Co je Netflix Roulette a jak to funguje?


vše, co potřebujete vědět o 4k ultra hd obsahu průvodce netflix

Stáváte se unaveni tím, že prožíváte stejné staré návrhy na Netflixu na milion let? Všichni víme, že pocit: Procházení nekonečné řady stejných starých přehlídek a filmů, až do začátku únavy, a najednou nic to je nabízeno vypadá dobře.

Pokud používáte Netflix pravidelně, pravděpodobně nebudete vidět mnoho nových doporučení, díky algoritmu, který rozhodne, co se vám líbí a co nebudete. Naštěstí pro každého, kdo touží po starých dnech televizního vysílání, když se otočí přepínač, vyvolá neustálý seznam náhodných možností, existuje Netflix Ruleta.

Šikovný online nástroj, který je k dispozici prostřednictvím webové stránky s názvem Reelgood, Netflix Roulette, vám pomůže utéct z "netflixu doporučených" odchodů a vrátit se do streamingu. Zde je návod, jak to funguje:

Poznámka: Pro zvětšení klikněte na obrázky.

Co je Reelgood?

Než se dostaneme do Netflix Rulety, zájemci o tento nástroj mohou také chtít vědět o své mateřské společnosti Reelgood (netrpěliví mezi námi mohou jednoduše přeskočit na další sekci). Společnost Reelgood byla uvedena v roce 2015 jako druh filmu zaměřená aplikace pro sociální média, ale nakonec se přizpůsobila dnešnímu modelu, který je v podstatě rozsáhlým vyhledávacím repozitářem, který umožňuje uživatelům vyhledávat přehlídky a filmy filtrované podle toho, jaké služby využívají.

co je filtry netflix ruleta reelgood

Některá streamingová zařízení – jako je Roku – nabízejí průzkumy mezi platformami, což je úžasné, ale Reelgood to převede na jinou úroveň a dovolí vám přidat filtry založené na žánru, hodnocení IMDB, hodnocení Rotten Tomatoes a dokonce i datum vydání.

Nemusíte vytvářet účet pro použití funkce Netflix rulety, ale není to špatný nápad, abyste to udělali v případě, že někdy budete chtít použít vyhledávací nástroj Reelgood – stačí propojit přes Facebook nebo zaregistrovat staromódní způsob, s jménem, ​​e-mailem a heslem. Poté, co máte účet, klikněte na ikonu malých fialů v pravém horním rohu a vyberte své platformy pro streamování.

co je netflix ruleta reelgood předplatné

Ve výchozím nastavení získáte přístup k "balíku volných zdrojů", který zahrnuje obsah služeb jako Fox, CBS a Crackle (dejte pozor – mohou mít reklamy s automatickým přehráváním, ale alespoň tyto služby jsou zdarma). Klepněte na každou službu, kterou jste přihlásili (nebo na každou platformu, kterou chcete zahrnout do vyhledávání), a potom klepněte na tlačítko Uložit. Při příštím hledání budete přidávat filmy nebo přehlídky z každé vybrané platformy. Když si vyberete film nebo přehlídku, Reelgood vám nabídne přímé sledovací odkazy pro každou vybranou platformu, které vás zavedou přímo do vašeho filmu nebo přehlídky.

A co Netflix Roulette?

Netflix Roulette se narodila v roce 2014, kdy se 18letý Andrew Sampson (u / codeusasoft na Reddit) oženil při procházení Netflixu při hledání něčeho nového. Vytvořil tak základní webovou aplikaci, která umožňuje uživatelům vybrat si žánr a formát (ať už filmy nebo televizní pořady) předtím, než stiskne tlačítko "Spin", které náhodně vybere něco, co bude sledovat, které vyhovuje kritériím vyhledávání.

Navzdory svým extrémně základním možnostem se Netflixová ruleta stala fenoménem a zůstává běžným nástrojem pro mnohé Netflixery dodnes. V roce 2017 Reelgood oslovil Sampsona ohledně rozhraní Roulette API v naději, že na webových stránkách pracuje podobný nástroj, a nakonec nakonec získal všechna práva, když Sampson uvedl, že nemá zájem pokračovat v udržování služby.

Reelgood ruleta

Zatímco Reelgoodovo nabytí služby znamenalo, že Roulette už nebude mít chladnou Netflixianskou estetiku, znamenalo to také, že se díky masivnímu vyhledávacímu nástroji Reelgood stává Roulette značně silnější. Nyní můžete vyhledávat všechny vybrané platformy (pokud jste se zaregistrovali a vybrali) pomocí nástroje Reelgood Ruletu a můžete také filtrovat podle IMDB skóre (s celočíselnými hodnotami mezi 1 a 10 jako mezní hodnoty).

co je netflix ruleta reelgood

Není to všechno: Můžete také použít nástroj ruletky pro kombinování jednotlivých streamovacích služeb. Chcete jen prohledat Amazon Prime Video? V pravém horním rohu klikněte na tlačítko Upravit, zrušte výběr každé platformy kromě Amazonu a stiskněte Uložit. Jakmile najdete něco, co vypadá užitečné, stačí kliknout na tlačítko Sledovat a automaticky vám pošle webový přehrávač pro zvolenou platformu. Pokud nechcete sledovat váš počítač, samozřejmě budete muset hledat film nebo program na zvoleném zařízení.

Něco, na co myslet: Netflix má mnoho z obsahu z Indie, který se pravděpodobně nikdy neobjeví ve vašich doporučeních (pokud jste se dabbled v Bollywood dříve). Jste poměrně pravděpodobné, že narazíte na některé z těchto titulů při používání Rulety, což může být samo o sobě příjemným překvapením.