Akciový trh právě dokončil svůj nejlepší týden v měsících


Trh byl v pátek mírně dolů, ale byl to skvělý týden.

leden
11, 2019

3 min

Názory vyjádřené Komisí Podnikatel přispěvatelé jsou jejich vlastní.


Akciový trh nedokázal zaznamenat pátý den zisku, ale dokončil svůj nejlepší týden v měsících s malým poklesem.

Indexy Dow a S & P 500 poklesly o 0,02 procenta a 0,01 procenta, zatímco Nasdaq Composite klesl o 0,21 procenta. Podnikatelský index ™ skončil den 0,14 procenta.

Technologický sektor skončil tichý týden se smíšenými výsledky. Většina akcií měla malé zisky nebo poklesy, avšak Netflix, který dosáhl výše 3,98 procent, byl pozoruhodnou výjimkou.

Internetový / zábavní gigant je nejsilnějším akcie FANG, protože skupina – a širší akciový trh – spadly den před Vánocemi. V tomto období je to o úctyhodných 45 procent a na Wall Street stále ještě probíhají upgrady. Jeden z analytiků od Raymonda Jamese si včera silně koupil akci s cílem $ 450 – 33% skok.

Zbytek FANG se taky nedaří příliš špatně. Všechny byly dnes, ale Amazon je 22 procent, Facebook 16 procent a Alphabet Inc. 8 procent od Vánoc. Chipmaker NVIDIA Corp. dosáhl druhého největšího zisku v tomto sektoru a stoupl o 2,48 procenta.

Bed Bath & Beyond je velký den včera nebyl žádný záblesk v pánvi. Největší zisk dosáhl na Podnikatelském indexu, který se včera zvýšil o 6,58 procenta.

Odborný maloobchodník zaznamenal včerejší zisky, ale v roce 2019 poskytl lepší výhled, než očekávala Wall Street. Obrovská krátká pozice na akcii na trhu může vést ke zvýšení ceny akcií. Reuters uvedla, že až 25 procent veřejného kapitálu akcií společnosti bylo prodáno krátce. Akcie měly hrozný rok 2018 a tito krátkodobí investoři by nyní mohli získat své zisky kupováním akcií.

Pouze šest dalších akcií na Podnikatelském indexu ™ ​​dnes získalo více než jedno procento. Společnost Armstrong Inc. (2,45%), Wynn Resorts (1,93%), Ford Motor Co. (1,73%) a čipová společnost Analog Devices (1,64%) měly největší zisky.

Podíl v ropném a plynárenském výrobci Hess Corp. konečně odvzdušnil, klesl o 1,31 procenta, když cena ropy klesla o 1,69 procenta. Akcie vzrostly tento týden o více než 10 procent a od Štědrý den vzrostly o 42 procent, protože cena ropy vzrostla o 22 procent.

Největší pokles podnikatelského indexu dnes zveřejnila společnost TripAdvisor Inc. o 2,68 procenta. Další významné ztráty zahrnovaly L Brands (-1,96 procenta), Kinder Morgan (-1,44 procent) a O'Reilly Auto Parts (-1,37 procent).

Podnikatelský index ™ shromažďuje 60 nejčastěji veřejně obchodovaných společností založených a provozovaných podnikateli. Podnikatelský duch je cenným přínosem pro jakýkoli podnik, a tento index uznává jeho význam, bez ohledu na to, jakou společnost roste. Tyto inspirativní podniky mohou být sledovány v reálném čase na Entrepreneur.com.