AlamoPROMISE slouží jako investice do větší komunity San Antonio<div _ngcontent-c16 = "" insidehtml = "

Mike Flores, kancléř okresu Alamo College, je hostujícím přispěvatelem do kampaně Promise College

V srdci prosperujícího státu Texas leží San Antonio, město bohaté na historii, kulturu a zdroje. & Nbsp; Bohužel pro jednoho z pěti lidí bohatství končí. 2018 American Community Survey ukazuje, že San Antonio má nejvyšší procento lidí žijících v chudobě mezi největšími městy státu. & nbsp;

Jako kancléř Alamo College College, Denně vidím důkazy o této zoufalé situaci. & Nbsp; Nedávná studie našich studentů ukazuje, že 47 procent si dělá starosti s placením svých měsíčních výdajů. & Nbsp; & nbsp;

Toto není nový problém. Je to zátěž přenesená z generace na generaci. Víme však, že existuje řešení, jak odstranit generační chudobu, a viděli jsme důkazy. & Nbsp; Dokázali to lidé jako Janice a Nathaniel Castillo. Janice je absolventkou Alamo College College – Northwest Vista College (NVC). Když otěhotněla se svým synem Nathaniel, vypadla ze školy. Brzy si však uvědomila, že vzdělání je jediným způsobem, jak překonat koloběh chudoby. Přihlásila se na hodiny a často přivedla svého syna. Porazila šance, promovala a nyní sleduje magisterský titul. Nathaniel byl valedictorian jeho střední školy, absolvoval NVC, a nyní sleduje bakalářský titul. Nathaniel připisuje své matce za přerušení cyklu generační chudoby a změnu trajektorie pro budoucí Castillos. & Nbsp;

Úspěch Castillo může být zdvojen. Vzdělání je klíčem k ekonomické a sociální mobilitě. To je důvod, proč se Alamo Colleges District zavázal k partnerství s cílem ukončit chudobu prostřednictvím vzdělávání v San Antoniu. Jedním z našich prvních kroků bylo spuštění AlamoPROMISE. & nbsp; & nbsp;

Okres Alamo College se spojil s městem San Antonio, Bexar County, místními podniky a komunitními organizacemi, aby poskytl bezplatný přístup ke kterékoli z pěti vysokých škol v okrese prostřednictvím financování z dolaru. Program, který byl zahájen tento měsíc, je otevřen více než 9 000 studentům na 25 středních školách a nakonec bude otevřen všem 18 000 absolventům vysokých škol z veřejných škol v kraji Bexar. V komunitě, kde na vysokou školu navštěvuje méně než 45 procent absolventů vysokých škol, bude tento program změnou hry. & nbsp;

AlamoPROMISE není jediná svého druhu. V roce 2007 existuje více než 200 podobných programů kampaň Promise College a to ve Spojených státech. Z těchto programů se dozvídáme, že náklady na vysokou školu jsou víc než pouhé školné. & Nbsp; Studenti čelí překážkám, jako je přístup k potravinám, dopravě, lékařské péči a podpůrným službám, které mohou znamenat rozdíl mezi získáním pověření nebo předčasným ukončením školní docházky. starat se o sebe a své rodiny.

AlamoPROMISE rozšiřuje síť služeb na našich vysokých školách, aby zajistil studentům úspěch. & Nbsp; Advokátní centra na každé vysoké škole zajišťují stravování, šatní skříňky a přístup k službám duševního zdraví, dopravě, akademickému a kariérnímu poradenství a finanční gramotnosti, poskytované v tandem s našimi partnery z celého regionu.

Místní firmy a nadace se s námi spojují s investicemi do studentů a prosperující San Antonio. AlamoPROMISE je strategie hospodářského rozvoje, která poskytuje kvalifikovanější pracovní sílu, jako je Kathy Mora, nedávná absolventka Alamo College College District – St. Philip's College. Velkorysá stipendia jí dala příležitost být první ve své rodině, která navštěvovala vysokou školu. Vystudovala a nechala své maloobchodní zaměstnání, aby pracovala jako respirační terapeut v San Antoniu, kde je jen ona jeden kvalifikovaný žadatel za každé dvě pracovní místa ve zdravotnictví. Kathy si nikdy nepředstavovala den, kdy by byla finančně stabilní, schopná pomoci své rodině a koupit si auto. Díky stipendiím ten den dorazil a AlamoPROMISE tento den umožní tisíce dalších. & Nbsp; & nbsp;

AlamoPROMISE je investice do prosperity města, jeho rodin a každého jednotlivého studenta – jednoho, který vrátí skutečnou hodnotu. Průměrný absolvent s maturitou v okrese Alamo Colleges District zaznamená nárůst příjmů Každý rok je porovnáno 9 400 $ někomu s maturitou, který pracuje v Texasu. Za pracovní dobu to znamená vyšší výdělky o více než 400 000 dolarů. Naše investice do studentů je plán, který funguje. Změnil to Janice, Nathaniel a Kathy a s AlamoPROMISE to bude mít význam pro region San Antonio. & Nbsp;

Další informace o hnutí College Promise najdete na adrese collegepromise.org.

">

Mike Flores, kancléř okresu Alamo College, je hostujícím přispěvatelem do kampaně Promise College

V srdci prosperujícího státu Texas leží San Antonio, město bohaté na historii, kulturu a zdroje. Bohužel pro jednoho z pěti lidí bohatství končí. Průzkum americké komunity z roku 2018 ukazuje, že San Antonio má nejvyšší procento lidí žijících v chudobě mezi největšími městy v zemi.

Jako kancléř okresu Alamo Colleges vidím každý den tuto hroznou situaci. Nedávná studie našich studentů ukazuje, že 47 procent se obává placení svých měsíčních výdajů.

Toto není nový problém. Je to zátěž přenesená z generace na generaci. Víme však, že existuje řešení, jak odstranit generační chudobu, a viděli jsme důkazy. Dokázali to lidé jako Janice a Nathaniel Castillo. Janice je absolventkou Alamo College College – Northwest Vista College (NVC). Když otěhotněla se svým synem Nathaniel, vypadla ze školy. Brzy si však uvědomila, že vzdělání je jediným způsobem, jak překonat koloběh chudoby. Přihlásila se na hodiny a často přivedla svého syna. Porazila šance, promovala a nyní sleduje magisterský titul. Nathaniel byl valedictorian jeho střední školy, absolvoval NVC, a nyní sleduje bakalářský titul. Nathaniel připisuje své matce za přerušení cyklu generační chudoby a změnu trajektorie pro budoucí Castillos.

Úspěch Castillo může být zdvojen. Vzdělání je klíčem k ekonomické a sociální mobilitě. To je důvod, proč se Alamo Colleges District zavázal k partnerství s cílem ukončit chudobu prostřednictvím vzdělávání v San Antoniu. Jedním z našich prvních kroků bylo spuštění AlamoPROMISE.

Okres Alamo College se spojil s městem San Antonio, Bexar County, místními podniky a komunitními organizacemi, aby poskytl bezplatný přístup ke kterékoli z pěti vysokých škol v okrese prostřednictvím financování z dolaru. Program, který byl zahájen tento měsíc, je otevřen více než 9 000 studentům na 25 středních školách a nakonec bude otevřen všem 18 000 absolventům vysokých škol z veřejných škol v kraji Bexar. V komunitě, kde na vysokou školu navštěvuje méně než 45 procent absolventů vysokých škol, bude tento program změnou hry.

AlamoPROMISE není jediná svého druhu. Existuje více než 200 podobných programů v kampani College Promise Camp, která mění Spojené státy americké. Z těchto programů se dozvídáme, že náklady na vysokou školu jsou víc než pouhé školné. Studenti čelí bariérám, jako je přístup k jídlu, doprava, lékařská péče a podpůrné služby, což může znamenat rozdíl mezi získáním pověřovací listiny nebo předčasným ukončením školní docházky za účelem zajištění sebe a jejich rodin.

AlamoPROMISE rozšiřuje síť služeb na našich vysokých školách s cílem zajistit studentům úspěch. Střediska advokacie na každé škole zajišťují stravovací zařízení, šatní skříňky a přístup k službám duševního zdraví, dopravě, akademickému a kariérnímu poradenství a zdrojům finanční gramotnosti, které jsou poskytovány společně s našimi partnery v celém regionu.

Místní firmy a nadace se s námi spojují s investicemi do studentů a prosperující San Antonio. AlamoPROMISE je strategie hospodářského rozvoje, která poskytuje kvalifikovanější pracovní sílu, jako je Kathy Mora, nedávná absolventka Alamo College College District – St. Philip's College. Velkorysá stipendia jí dala příležitost být první ve své rodině, která navštěvovala vysokou školu. Vystudovala a nechala své maloobchodní zaměstnání, aby pracovala jako respirační terapeut v San Antoniu, kde je pouze jeden kvalifikovaný uchazeč na každé dvě pracovní pozice ve zdravotnictví. Kathy si nikdy nepředstavovala den, kdy by byla finančně stabilní, schopná pomoci své rodině a koupit si auto. Díky stipendiím ten den přišel a AlamoPROMISE tento den umožní tisíce dalších.

AlamoPROMISE je investice do prosperity města, jeho rodin a každého jednotlivého studenta – jednoho, který vrátí skutečnou hodnotu. Průměrný absolvent s maturitou v okrese Alamo Colleges District zaznamená každoročně nárůst výdělků o 9 400 $ ve srovnání s někým, kdo má vysokoškolský diplom pracující v Texasu. Za pracovní dobu to znamená vyšší výdělky o více než 400 000 dolarů. Naše investice do studentů je plán, který funguje. Změnilo se to pro Janice, Nathaniel a Kathy a u AlamoPROMISE to bude mít význam pro region San Antonio.

Další informace o hnutí College Promise najdete na adrese collegepromise.org.