Jediný obchod s vypínači Nintendo, který musíte vidět pro Cyber ​​pondělíKybernetické pondělní obchody začínají končit, ale stále existuje spousta skvělých herních obchodů. Videoherní konzole patří mezi nejoblíbenější produkty během Cyber ​​pondělí, ale Nintendo má tendenci vyhýbat se slevě hybridní herní konzole Switch během nákupní dovolené a nabízené obchody neposkytují výrazné úspory ve srovnání s původní maloobchodní cenou.

Zatímco spínač Nintendo byl již téměř tři roky, není k dispozici ani spousta balíčků ani speciální propagace. Ale existuje jeden obchod Nintendo Switch, který stojí za zvážení, pokud máte zájem o vyzvednutí tohoto herního systému osmé generace. Za 300 $ si můžete vyzvednout v Target.

S touto dohodou Nintendo Switch získáte nejen samotný herní systém, ale také bezplatnou SD kartu pro uložení vaší budoucí knihovny Nintendo Switch. Ano, paměťová karta je sama o sobě relativně levná. Pokud však vezmete v úvahu, že Nintendo má během svátků minulost, je tento balíček přepínačů 300 $ stále dobrý. Nakonec ušetříte 20 $, které lze použít k nové hře pro novou konzoli.

Zatímco přepínač Nintendo je v současnosti jedním z nejpopulárnějších herních systémů, interní úložiště konzoly je minimální, takže pokud chcete v systému uložit spoustu her, je nutné zakoupit externí kartu microSD od třetích stran. Jednotka Nintendo Switch, kterou lze zakoupit v tomto obchodě, je novějším modelem této hybridní konzole. Umožňuje uživatelům hrát hry v ručním režimu déle, přičemž výdrž baterie trvá 4,5 až 9 hodin v závislosti na hře, kterou hrajete, zatímco původní spínač má výdrž baterie přibližně 2,5 až 6 hodin v závislosti na hrách, které hrajete. Kromě prodloužení životnosti baterie jsou oba modely přepínače stejné; delší životnost baterie je ideální pro hráče, kteří hodlají hrát svůj přepínač v ručním režimu více než v dokovacím režimu.

Další nabídky Cyber ​​Monday Nintendo Switch

Hledáte další nabídky Switch? Shromáždili jsme to nejlepší níže a dokonce jsme našli další slevy na prodej PS4 a Xbox One.

  • Nintendo Switch se dvěma volnými hrami300 $ (120 $ off)
  • Nintendo Joy-Con (L / R)60 $ (20 $)
  • Super Mario Odyssey Standard Edition40 $ (20 $ off)

Tento balíček přepínačů není jediný skvělý obchod Nintendo. Podívejte se na náš neustále aktualizovaný seznam nejlepších her a příslušenství Nintendo Switch.

Usilujeme o to, abychom našim čtenářům pomohli najít nejlepší nabídky kvalitních produktů a služeb a pečlivě a nezávisle si vybíráme, co pokrýváme. Ceny, podrobnosti a dostupnost produktů a nabídek v tomto příspěvku se mohou kdykoli změnit. Před nákupem zkontrolujte, zda jsou stále v platnosti.

Digitální trendy mohou získávat provizi za produkty zakoupené prostřednictvím našich odkazů, což podporuje práci, kterou pro naše čtenáře děláme.

Doporučení redaktorů