Lego Star Wars Darth Vader hrad je na Amazonu 40% sleva na Cyber ​​pondělí


Temná stránka Síly je v tomto kybernetickém pondělí silná díky této poslední dohodě Amazonu o verzi Lego verze Darth Vaderova hradu na Mustafaru z vesmíru Star Wars. Ale tato dohoda bude brzy pryč, takže budete muset jednat rychle.

Hrad Lego Star Wars Darth Vader je v prodeji za 77,99 $, což je neuvěřitelných 40% z obvyklé ceny 129,99 $. To znamená, že ušetříte 52 USD, když zaskočíte Darth Vaderův dům v cihlové podobě.

Více: Kybernetické pondělí Nabídky Lego: Nejlepší nápady Lego pro fanoušky vesmíru

Lego představil tento hrad Darth Vader v dubnu jako součást Star Wars Celebration, protože tento rok si připomínáme 20. výročí první sady Lego Star Wars. Zahrnuje 1060 kusů, stojí nad 16 palců (41 cm), má 11 palců (28 cm) a 9 palců (23 cm), aby znovu vytvořil ohromující hrad na sopečné planetě Mustafar. Níže si můžete prohlédnout několik dalších fotografií.

Sada také přichází s Vaderem TIE Fighter Advanced a minifigurami Dartha Vadera (samozřejmě), dvěma červenými císařskými gardami, pilotem císařského transportu a verzí Dartha Vadera v tanku Bacta, který se zotavuje z těch otravných zranění světelného meče, které dostal ve svém osudu souboj s Obi-Wan Kenobim.

Příbuzný: Black Friday Star Wars Deals: Nejlepší 'Star Wars' Gear

Ten duel s Kenobim se vlastně stal na Mustafaru, takže pro Vadera je zvláštní místo volat domů. Ale hej, co vůbec vznáší vašeho hvězdného ničitele, Darthe.

Další úžasné nabídky Cyber ​​Monday Tech Deals najdete na našich sesterských webech Tom's Guide, Tom's Hardware and Tech Radar.

Následuj nás @Spacedotcom a Facebook.

Vše o kosmické dovolené 2019

Potřebovat více místa? Přihlaste se k odběru našeho sesterského časopisu „Vše o vesmíru“ za poslední úžasné zprávy z poslední hranice! (Obrazový kredit: Vše o vesmíru)