Masivní výsledky Natalie Bacon


Obrovské výsledky

Mnoho lidí se připojuje k Grow You a online podnikání pro ni a jsou s touto kombinací opravdu spokojení, ale zajímavě je, že dostávám stejný počet e-mailů, o kterých si mají vzít.

Pravda je: možná budete potřebovat obojí. Ne proto, že jsou to moje výrobky (můj život se nezmění, ať už je berete, nebo ne), ale protože potřebujete taktické strategie a práci s myšlenkami.

Grow You je jako jít do posilovny pro svou mysl. Za své členství v tělocvičně / klubu platím 200 $ / měsíc. Chodím nejméně 5 dní v týdnu. To je přesně to, co Grow You je. Není to jediný a hotový zážitek. Neexistuje konec se zlepšováním a rozšiřováním mysli, stejně jako není konec práce. Je to navždy.

Online podnikání pro ni (a mé další programy) vám dává strategii. Musíte znát strategii, ale také musíte řídit svou mysl, jak to děláte. Není to ani – nebo.

Vychovávám to proto, že je to něco, co tak často vidím od studentů a klientů.

Chtějí to vědět co dělat bez uznání, že to tak není stát se novým.

Problém: Myslíte si, že potřebujete vědět, jaké kroky je třeba podniknout

Nestačí se učit co dělat.

Musíte se úplně změnit kdo jsi jako posun identity k dosažení masivních výsledků.

Spousta lidí pracuje opravdu tvrdě a nejsou více milionáři.

Dělat více stejného nebo mírného zlepšení vám nepomůže zlepšit váš život.

Vylepšil jsem své výsledky a zároveň podnikl kroky, které jsou zdánlivě stejné, ale ve skutečnosti je to úplně jiné.

Vytvářel jsem kurzy, když jsem byl na boku jako blogger.

Vytvořil jsem programy jako Life and Business Coach.

úroveň mých výsledků je úplně jiný, i když v obou scénářích jsem vytvořil programy.

Tato změna je výsledkem posunu v mé identitě. Jsem úplně jiná osoba než před 3 lety. Jsem k nepoznání. Úplně jsem vylepšil svůj život.

To je opravdu těžké udělat sami. Do toho jsem investoval tisíce a tisíce dolarů. K tomu, aby se to stalo, potřebujete trenéra nebo program. Takto jsem to udělal, a proto pomáhám svým studentům a klientům.

Masivní výsledky se vztahují k úrovni výsledků, které máte v jakékoli oblasti vašeho života.

Než vám ukážu, jak vylepšit masivní výsledky, chci s vámi přezkoumat masivní jednání a masivní myšlení (dva pojmy, které učím).

Recenze: Masivní akce + Masivní myšlení

Masivní akce je dostatečná k tomu, aby se dosáhlo požadovaných výsledků (navzdory překážkám; neodcházelo); produkuje to.

Pasivní akce je učení a náročné (podcasty, kurzy, konference).

Důvod, proč to funguje, je, že změníte své myšlení z „Zkusím to“ na „Jsem oddaný tomu bez ohledu na to, co“.

Problém s masivním jednáním spočívá v tom, že můžete podniknout kroky, aniž byste vyhodnotili výsledky, což vede k tomu, že budete stále dosahovat stejných výsledků (příklad: pokračování v předkládání nabídek a nikdo nekupuje; nebude fungovat více) .

Řešením je masivní myšlení.

Masivní myšlení přemýšlí znovu a znovu o nových myšlenkách, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku.

Příklad: Procvičování myšlenky: „Jednoho dne mohu vydělat 500 000 $ ročně.“ Tato myšlenka vám pomůže přejít od „Není možné vydělat 500 000 $ ročně“, ale nedostane vás na 500 000 $, protože osoba, která vytváří $ 500k nepřemýšlí „jednoho dne je to možné,“ myslí si něco jako „vydělat 500k $ je tak snadné, nevím jak ne udělat to."

Takže, s masivní akcí, děláte akci znovu a znovu. Díky masivnímu myšlení znovu a znovu přemýšlíte o nových myšlenkách.

Práce není nikdy dokončena. Pokud chcete celý život, ve kterém měníte své zkušenosti a rostete, budete vždy používat masivní jednání a masivní myšlení.

Výsledkem této práce jsou obrovské výsledky.

Víte, že to funguje, pokud vidíte úplný posun identity a zvýšení svých výsledků. Není to lepší ani víc, je to šokující rozdíl.

Vaše emoce řeknou pravdu (brankové palivo)

Důležitá je emoce podporující vaši akci.

To mi říká, zda budete dlouhodobě úspěšní (o tom jsem mluvil v podcastu Goal Fuel Podcast).

Pokud jste podporováni odhodláním, láskou nebo vášní, uspějete.

Pokud jste poháněni strachem, starostmi a frustrací, budete odcházet.

To je jiné než běžné nepohodlí, které přichází spolu s určováním cílů. To je jiné, než se cítit v rozpacích, protože nikdo nezakoupil váš produkt ani se neobjevil na vaší akci. To nepohodlí je dobré, protože vás posune vpřed a z toho budete silnější. Ale to není hlavní palivo paliva pro váš cíl. (Viz: Podcast úmyslného nepohodlí)

Emoce podporující vaše jednání mi říkají, co si myslíte. Když někoho koučuji a jsou motivováni strachem a stresem, vím, že míří k dalším problémům a pravděpodobně se zpomalí nebo skončí. Když je někdo odhodlaný a nadšený, vím, že prochází svými problémy.

Kroky k použití masivních výsledků

Takže pro vás … pokud chcete vylepšit svůj život a své výsledky, tak máte obrovské výsledky, proveďte následující kroky.

Zde jsou kroky, jak dosáhnout masivních výsledků:

  1. Určete oblast svého života, kde chcete různé výsledky (zdraví, váha, myšlení, vztahy, rodina, přátelé, peníze, obchod, kariéra, koníčky, domov, zábava atd.). Příklady: Chcete-li ztratit 50 liber, setkat se se svým životním partnerem, získat vysněnou práci nebo udělat šest postav ve svém podnikání. Můžete se také zaregistrovat do tohoto bezplatného webinářského školení zde: 9 Nástroje, jak naplnit svůj život
  2. Zeptejte se sami sebe, jaké jsou vaše názory na výsledek. Napište přesně to, co si o tomto výsledku myslíte. Příklad: Pojďme si „najít práci snů“ jako výsledek, který chcete…. Co si o tom myslíš?
    Přemýšlíte: 1) „Vím, že se to stane a jsem odhodlaný; funguje to, NEBO myslíš 2) „je to špatný pracovní trh, přichází recese, jsem příliš starý atd.“?
  3. Zeptejte se sami sebe, jaké emoce vznikají z myšlení této myšlenky. Příklady: 1) pod napětím, nadšení, odhodlání, NEBO 2) pochybné, nejisté a obavy.
  4. DVA možnosti: 1) Vaše myšlenky a pocity jsou v souladu s požadovaným výsledkem, pak musíte pracovat na akcích. Zeptejte se… jaké akce odtud mohu udělat? 2) Vaše myšlenky a pocity NEJSOU sladěny s dosahováním požadovaných výsledků, pak musíte pracovat na myšlení a emocích. Moje koučování je založeno na myšlení, protože akce budou přirozeně plynout, když zjistíte, že mají požadovaný výsledek. Je to zřídkakdy problém s činností.

Musíte se zeptat sami sebe nebo se vás zeptat trenéra)… „Co si o tom myslíš? Co cítíš?"

  • Příklad 1: "Dělám spoustu akce, miluji tuto práci, jsem tak nadšený, co bude dál, debatuji mezi tím, že dělám tyto dvě věci … co si myslíš ?!"
  • Příklad 2: "Nevím, co se děje, nic nefunguje, zajímalo by mě, jestli je to pro mě vůbec možné, to prostě nefunguje."

To, co si myslíte o svém cíli a kam směřujete, je to, co bude určovat úroveň výsledku, který vytvoříte.

Nestačí se naučit akci; to nestačí k tomu, abyste se dostali k myšlení – potřebujete BOTH.

Poslední poznámka!

Pokud nemáte požadovanou úroveň výsledků – pokud nemáte masivní výsledky, musíte získat trenéra a program, který vám pomůže zcela skartovat vaši současnou identitu.

Je to nejlepší rada, kterou pro vás mám, a váš život navždy změní. Já vím, protože to fungovalo pro mě. Je to jediná věc, která opravdu funguje.