Aquaman Herec se připojil k Keanu Reevesovi, Carrie-Anne Mossové v The Matrix 4


AquamanYahya Abdul-Mateen II jde z hlubin do post-apokalyptické budoucnosti ovládané vnímajícími stroji. Herec se údajně účastní rozhovorů s Keanu Reevesem a Carrie-Anne Mossovou v další části franšízy The Matrix.

Nejlépe známý pro hraní Black Manta v Aquaman, Abdul-Mateen je údajně předním hráčem hlavní role v Matrix 4, dosud nepojmenované čtvrté kapitole série filmů sci-fi. Podle Variety se režisérka Lana Wachowski v minulém týdnu setkala s různými herci a Abdul-Mateen je v závěrečné fázi vyjednávání, aby převzal neidentifikovanou roli.

matrix 4 cast yahya abdul mateen keanu reeves carrie anne mech aquaman black manta

O roli, kterou ve filmu bude hrát Abdul-Mateen, nebylo řečeno, ačkoli zvěsti naznačují, že v příběhu může hrát roli mladá verze postavy Laurence Fishburne Morpheus. Očekává se, že postava, kterou bude hrát Abdul-Mateen, bude spolu s Reevesem a Mossem hrát hlavní roli.

Jak Reeves, tak Moss si znovu zopakují své role protagonistů Neo a Trinity, přičemž Wachowski se za kamerou vrací jako spisovatel a režisér. Spisovatelé Aleksandar Hemon (Ostrov lásky) a David Mitchell (Atlas mraků) napsal scénář filmu spolu s Wachowskim.

Spolu s jeho rolí v AquamanAbdul-Mateen dříve zobrazoval znak Cadillac v sérii Netflix The Get Down a hrál hlavní role v roce 2017 pobřežní hlídka a Největší showman. Nedávno byl obsazen jako spoluzakladatel Black Panthers Bobby Seale v nadcházejícím projektu Aarona Sorkina Soud v Chicagu 7 a je připevněn ke hvězdě v remake hororové klasiky Jordan Peele Cukrář. Hraje také hlavní roli v nadcházející sérii HBO Strážci a objeví se v sezóně 5 uznávané antologické série Netflix Černé zrcadlo.

O žádných dalších franšízových členech obsazení, kteří by se mohli připojit k Reevesovi a Mossovi ve filmu, v tuto chvíli nebylo slovo. Souhrnně tři filmy z franšízy Matrix vydělaly více než 1,6 miliardy dolarů po celém světě v pokladně, včetně 592,3 milionu USD v amerických divadlech. Očekává se, že se začnou válcovat fotoaparáty Matice 4 v určitém okamžiku začátkem roku 2020, přičemž další podrobnosti budou pravděpodobně oznámeny v blízké budoucnosti.

Doporučení redaktorů