jste hotovi.

Jedna z našich nejoblíbenějších věcí o Streaming Stick + je funkce sdílená všemi zařízeními Roku: Úžasné uživatelské rozhraní. Roku OS používá přístup založený na aplikacích a agnostech, díky čemuž je nalezení nejlepšího místa pro sledování toho, co chcete jednodušší než u téměř všech ostatních zařízení na trhu. Dokonce i s novějšími zařízeními, jako je Amazon Fire TV Stick 4K, stále preferujeme hlasové vyhledávání Roku a snadné použití. Pokud jde o nás, je to stále nejlepší streamingová hůl na trhu.

Naše kompletní Roku Streaming Stick + recenze

Roku Ultra

Nejlepší prémiové set-top streaming box

Roku Ultra (model 4661)

Proč byste to měli koupit? Je to silná, dobře zaoblená set-top streaming box podporovaný vynikajícím rozhraním Roku a podporou aplikací.

Roku Ultra je výkonná 4k proudová krabice, která nestojí za jmění

Pro koho to je? Ti, kteří chtějí mít vlastnosti Streaming Stick +, ale touží po trochu větší koňské síle a stabilitě.

Kolik to bude stát? 100 dolarů

Proč jsme vybrali Roku Ultra:

Roku Ultra přináší s sebou spoustu úžasných funkcí. Jako každý high-end streamer podporuje 4K a HDR (ačkoli Dolby Vision není v současné době kompatibilní), ale to je jen začátek.

Stejně jako Cube, porty Ultra sport a Ethernet pomáhají vylepšit rychlost připojení a dokonce přidávají slot MicroSD pro uložení ještě více aplikací nebo pracují jako zdroj obrázků a videa. Má také port USB, takže můžete zobrazit obsah z libovolného kompatibilního zařízení. Krabice obsahuje také tlačítko "ztracené dálkové ovládání", které vyvolá tón z dálkového ovladače (i když všichni víme, že je pod gaučem). Dálkový ovladač má konektor pro sluchátka pro soukromé poslech a vyhrazená tlačítka pro napájení / hlasitost, která umožňují ovládat hlasitost televizoru v závislosti na modelu.

Režim nočního poslechu automaticky upravuje hlasitost scény za scénou, aby nedošlo k probouzení dětí, a přiložené sluchátka JBL by měly nabízet lepší zvuk pro přehrávání sluchátek. Jak jste již pravděpodobně předstírali z výše uvedené kopie Streaming Stick +, máme také rádi operační systém Roku. Z největší knihovny aplikací (aka "kanálů Roku") až po neuvěřitelnou funkčnost vyhledávání mezi jednotlivými kanály neexistuje žádný digitální ekosystém, který by konkuroval.

Nvidia štít

Nejlepší mediální streamer pro hráče

Nvidia štít

Proč byste to měli koupit? Nabízí 4K a HDR spárované s prvotřídními herními funkcemi.

Nvidia Shield nabízí vynikající rozhraní Android TV, 4K a HDR a funkce, které hráč nenajde na jiných streamovacích zařízeních.

Pro koho to je? Ti, kteří dávají přednost jejich streamingu se zdravou stránkou her.

Kolik to bude stát? $ 180 až $ 300 (podle možností)

Proč jsme vybrali Nvidia štít:

Většina produktů na tomto seznamu je přímo zaměřena na streamování videa, ale přes "TV" ve svém názvu, TV Shield Nvidia má jiný přístup. Zařízení disponuje funkcí rozlišení 4K a vysokorychlostním přenosem dat HDR založeným na platformě Android TV, avšak v jeho srdci je televizor Shield navržen s ohledem na hráče.

Více než 200 her je k dispozici pro přehrávání přes Android TV, s mnoha exkluzivními televizemi Shield. Pokud jste PC gamer, schopnost přenášet počítačové hry do vašeho televizního štítu, zatímco budete kopat zpět na gauč, činí to ještě atraktivnější volbou. Základní verze, která se prodává za 200 dolarů, obsahuje pouhých 16 GB úložného prostoru, ale $ 300 dostane 500 GB spolu s MicroSD a Micro USB sloty. Přiložený řadič, který Nvidia přetvořil, poskytuje známé zkušenosti konzolovým hráčům a zařízení podporuje i většinu ostatních řadičů Bluetooth, včetně řadičů Sony DualShock 4 a Xbox One. Pro ty, kteří chtějí mít sílu hardwaru Shieldu, ale nechtějí (nebo potřebují) bezdrátový ovladač, je k dispozici také 180 GB volba pro vzdálené použití.

Pro streamování ve formátu 4K jsou podporovány funkce Netflix, Vudu, UltraFlix, Amazon Video a YouTube s podporou HDR na vybraných službách. Pro streamování ve formátu HD je k dispozici mnoho dalších možností, včetně HBO Now, Twitch, CBS, Fox a Vimeo – v podstatě všechno v obchodě Google Play – a živá televize je k dispozici prostřednictvím Sling TV nebo PlayStation Vue. Mnoho z těchto aplikací lze snadno prohledávat pomocí funkce vestavěného hlasového vyhledávání.

Za 8 dolarů za měsíc umožňuje GeForceNOW uživatelům streamovat hry na jejich štít v rozlišení 1080p, ale výkon závisí na rychlosti internetu. Na straně zvuku televizor Nvidia Shield podporuje prostorový zvuk 5.1 a 7.1, stejně jako prostorový zvuk založený na objektech Dolby Atmos. Zvuk ve vysokém rozlišení je také podporován, některé formáty jsou podporovány nativně a další jsou podporovány prostřednictvím passthrough.

Naše kompletní recenze Nvidia Sheild

Apple TV 4K

Nejlepší mediální streamer pro milovníky Apple

Apple TV Review
Bill Roberson / Digitální trendy

Bill Roberson / Digitální trendy

Proč byste to měli koupit? Apple TV 4K nabízí bezproblémový televizní zážitek ve všech vašich zařízeních Apple.

Apple TV 4K nabízí podporu pro obsah Ultra HD a dokonce i HDR, ačkoli je poměrně drahý ve srovnání s jinými značkami.

Pro koho to je? Uživatelé silně investovali do ekosystému Apple.

Kolik to bude stát? $ 180 až $ 200

Proč jsme vybrali Apple TV 4K:

Poté, co strávil dva roky jako dodatečný nápad na trhu streamerů kvůli nedostatku podpory 4K, Apple TV je zpět a lepší než kdy jindy. S množstvím skvělých funkcí je to dobrá volba pro vyznavače Apple a solidní konkurenti nejvyšší nabídky z Roku, Amazonu a Google.

Apple TV 4K má několik triků na rukávu, počínaje super-rychlým A10X Fusion procesorem. Dej to takto: Jediná věc, která drží tuto schránku zpět, bude vaše připojení k internetu. K dispozici je také skvělá volba, která uživatelům umožňuje kopírovat přihlašovací údaje přímo do Apple TV z iPhones, iPads a notebooků Apple, což výrazně snižuje množství času stráveného zadáváním hesel. Navíc, pokud máte třetí nebo čtvrtou generaci Apple TV, bude automaticky synchronizovat vaše předchozí TV OS uspořádání, aby život jednodušší.

Siri můžete použít k vyhledání obsahu, včetně vyhledávání na různých platformách, ačkoli Apple's knihovna aplikací není tak rozmanitá jako Roku. Můžete také posílat obrázky, video a zvuk přes AirPlay 2 z podporovaného zařízení iOS. Stále máte přístup k těžkým hitters jako Netflix, Hulu, Sling TV, a více nedávno, Amazon Prime Video (ačkoli app je napůl-pečené ve srovnání s ostatními aplikacemi na zařízení). Navíc budete mít přístup do obchodu iTunes a do celé knihovny iTunes. Můžete také použít intuitivní otázky a příkazy pro hlasově řízené vyhledávání ("Zobrazit mé filmy 4K na Netflixu"), místo toho, abych se uchýlil k neobratnému žargonu.

Pokud jde o kvalitu obrazu, Apple TV podporuje 4K a HDR v obou formátech Dolby Vision a HDR10. Je Apple TV 4K v hodnotě své silné ceny? Jsme na plotu, ale pokud jste jedním z těch typů "Vše Apple Everything", je to pro vás zařízení pro streamování.

Naše kompletní Apple TV 4K recenze

Google Chromecast (2018)

Nejlepší odlévací zařízení

Chromecast 3rd Gen
Dan Baker / Digitální trendy

Proč byste to měli koupit? Zařízení Chromecast se synchronizuje s telefonem nebo jinými mediálními zařízeními pro jednoduché streamování.

Použitím castingu je zařízení Chromecast jedno z nejjednodušších a flexibilnějších streamovacích zařízení

Pro koho to je? Každý, kdo prostě chce jednoduchý, cenově dostupný HD streamer.

Kolik to bude stát? 35 dolarů

Proč jsme zvolili Chromecast (třetí generace):

Pokud nemáte televizor s podporou 4K HDR, zřejmě nemusíte utrácet 50 až 100 dolarů na zařízení, které proudí v 4K. Zařízení Chromecast je malé, jednoduché zařízení pro streamování, které funguje ve spojení se zařízeními, které již používáte – jmenovitě telefon nebo tablet.

Upřímně řečeno, aktualizace 2018 pro stárnoucí HD Chromecast Google se příliš nezvyšuje, ale fakt, že již nemůžete koupit starší model, to činí de facto tou volbou. Nové zařízení má mírně rychlejší frameraci (60 snímků za vteřinu) pro obsah 1080p a nový vzhled, avšak kromě toho, že je to téměř totéž staré zařízení Chromecast, které nabízí stejnou primární atrakci: Dead simple streaming na levné.

Pokud máte televizor s kapacitou 4k HDR a právě se vám líbí casting, bude to nejlepší sázka na $ 70 Chromecast Ultra – která podporuje HDR10 i HDR Dolby Vision. To znamená, že můžete dostat více za své peníze jinam v streamu, včetně Roku Streaming Stick + uvedených výše, stejně jako nového Roku Premiere +, který stojí jen 50 dolarů.

Na rozdíl od jiných zařízení pro streamování, zařízení Chromecasts (včetně zařízení Chromecast Audio a Ultra) používají aplikace, které jste již v telefonu získali, pro ovládání přehrávání a vyhledávání obsahu. Jednoduše vyvolejte svou podporovanou aplikaci pro streamování, klikněte na tlačítko Cast a můžete se podívat. Domovská stránka Google také vytváří vyhledávač a je pohodlnější než dříve.

Chromecast je také hluboce integrován do ekosystému Google – nebo přinejmenším může být – a podporuje službu Google Assistant i všechna inteligentní domácí zařízení Google. V případě Androidu a Googlu se to pravděpodobně stane klíčovým prvkem. Uživatelé zařízení se systémem iOS, Mac a Windows mohou z Chromecastu dostat značné využití, protože každý z nich podporuje přenos přes tuny aplikací.

Naše kompletní Chromecast (2018) recenze

[ad_2]