IMDb Freedive má zdarma podporované streamované filmy a televizní pořadyFilm IMDb, který je bohatým na informace a filmy na internetu, spustil tento týden bezplatný streamovaný video kanál v USA. IMDb Freedive nabízí širokou nabídku populárních televizních seriálů a hollywoodských celovečerních filmů, které jsou k dispozici bez placeného předplatného. Zprávy o bezplatném streamovaném obsahu pro majitele Fire TV začaly v loňském srpnu běžet.

Při spuštění Freedive jsou k dispozici nabídky televizních pořadů Fringe, Hrdinové, Bakalář, a Bez stopy. Hollywoodské filmy jsou uspořádány podle kategorií. Filmy na horním řádku zahrnují hity Awakenings, Foxcatcher, Memento, Netvor, Spustit Run Lola, Iluzionista, Poslední samuraj, a Pravá romantika.

V kategorii IMDb Originals jsou rozhovory s celebritami, dokumentární filmy, krátké seriály, příběhy, zprávy a pokrytí filmových festivalů, ocenění a související události. Pokud IMDb Freedive přitahuje velký počet diváků kvůli hlubokému obsahu, i přes reklamy, je to snadná sázka, že kanál zvýší výrobu originálních a krátkých předmětů.

Možnost X-Ray na Amazon Prime video je také k dispozici u společnosti Freedive. X-Ray čerpá z masivní filmové a televizní informační databáze IMDb o doplňujícím obsahu. Během sledování přehlídky nebo filmu můžete akci na pauze a rentgenové zobrazení překrýt s krátkým bitem informací o hercích ve scéně, zvukové stopě, umístění, souvisejících názvech, scénách a dalších informacích. Pokud klepnete na některý z informačních tidbits, X-Ray bude hlubší s dalším obsahem na konkrétní téma.

Pokud používáte zařízení Fire TV pro streamování obsahu, kanál IMDb Freedive je již volbou nabídky jako Netflix nebo Amazon Prime. Stačí kliknout na kanál a začít se těšit na obsah.

Freedive je k dispozici také na webových stránkách IMDb. Chcete-li sledovat kanál, nepotřebujete placené předplatné, ale musíte se přihlásit. Při příjmu zařízení Fire TV není zapotřebí přihlásit se, protože už ví, kdo jste.

Můžete se přihlásit na webové stránky společnosti IMDb Freedive pomocí svých přihlašovacích údajů k účtu Amazon, Facebook nebo Google nebo vytvořením bezplatného účtu IMDb. Pokud byste chtěli zachovat svou činnost Freedive odděleně od sociálních médií a vašeho účtu Amazon, měli byste vědět, že Amazon vlastní IMDb.

Jakmile se přihlásíte do služby IMDb, navíc k bezplatným celovečerním filmům a televizním pořadům, další funkce zahrnují personalizovaná doporučení pro obsah Freedive a možnost vytvářet seznam sledovaných filmů na velké obrazovce s emailem, když se otevřou v divadlech ve vašem okolí. Členové IMDb mohou také hodnotit přehlídky a filmy, které sledují a přispívat k filmové a televizní databázi IMDb.