Jak si vyrobit GIF z YouTube videa


Bez ohledu na to, jak to vyslovujete, je standard animovaného obrazu obrovsky populární způsob sdílení obsahu a reakcí online. Učinit je je dovednost sama o sobě, ale můžete snadno vytvořit některé skvělé pomocí stávajících online videa ze stránek, jako je YouTube. V minulosti jste pravděpodobně potřebovali něco podobného jako Photoshop vytvořit animované GIF, ale to už není pravda.

V této příručce vás naučíme, jak vytvořit video GIF z videa YouTube s několika jednoduchými online nástroji. Který z těchto nástrojů dáváte přednost, každá z nich dělá práci dobře a je dost jednoduchá, že budeme mít za pár minut vytváření GIF.

Použijte GIFs.com pro skvělé přizpůsobení

Krok 1: Najděte video YouTube, které chcete převést na GIF (možná archiv NASA?) A zkopírujte jeho adresu URL.

Krok 2: Přejděte na stránku GIFs.com. Vložte vybranou adresu URL YouTube do bílého políčka nalevo od stránky (zkontrolujte, zda jste celý odkaz zkopírovali, aby to fungovalo). Mělo by to automaticky detekovat. Pokud to nefunguje hned, klikněte na tlačítko "Vytvořit". Můžete také nahrát vlastní videa na web kliknutím na tlačítko "Nahrát".

obrátit youtube video gif youtubegif13

Krok 3: Pokud váš obrázek obsahuje reklamní reklamu v levém dolním rohu, nezapomeňte kliknout na "X", aby zmizel (jinak se objeví ve vašem GIFu). Poté klikněte na časovou osu pod obrazem a vyberte počáteční a koncové časy animovaného GIF. Modrá čára označuje dobu, která bude použita.

Můžete to udělat tak dlouho, nebo jak krátce, jak si přejete, ale pamatujte si, že čím delší je animace, tím větší je velikost souboru. Některá místa, kde chcete sdílet GIF, mohou omezit velikost. Například Twitter má v mobilních zařízeních limit GIF 5 MB a 15 MB na ploše – ačkoli 15 MB je považováno za velmi, velmi velké pro GIF.

Dále přidejte některé efekty, titulky nebo nálepky, pokud chcete. Můžete také oříznout obrázek a přidat další efekty, jako je rozmazání, polstrování a další efekty, které se hodí do vašeho nového memu nebo jen usnadňují sledování obrazu. Když jste spokojeni, klikněte v pravém horním rohu na tlačítko "Vytvořit Gif".

Může chvíli trvat, než vytvoříte obrázek, zejména pokud vytváříte dlouhý GIF, takže buďte trpěliví.

Krok 4: Na další stránce se zeptáte, zda potvrdíte titul GIF, stejně jako značky, které chcete mít.

Krok 5: Poslední stránka vám poskytne možnosti stahování, vkládání nebo sdílení nově vytvořeného GIF. Dostanete také náhled, abyste viděli, jak vypadá. Pokud byste chtěli odstranit vodoznak v rohu, můžete to znamenat, že to bude znamenat přihlášení k prémiové službě, která je 8 dolarů za měsíc, a není to něco, co musíte udělat pro příležitostné vytváření GIF. Prémiová verze však nabízí 7denní bezplatnou zkušební verzi, pokud ji chcete vyzkoušet a uvidíte, jak fungují další funkce.

Používejte Giphy pro vysokorychlostní výsledky

Další populární online služba GIF je Giphy. Podporuje odkazy YouTube a Vimeo, stejně jako ručně vytvořené GIF z fotografií. Má také řadu různých možností pro přizpůsobení vašeho GIF, přidání titulků a dalších prvků, aby to bylo přesně tak, jak chcete.

Krok 1: Zkopírujte adresu URL YouTube, z níž chcete vytvořit GIF, a přejděte do GIF maker Giphy.com.

Krok 2: Vložte adresu URL YouTube do vstupního pole na spodní straně stránky. Jak můžete vidět, můžete také nahrát videa nebo vlastní GIF, s nimiž můžete pracovat.

Krok 3: Zvolte počáteční čas a trvání vašeho GIF a klikněte na tlačítko Pokračovat v ozdobě.

Krok 4: Pokud si přejete, přidejte titulek, stejně jako všechny samolepky překryvných překryvů. Pokud jste spokojeni, klikněte na tlačítko Pokračovat v nahrávání.

Krok 5: Počkejte, až bude vytvořen soubor GIF. Pokud je to dlouhé, může trvat několik minut. Po úplném vytvoření klikněte na tlačítko "Upload to GIPHY" pro jeho publikování.

Krok 6: Nyní můžete použít dostupné odkazy, abyste si stáhli nový GIF, zkopírujte jej, vložte jej na web a další!