Bezdrátová sluchátka Skullcandy Hesh 3 jsou za Cyber ​​pondělí pouhých 50 USD


skullcandy bezdrátové sluchátka a sluchátka na prodej hesh head

Ne každý má prošity tradiční sluchátka pro ty pravé bezdrátové odrůdy, a pokud jste ta osoba, Best Buy má pro Cyber ​​Monday pondělí dohodu. Skullcandy's Bezdrátová sluchátka Hesh 3 mají na den 50 $ volno. Tato 50 procentní sleva obvykle představuje nepřekonatelnou hodnotu a je to snadno jeden z nejúžasnějších obchodů Cyber ​​Monday v Best Buy.

Společnost Skullcandy se proslavila především cenově dostupnými kabelovými sluchátky a sluchátky, ale výrobky jako Hesh 3 předvádějí svou technickou univerzálnost. Tato dvojice přes ucho má minimalistický design s ušními kapsami ve tvaru pilulky s velkým objemem a tlačítky napájení. Pro cestování se stočí a složí do složené polohy. Tato sluchátka jsou dobře přezkoumána, s mnoha nadávkami podle pohodlí, které nabízí polstrování z paměťové pěny na šálcích a čelenkách. Povrchová úprava odstínem na odstín používá směs reflexního a matného plastu pro jemný styl, který vypadá dobře s jakýmkoli oblečením.

Skullcandy Hesh 3 s ovladači 40 mm a frekvenční odezvou 20 Hz až 20 kHz tlačí dobře vyvážený zvuk. Recenzenti se vrhli na pusté basy, které nepřekonají mocnost a na spodním konci se příliš nezabijí, a přitom neustále prosazují ostré výšky a střední výšky. Šálky na paměťové pěny dělají slušnou izolaci zvuku i přes chybějící aktivní potlačení šumu. Skullcandy působivě nabízí výdrž baterie 22 hodin a slibuje rychlé doby nabíjení. Během deseti minut nabíjení můžete získat až čtyři hodiny přehrávání. Vzhledem k tomu, že úplné nabití trvá jen jednu celou hodinu, nemělo by pro vás být obtížné udržet tekoucí hudbu. Nezapomeňte, že je lze pomocí vestavěného mikrofonu použít pro hovory.

Pokud si koupíte Skullcandy Hesh 3?

Pokud je vše, co musíte utratit, jsou Skullcandy Hesh 3 nejlepší sluchátka, která si můžete koupit v tomto Cyber ​​pondělí. Jedná se již o konkurenční produkt za běžnou cenu, který tam visí s možnostmi na úrovni předních značek, jako jsou Sony a Sennheiser, a snadno porazí kterékoli z levných sluchátek, které se nám líbí.

Potřebujete potlačení hluku? Vaše další nejlepší sázka je Sony WH-CH700N od Best Buy, které zahrnují lepší životnost baterie a audio technik s vylepšeným AI od jednoho z nejlepších jmen v prostoru. Zůstaňte naladěni, protože šťavnatější nabídky na sluchátkách se určitě objeví po celé Cyber ​​pondělí. Nezapomeňte si před objednáním zkontrolovat seznam nejlepších sluchátek, abyste se ujistili, že pokrýváte všechny základny.

Usilujeme o to, abychom našim čtenářům pomohli najít nejlepší nabídky kvalitních produktů a služeb a pečlivě a nezávisle si vybíráme, co pokrýváme. Ceny, podrobnosti a dostupnost produktů a nabídek v tomto příspěvku se mohou kdykoli změnit. Před nákupem zkontrolujte, zda jsou stále v platnosti.

Digitální trendy mohou získávat provizi za produkty zakoupené prostřednictvím našich odkazů, což podporuje práci, kterou pro naše čtenáře děláme.

Doporučení redaktorů