CES 2019: Přezkoumání FoodMarble Aire Hands-on Review


Každou chvíli vidíme technologii, o níž víme, že může změnit životy a FoodMarble Aire je jedním z nich. Myslete na to jako na dýchací přístroj, který určuje vaše potravinové intolerance a dělá to v malém přenosném balíčku, který je snadno použitelný a založený na stejné technologii, kterou používají lékaři a nemocnice. A co víc, to netýká tisíce a není ani jedním z těch nepříjemných "blížících se" produktů. Je připravena jít.

Potravinová nesnášenlivost může být strašná, pokud jde o život, až do bodu oslabujícího, ale přesto zjistit, co přesně způsobuje, že váš problém je časově náročné, obtížné a často nepřesné úsilí. FoodMarble Aire dává řešení do kapsy. Funguje tím, že analyzuje vodík ve vašem dechu, což je způsobeno fermentačním procesem rozpadu potravin v tenkém střevě.

Je to tady, kde začínají problémy. Toto fermentace je zodpovědná za nadýmání, bolest a plyny, z nichž nikdo nechce. Když se to stane denně – často neočekávaně – je to nepříjemné říci nejméně. Sledováním aktivity trávení po celý den, po jídle a okamžitých výsledcích zjistíte, které potraviny mohou způsobit vaše problémy.

Použití FoodMarble Aire

FoodMarble Aire je malé, čtvercové zařízení, které obsahuje senzory a baterii, kterou na jednom konci dýcháte. Spojuje se s aplikací v telefonu pomocí technologie Bluetooth a baterie vydrží několik dní před tím, než bude potřebovat dobíjení, v závislosti na použití. Nevyžaduje silný dech jako policejní dýchací přístroj. Dýcháš tři vteřiny a pak vdechneš do Aire na pět sekund. To je – můžete posoudit, co je váš žaludek a výsledky jsou okamžité. Příjemný dotek dokáže odstranit a umýt náustek na hlavní jednotce.

Andy Boxall / Digitální trendy

Pro podrobnější výsledky obsahuje FoodMarble speciální sáčky prášku, které při smíchání s vodou – a napili – napodobují, jak se tělo zabývá hlavními skupinami nesnášenlivosti, jako je laktóza, inulin, sorbitol a fruktóza. Ty dávají mnohem jasnější představu o tom, odkud pocházejí problémy s trávením. Kdokoli s nesnášenlivostí již bude mít pravděpodobně dobrou představu o tom, co způsobuje problém, ale přesto, že to může být více než jedna skupina, je mnohem jednodušší výběr stravy.

Je to směs sledovacího prostředku a sledování aktivity žaludku.

Mimo to lze FoodMarble Aire použít k určení, které potraviny způsobují problémy při jídle ven. Například jídlo z jednoho zařízení může být v pořádku, ale stejné v jiném nemusí. Použití Aire pomůže zjistit, která složka je použita v druhém misku. Potravinová nesnášenlivost a nedostatečné porozumění příčině příčiny znamená učinit jednotné volby nebo prostě řídit riziko a život s důsledky. FoodMarble Aire může pomoci odstranit tuto nejistotu.

Navíc se nesnášenlivosti mění v průběhu času a to, co kdysi bylo v pořádku, se náhle stává problémem. Mít zařízení, které může sledovat tyto změny, odstraňuje ten potápěčský pocit, který doprovází takové časy. Aplikace, kterou jsme viděli, vypadala čistě a dobře navržená a obsahuje také části pro údaje o spánku a stresu, které také ovlivňují trávení. Je to směs sledovacího prostředku a sledování aktivity žaludku.

Technologie, která mění život

FoodMarble Aire začal jako prostředek s přeplněným objemem a první jednotky se začaly dopravovat. Všichni ostatní mohou jít Webové stránky FoodMarble nyní k nákupu zařízení za 160 dolarů a je dodáván s nabíjecím kabelem a elegantním malým pouzdrem. Za čtyři sáčky zaplatíte 30 dolarů za testování jednotlivých skupin potravin, které považujeme za nezbytné, přinejmenším pro vaše první použití.

foodmarble aire 3
Andy Boxall / Digitální trendy

V době našeho testu jsme neměli problémy se žaludkem, překvapivé pro čas CES, ale určitě se brzy vrátíme do "normální". V nadcházejících týdnech budeme testovat FoodMarble Aire, abychom zjistili, zda může změnit způsob, jakým žijeme. A to ani není hyperbole. Tým nám vyprávěl příběh jednoho uživatele, který strávil 10 let s testy a konzultacemi, aby zjistil, že má nesnášenlivost laktózy, která nikdy opravdu nevyřešila své problémy. Tři týdny v Aire a ona zjistila další nesnášenlivost, která v kombinaci s laktózovou dietní úpravou výrazně zlepšila její kvalitu života.

Tři týdny, ve srovnání s 10 lety? Ne, nepřeháněli jsme dopad tohoto zařízení na někoho, kdo trpí nějakou potravinovou nesnášenlivostí.