Nejlepší elektrické jízdní kola z roku 2019


Zatímco klesající ceny plynu dočasně zastavily řadu ročních zisků v počtu cestujících na kole, stále více a více z nás používá bicyklu k tomu, aby se dostali kolem. Je to ekonomické, poskytuje dobré cvičení a je mnohem levnější než vlastnictví auta. Ale pokud nejste ve skutečně dobré formě, nebudete se dostat příliš daleko. Vstupte do elektromotoru: slávná nová výstřižka nám umožňuje obejít, aniž bychom se museli obávat, že do našich destinací dorazíme do spánku.

Dnešní elektrické motocykly přicházejí v různých velikostech a stylech, z nichž mnohé nevypadají úplně jinak než tradiční neelektrické motocykly. Ale je tu jedna otázka: dobré tradiční kolo je už drahé a elektrické modely jsou ještě více. Vyžadují strmou počáteční investici, která může být pro některé.

Předběžné náklady jsou však největší náklady. Když si uvědomíte, že vedle ročních nákladů na pohonné hmoty, pojištění a údržbu automobilu, ebike doslova platí za čas. Zde je pět nejlepších elektrických kol na trhu a jeden "jen pro zábavu".

Na první pohled

Produkt Kategorie Hodnocení
Specializovaný Turbo Vado 6.0 Nejlepší elektrické kolo celkově Zatím nehodnoceno
Haibike SDURO HardNine 4.0 Nejlepší horské kolo Zatím nehodnoceno
Raleigh Redux IE Nejlépe dojíždějící Zatím nehodnoceno
Obří silnice E + 1 Nejlepší silniční kolo Zatím nehodnoceno
Espin Sport Nejlepší volba rozpočtu 4 z 5 hvězdiček
Cake Kalk Nejlepší eko-vědomý terénní kolo Zatím nehodnoceno

Specializovaný Turbo Vado 6.0

Nejlepší

Proč byste to měli koupit? Turbo Vado 6.0 zůstává jedním z nejvíce zaokrouhlovaných ebiků, které jsme testovali.

Pro koho to je? Každý, kdo chce denní příležitostný dojížděč.

Kolik to bude stát? 5 000 dolarů

Proč jsme zvolili Specialized Turbo Vado 6.0:

Při výletu do Palo Alto v loňském roce jsme měli možnost jet na speciálním pedálovém motoru Turbo Vado a model je stále naším oblíbeným ebike na trhu. Využívá 350-wattový motor a lithium-iontovou baterii o objemu 604 wattů. Turbo Vado je schopen cestovat 80 kilometrů za jedno nabití, což by mělo být víc než dostatečné pro každodenní dojíždění s množstvím zbývajících kilometrů.

Postavena společností, která vyrábí cyklistické vybavení již více než čtyři desetiletí, Vado se cítí více jako tradiční kolo než téměř jakákoli jiná. Její rám a komponenty byly naladěny tak, aby poskytovaly známý zážitek, což usnadňuje novým a dlouhotrvajícím cyklistům skákat a začít šlapat. Specializované dědictví je krásné, pomáhá se oddělit od konkurence na stále více přeplněném ebike trhu.

Na silnici trvá jen několik otáček pedálů, aby se aktivoval motor Vado a dostal se na rychlost. V turbo módu – nejvyšší úrovni asistenta pedálu – Vado dosahuje rychlostí až 28 mil za hodinu, po které se elektrický pohon automaticky vypne, aby šetřil energii (a dodržoval místní zákon). Vestavěné zobrazení LED na řídítkách umožňuje jezdcům sledovat životnost baterie, kontrolovat aktuální rychlost a sledovat spálené kalorie, a zároveň je schopen se podívat na ujetou vzdálenost. Aplikace Turbo Vado Mission Control (iOS / Android) se také připojí k motocyklu přes Bluetooth a umožňuje jezdcům dále naladit jízdu a upravovat nastavení motocyklu.

Vyjížděli jsme na Vado přes rukavicku, včetně některých nejstrmějších kopců v Palo Altu, a snadno se s ním zacházelo vše, co jsme na něm vrhli, a udržovali si stálou vzdálenost 20 mil za hodinu, a to i na nejodvážnějších výstupů. Kolo se také dobře zachází na sjezdech a je obratné i rychlé na ulicích města a dlážděných stezkách. Je dokonce pohodlné jezdit po delších vzdálenostech, což je životně důležité pro jakékoli kolo postavené pro městské nastavení.

Je důležité si uvědomit, že Vado je na míru přizpůsoben městskému jezdectví, takže je skvělou volbou pro každodenní dojíždění do kanceláře nebo z kanceláře nebo běhání o víkendu. To znamená, že pokud hledáte ebike pro náročnější terén, existují další možnosti na tomto seznamu, které jsou pro tento úkol lépe vhodné.

Náš Specializovaný Turbo Vado nejprve přijme

Haibike SDURO HardNine 4.0

Nejlepší horské kolo

nejlepší elektrická kola haibike 2018 sduro hardnine 40

Proč byste to měli koupit? Relativně lehký, cenově dostupný a schopný, je to skvělý horský cyklus.

Pro koho to je? Celoroční nadšenci horských kol hledají snadnější výstupy.

Kolik to bude stát? 1,800 dolarů

Proč jsme si vybrali Haibike SDURO HardNine 4.0:

Elektrické horské kolky získaly velkou pozornost, protože jim pomohly jezdcům jít dál, rychleji a rychleji na trase. V důsledku toho se v posledních letech objevily některé působivé nové modely eMTB, které se na trhu dostaly na trh, což usnadnilo, než kdy jindy, výrobu v terénu. Naším oblíbeným je Haibike SDURO HardNine, který je vybaven 350-wattovým pohonem Bosch Performance CX a 500 wattovou baterií. To dává jí dosah až 70 mil, spolu s maximální rychlostí 20 mph, což je dost rychlý na singletrack.

Společnost Haibike dodává vozy HardNine s 29-palcovými pneumatikami, hydraulickými kotoučovými brzdami o tloušťce 180 milimetrů, 100 milimetrovou vidlicí s přední vidlicí a devítimístným systémem řazení Shimano. LCD displej motocyklu je připevněn na řídítkách a zobrazuje aktuální rychlost, úroveň nabití, zbývající vzdálenost a aktuální režim asistence pedálu. Společnost říká, že baterie může být zcela dobitá během pouhých čtyř hodin, což minimalizuje prostoje mezi jízdami.

Rychle a zábavně na trati, SDURO HardNine snadno zpracovává drsný terén, zatímco velké pneumatiky převalují většinu překážek bez ztráty. Pedál pomáhá při rychlém šetření energií a motocykl sestupuje překvapivě dobře. Jeho přední odpružení poskytuje příjemnou úroveň polštáře na nerovných stezkách a přestože jsme chyběli úplné zastavení tohoto modelu, přidali bychom další váhu a náklady.

Cena Haibike SDURO HardNine 4.0 je na kapesním papíru jednodušší než u většiny ostatních e-mountain jízdních kol, přestože přináší skvělý výkon. Díky tomu je snadné doporučit jako horolezectví pro celou řadu horských cyklistů.

Raleigh Redux IE

Nejlepší dojíždějící

nejlepší ebiky

Proč byste to měli koupit? Postavena pro městské dojíždějící osoby, je tento motor rychlý, pohodlný a nabízí skvělý sortiment.

Pro koho to je? Vnitřní městští dojíždějící.

Kolik to bude stát? 3000 dolarů

Proč jsme zvolili Raleigh Redux IE:

Další kolo, které vychází z tradičního výrobce kol, Raleigh Redux IE bylo postaveno od základů pro městské dojíždění, ale s dostatečnou rychlostí, aby vás rychle dostala. S jeho čistým a jednoduchým designem je to elektromotor, který nevypadá jako jeden, přesto přináší působivý výkon na silnici.

Systém Redux, poháněný systémem Brose Centerdrive s výkonem 250 W, je schopen dosáhnout rychlosti až 28 mph, což je užitečné při potlačení provozu. Lithium-iontová baterie poskytuje dostatok šťávy, díky kterému je možné nabíjet cyklus až 80 kilometrů mezi dobíjením, což je skvělá volba pro každodenní dojíždějící osoby. Raleigh dokonce vybavil kolo širokými pneumatikami, které zajišťují stabilitu a trakci, a to i při mokré cestě. Mezi další klíčové funkce patří 10-stupňová klička Shimano a řazení a vestavěná obrazovka LCD, která zobrazuje všechny obvyklé informace.

Krádežný design reduxu dokáže skrýt baterii motocyklu v dolním potrubí, což skrývá skutečnost, že je na první pohled ebike. To mu dává tradičnější vzhled, který by měl apelovat na jezdce, kteří nejsou příliš okouzleni hutným stylem jiných ebiků. To také pomáhá dělat bike trochu více obratné, taky.

Obří silnice E + 1

Nejlepší silniční kolo

nejlepší elektrická silnice e1

Proč byste to měli koupit? Obří silnice E + 1 je elegantní možnost turistiky.

Pro koho to je? Nadšenci silničních kol.

Kolik to bude stát? $ 4,650

Proč jsme si vybrali Giant Road E + 1:

Jízda s pedálem asistovaným silničním kolem se může zdát neúmyslná, ale během delších tréninků minimální přísun energie pomáhá předcházet celkové svalové únavě a zranění. Stejně tak ti, kteří chtějí vychutnat si delší scénické trasy, ocení všeobecnou podporu, kterou poskytuje elektrický pohon. Maximální rychlost 28 km / h, silnice E + 1 používá tři režimy napájení, abyste získali maximální kontrolu nad úrovní jízdy a asistence. Čtyřbodový senzorový systém sleduje sílu šlapání, což umožňuje plynulému zesílení vašich pohybů.

Jednou z našich oblíbených funkcí s Road E + 1 je ergonomická řídící stanice EVO Ride Control EVO. Na rozdíl od ostatních řídících středisek je tento displej namontován na střed řídítek a udržuje ovládací prvky doslova na dosah ruky. Při vyšších rychlostech je váha klíčem a tento modul umožňuje kdykoli ovládat systém a vidlici.

Giant také nezahrnul tradiční cyklistické komponenty. Kolo je standardně vybaveno 11-ti stupňovou klikou Shimano, hydraulickými kotoučovými brzdami a lehkým hliníkovým rámem. Je také vybaven agresivní geometrií určenou pro jízdu na silnici a je dodávána s rychlou nabíječkou, která udržuje zapnutý elektrický motor.

Rám samotný obsahuje řadu držáků, které vám umožňují snadno odtrhnout silnici E + 1 pomocí stojanu, blatníků nebo stojanů, aby lépe vyhovovaly vašim požadavkům na turné. Znovu, většina turističtí puristé jistě budou posmívat na pouhou představu o pedálové pomoci, nicméně jednotlivci, kteří hledají víc prohlídky s průvodcem a méně z turné de force, se přesunou na silnici E + 1.

Espin Sport

Nejlepší volba rozpočtu

espin sport černá 13031 ebike main1
Bill Roberson / Digitální trendy

Proč byste to měli koupit? Espin Sport je pevná ekonomická volba.

Pro koho to je? Ti, kteří chtějí koupit své první ebike bez porušení banky.

Kolik to bude stát? $1,588

Proč jsme si vybrali Espin Sport:

Nákup ebike může být spíše těžké počáteční investice, a tam jsou desítky hodných značek a modelů z čeho vybírat. To znamená, že někteří jednotlivci mohou požadovat solidní asistenční model pro pedál, aniž by měli nějaké další ozdoby, a proto je Espin Sport naší špičkou.

Celkově má ​​Epsin nevýslovný, modrý obojek, který absolutně milujeme. Používá 20 palcový diamantový rám, který vypadá a vypadá jako tradiční silniční kolo. Robustní zavazadlový regál umístěný v zadní části zásobníku přepravuje až 55 liber nákladu, což by mělo být více než dostatečné pro výlet do obchodu, dojíždění do kanceláře nebo krátký výlet.

Espin je poháněn 350wattovým motorem, který je určen pro výlety do 50 mil (v závislosti na terénu a úrovni asistence). Po vyčerpání baterie se baterie plně nabíjí přibližně za pět hodin. Naštěstí vám Espin umožňuje snadné vyjmutí baterie, což vám umožní rychle načíst doma nebo v kanceláři mezi výlety. Podsvícený řídící rozbočovač LCD zobrazuje základní metriky a životnost baterie při přepravě a LED světlomety v případě potřeby dodávají světlo.

Ano, na trhu jsou méně nákladné ebiky, většinou ale přicházejí s několika vážnými výhradami. Espin Sport dodává plný slib elektrického kola, ale cenověji. Tento motocyklový vůz vás nebude táhnout za 60-ti míle kolo-výlet úsilí, ale ty, kteří hledají své první ebike bude mít spoustu návratnosti své investice s tímto modelem.

Naše kompletní recenze Espin Sport

Cake Kalk

Nejlepší ekologický terénní kolo

nejlepší elektromotorové koláče

Proč byste to měli koupit? Pokud máte rád, jak se v přírodě dostanete na dvě kola a máte obavy o životní prostředí.

Pro koho to je? Závažní jezdci v terénu, kteří chtějí tichou jízdu.

Kolik to bude stát? 13 000 dolarů

Proč jsme si vybrali Cake Kalk:

Revoluce elektrického kola oficiálně vstoupila do areny terénních motocyklů. Pro ty, kteří dávají přednost jízdě v přírodě, Cake představil produkt, který nejenže respektuje životní prostředí, ale i ostatní jezdce. Cake's Kalk je tichá off-roadová motorka, která nezanechává žádné emise do atmosféry. Kromě toho, jeho elektromotor nezahrnuje žádné řazení nebo přichycení – tichá motorka, která neztrácí zkušenosti ostatních. Snad nejlepší věcí je, že Cake se vyhnula jakékoliv oběti ve výkonu. Kalk dosahuje rychlostí padesáti mil za hodinu a nabízí tři různé jízdní režimy: Objevte, Prozkoumejte a Excite.

Objevte je ideální pro ty, kteří právě dostanou nohy mokré, zatímco aplikace Explore je určena pro delší a vzrušující jízdy. Pro extra kick režim Excite umožňuje optimální výkon a zrychlení, což je perfektní pro provádění koláčů a provádění triků.

Kromě toho Kalk váží méně než 155 liber – méně než polovinu tradičních motocyklů. Součásti hnacího ústrojí přizpůsobené pro dorty a integrovaný motor permanentního magnetu (IPM). Při jediném nabití se kolo pohybuje až na 50 mil a jako bonusová funkce je údržba minimální vzhledem k tomu, že v důsledku nedostatku spalovacího motoru je jen málo pohyblivých částí.