Nejlepší bezdrátové směrovače roku 2018


Váš směrovač by mohl být jen nejvíce podceněný, ale nezbytnou součástí vašeho domu nebo kanceláře. Ať už jste PC gamer hledá nejlepší, přizpůsobitelné bezdrátové připojení možné, nebo prostě chcete snadno, celé domácí / kancelářské pokrytí, pak víme, router, který bude dělat práci.

Vítejte v našem seznamu nejlepších bezdrátových směrovačů, které si můžete koupit.

Na první pohled

Produkt Kategorie
Netgear R6700 Nighthawk AC1750 ($ 90 +) Nejlepší směrovač celkově
TP-Link AC5400 (250 USD) Nejlepší vysokovýkonný směrovač
Google WiFi ($ 130 – $ 300) Nejjednodušší směrovač k použití
TP-Link AC1200 ($ 50) Nejlepší rozpočtový směrovač
Eero Home Wifi ($ 400) Nejlepší domácí směrovač
Asus ROG Rapture AC5300 ($ 380) Nejlepší herní směrovač

Netgear R6700 Nighthawk AC1750 ($ 90 +)

Nejlepší

Netgear R6700 Nighthawk AC1750

Tato Nighthawk je nejdražší volbou v rodině Nighthawk, což znamená, že získáte většinu výhod Nighthawku, ale za mnohem výhodnější cenu. AC1750 (450 + 1300 MB / s) nemusí být nejrychlejší rychlost routeru, ale určitě je to dostačující pro průměrný domov a stále získáte výkonné funkce, jako je beamforming, který je zaměřen na připojená zařízení, která pomáhají vyhnout se mrtvým zónám, a dvoujádrový procesor řízení sítě hladceji.

Router je vybaven možností rodičovské kontroly, zálohovací software a port USB 3.0 pro připojení uložených médií. V podstatě je to všechno, co byste mohli chtít v domácím směrovači, aniž byste museli strávit stovky dolarů.

Kupte si ji nyní na adrese:

Amazonka

TP-Link AC5400 ($ 250 +)

Nejlepší vysokovýkonný směrovač

nejlepší bezdrátové směrovače tp link ac

Možná hledáte vyšší rychlost, větší sílu a nevadí vám za to platit další. Tento model TP-Link je jedním z nejvýkonnějších modelů, které jsme viděli, třípásmový router s pásmem 1000 Mb / s 2,4 GHz a dvěma pásma 2167 Mb / s 5GHz. To stačí pro všechny vaše hry 4K, hry a intenzivní přenos souborů. Má také podporu MU-MIMO pro cílení několika zařízení s mimořádně spolehlivými připojeními a inteligentní funkce, které fungují s Alexa a IFTTT pro snadnější ovládání zařízení. Můžete dokonce nastavit osobní VPN prostřednictvím vestavěných možností softwaru, abyste vytvořili další soukromí.

To vše činí tento model TP-Link jedním z nejlepších směrovačů na trhu, který je vynikající pro rušnou rodinu s dostatkem mobilních zařízení zaměřených na streaming nebo pro domácí podnikání, které mohou potřebovat další možnosti routeru.

Kupte si ji nyní na adrese:

Amazonka

Google Wi-Fi ($ 130 – $ 300)

Nejjednodušší směrovač k použití

google zařízení rozšířená výpadek wifi hero modul obrázek 1440 2x

Směrovače společnosti Wi-Fi společnosti Google jsou vynikajícím příkladem síťového směrovače, u něhož mohou více zařízení propojit a vytvářet bezdrátovou síť s větším a lepším pokrytím. Díky tomu je tento router ideální pro velké prostory nebo domy, které se potýkají s mnoha mrtvými zónami a rušením. Jeden bod může pokrývat asi 1 500 čtverečních stop, zatímco tři pokryjí až 4 500 čtverečních stop. Patří mezi ně inteligentní přístup k síti, což znamená, že dávají přednost šířce pásma zařízením, která to nejvíce potřebují. Každý router sám o sobě není silný v AC1200, ale společně pomáhají vyhlazovat jakékoliv nerovnosti v kvalitě spojení, takže nemáte žádné problémy.

Můžete si koupit jediný rozbočovač Wi-Fi za 130 dolarů, ale pro ty, kteří mají velké domovy, které se nacházejí v rozmezí od 250 do 300 dolarů, závisí na tom, kde nakupujete.

Kupte si ji nyní na adrese:

Google Amazon

TP-Link AC1200 ($ 50)

Nejlepší rozpočtový směrovač

TP-Link AC1200

Hledáte rozpočet směrovače? Tento $ 50 TP-Link vás uvidí! Nabízí AC1200 dual bandwidth, dva porty USB a porty Gigabit Ethernet pro správu moderního síťového připojení. Ty nejsou pozemské specifikace, ale jsou to důležité základy, které potřebujete pro dobré nastavení Wi-Fi a aplikace TP-Link Tether je jednou z lepších routerových aplikací, takže nastavení a správa routeru by neměla znamenat, t být hádka.

Je to perfektní fit pro domov, který potřebuje pouze jednoduché připojení ke každému e-mailu, procházení a některé světlé streaming. Pokud však plánujete vysílání obsahu 4K nebo jiných úkolů, které jsou náročné na data, možná budete chtít upgradovat na výkonnější model.

Kupte si ji nyní na adrese:

Amazonka

Eero domácí Wi-Fi (400 dolarů)

Nejlepší sada domácího směrovače

Na druhé straně měřítka máme ambiciózního majitele domů, který požaduje high-tech směrovač, který je super inteligentní a snadno monitorovatelný podle potřeby. Stejně jako Google Wi-Fi, Eero je síťový směrovač, který je dodáván se třemi zařízeními, která jsou bezdrátově propojena, každá pokrývající plochu kolem 1 000 čtverečních stop (rychlosti jsou zhruba ekvivalentní AC1200). Může také směrovat připojení na základě vašich aktuálních potřeb Wi-Fi, aby se předešlo problémům.

Eero však podniká další kroky s vylepšeními zabezpečení, které zahrnovaly automatické blokování reklam, správu hesel a nastavení VPN. Aplikace můžete dokonce použít k nastavení rodičovských ovládacích prvků, ke zkouškám rychlosti kdykoliv a sdílení sítě s ostatními. Je to také kompatibilní s dovednostmi Alexa, pokud jste fanoušek Amazon!

K tomuto nastavení je pár nepřesností. Za prvé, musíte zaplatit roční předplatné za 100 dolarů za nejlepší bezpečnostní a heselové nástroje a je to docela nepříjemné, že tyto důležité funkce jsou zamčené za plátnem. Směrovač také nemá skvělé možnosti pro připojení externího úložiště. Ale zůstává jedním z nejoblíbenějších způsobů, jak najít router, který je vhodný pro spotřebitele, což je obzvláště dobrá volba pro velké domy.

Kupte si ji nyní na adrese:

Eero

Asus ROG Rapture GT-AC5300 ($ 380)

Nejlepší herní směrovač

Asus ROG Rapture AC5300

Jakýkoli výkonný směrovač, který inteligentně zvládne požadavek na šířku pásma, bude dobrým herním směrovačem, ale pokud hledáte směrovač, který je speciálně navržen pro intenzivní hraní, zasloužíte si tento model Rapture. V AC5300 se nemusíte starat o streamování svých 4K her.

Navíc tento tříbásmový směrovač obsahuje síťový software a adaptivní QoS pro cílení na více zařízení, aby bylo zajištěno, že máte vždy dobré spojení, bez ohledu na to, v jakém rohu domu hrajete. Mezi další funkce patří herní porty, režim zvýšení hry a proaktivní zabezpečení. Má všechno, co potřebujete, zvlášť pokud budete hrát hry. Budete ale muset zaplatit za privilegium.

Kupte si ji nyní na adrese:

Amazonka