4 Tajemství hledání zaměstnání, které by měli vědět všichni noví absolventi<div _ngcontent-c14 = "" innerhtml = "

Getty

Nyní, když je většina lidí v úřadu, je skvělé, aby se kandidáti dostali tam a pronásledovali své sny. Vzhledem k tomu, že řada společností hodnotí svůj roční rozpočet a plánuje svou strategii, existuje velká šance, že budou otevřeny nové pozice, které budou muset zaměstnanci naplnit. "Pokud jste nedávno známí," říká & nbsp;Corey Berkey, ředitelka pro lidské zdroje na JazzHR& nbsp; (oceněný náborový software a systém sledování žadatelů), "kurzy jsou ve vaší prospěch, protože to je doba roku, kdy trh práce kvete." Konkurence je v zimě méně tvrdá kvůli menšímu počtu absolventů.

Znalost tohoto, jako nedávný absolvent, využijte tohoto období, abyste skutečně vylepšili své životopisy, pitching a rozhovor dovednosti. Jelikož procesy pronájmu obvykle trvají určitou dobu, společnost Corey navrhuje zahájení vyhledávání. Zde je několik tipů, které vám pomohou usadit své vysněné zaměstnání na plný úvazek:

Vypadni tam

Je to lákavé (a zcela srozumitelné), že po absolvování trvá nějaký čas mimo, ale je vždy lepší, abyste se dostali před konkurenci. Poznejte se v době, kdy tolik lidí dělá totéž. Přestože manažerům pronájmu budou mít nějaké e-maily, které by mohly udělat z prázdninové dovolené, potvrdí váš e-mail, pokud bude vaše aplikace vyniknout. & Nbsp; Spojte se se společnostmi, na kterých opravdu chcete pracovat, a buďte vytrvalí – a přitom zůstáváte zdvořilí.

Zvýrazněte správné dovednosti

"V poslední době se stává normou, že dokonce i vstupní úlohy vyžadují nějakou zkušenost v oboru, na který se ucházíte." říká Corey. Jako takový nezapomeňte zvýraznit jakoukoli relevantní stáž nebo dobrovolnou zkušenost, kterou jste měli během vašeho studia. & Nbsp; Pokud nemáte tento typ relevantní zkušenosti, kladte důraz na transferable dovednosti z ostatních pracovních míst, které jste měli . & nbsp;Buďte připraveni diskutovat o svých předchozích zkušenostech v osobě a o tom, jak se s touto prací spojuje. & Nbsp; Toto & nbsp; se objeví v rozhovoru, a proto má jasné a silné hřiště & nbsp;může vás odlišit od dalšího kandidáta a přesunout vás do procesu náboru.

Personalizace je klíčová, říká Corey. Váš životopis musí hovořit přímo s úkolem, o který žádáte. Může chvíli trvat, než vytvoříte různé verze vašeho životopisu, nebo vylepšete motivační dopis & nbsp; aby odpovídal popisu přesné práce, ale bude se vyplatovat nejen v úvahu, ale také v případném rozhovoru. Pravdou je, že přijímání manažerů, náborářů a profesionálů v oblasti lidských zdrojů čte stovky životopisů v týdnu; vaše musí vyniknout.

& nbsp;Využijte události a zdroje kampusu

Pamatujte si na všechny ty akce, které byste měli vidět na letácích? Pokud jste se dostali k několika z nich, oslovte spojení, které jste vytvořili při vytváření sítí, a zaregistrujte pomoc náborářům (nebo kariérovým poradcům) při hledání zaměstnání. Dokonce i když momentálně neznají otevřené pozice, budou vás mít na paměti, jakmile se otevíráte. Stále stojí za to být na jejich radaru. Dokonce i kdybyste nechodili do kampaně na náborové akce, najděte seznam minulých zúčastněných společností a použijte je jako úvodní hák.

Vytvořte sociální média součástí vašeho hledání práce

Téměř každý podnik má nějakou přítomnost na sociálních médiích, bez ohledu na jejich velikost nebo odvětví, ve kterém jsou. Využívají sociálních sítí k tomu, aby s nimi organicky spolupracovaly a zahájily rozhovor. Náboráři se podívají na Facebook, Instagram a Twitter jako prostředek spojení s nedávnými absolventy, kteří existují online. Vypolejte své sociální profily a začněte tyto konverzace! Nezapomeňte, že budou pravděpodobné, že provedou svůj výzkum poté, co se o vás budou zajímat, a proto odstraňte všechny kompromisní příspěvky. "Nechte svou osobnost ležet online," říká Corey, "ale pozitivujte se i profesionálně."

& nbsp; Tak na co čekáte? Vytvořte různé verze obnovení. Napište ten průvodní dopis. Cvičit své hřiště. Využijte těchto spojů a přistávejte s touto vysněnou prací!

">

Nyní, když je většina lidí v úřadu, je skvělé, aby se kandidáti dostali tam a pronásledovali své sny. Vzhledem k tomu, že řada společností hodnotí svůj roční rozpočet a plánuje svou strategii, existuje velká šance, že budou otevřeny nové pozice, které budou muset zaměstnanci naplnit. "Jste-li nedávno známí," říká Corey Berkey, ředitelka pro lidské zdroje na JazzHR (oceněný náborový software a systém sledování uchazečů), "jsou ve vaší prospěch, protože to je doba roku, kdy trh práce kvete." Konkurence je v zimě méně tvrdá kvůli menšímu počtu absolventů.

Znalost tohoto, jako nedávný absolvent, využijte tohoto období, abyste skutečně vylepšili své životopisy, pitching a rozhovor dovednosti. Jelikož procesy pronájmu obvykle trvají určitou dobu, společnost Corey navrhuje zahájení vyhledávání. Zde je několik tipů, které vám pomohou přistát na plný úvazek:

Vypadni tam

Je to lákavé (a zcela srozumitelné), že po absolvování budete mít nějaký čas, ale je vždy lepší se dostat před konkurenci. Poznejte se v době, kdy tolik lidí dělá totéž. Přestože manažerům pronájmu budou mít nějaké e-maily, které by mohly učinit z přestávky na dovolenou, potvrdí váš e-mail, pokud vaše aplikace vyčnívá. Spojte se se společnostmi, na kterých opravdu chcete pracovat, a buďte vytrvalí – a zároveň zůstaňte zdvořilí.

Zvýrazněte správné dovednosti

"V poslední době se stává normou, že dokonce i vstupní úlohy vyžadují nějakou zkušenost v oboru, na který se ucházíte." říká Corey. Jako takový, nezapomeňte zvýraznit všechny relevantní stáže nebo dobrovolnické zkušenosti, které jste měli během vašeho studia. Pokud nemáte takový typ relevantní zkušenosti, kladte důraz na transferable dovednosti z jiných pracovních míst, které jste měli. Buďte připraveni diskutovat o svých předchozích zkušenostech osobně ao tom, jak se s tím spojuje. To se objeví na rozhovoru, a proto je jasné a silné hřiště může vás odlišit od dalšího kandidáta a přesunout vás do procesu náboru.

Personalizace je klíčová, říká Corey. Váš životopis musí hovořit přímo s úkolem, o který žádáte. Může chvíli trvat, než vytvoříte různé verze vašeho životopisu, nebo vylepšete motivační dopis tak, aby odpovídal popisu exaktní práce, ale vyplatí se nejen v úvahu, ale i případném rozhovoru. Pravdou je, že přijímání manažerů, náborářů a personálních pracovníků čte stovky životopisů týdně; vaše musí vyniknout.

Využijte události a zdroje kampusu

Pamatujte si na všechny ty akce, které byste měli vidět na letácích? Pokud jste se dostali k několika z nich, oslovte spojení, které jste vytvořili při vytváření sítí, a zaregistrujte pomoc náborářům (nebo kariérovým poradcům) při hledání zaměstnání. Dokonce i když momentálně neznají otevřené pozice, budou vás mít na paměti, jakmile se otevíráte. Stále stojí za to být na jejich radaru. Dokonce i kdybyste nechodili do kampaně na náborové akce, najděte seznam minulých zúčastněných společností a použijte je jako úvodní hák.

Vytvořte sociální média součástí vašeho hledání práce

Téměř každý podnik má nějakou přítomnost na sociálních médiích, bez ohledu na jejich velikost nebo odvětví, ve kterém jsou. Využívají sociálních sítí k tomu, aby s nimi organicky spolupracovaly a zahájily rozhovor. Náboráři se podívají na Facebook, Instagram a Twitter jako prostředek spojení s nedávnými absolventy, kteří existují online. Vypolejte své sociální profily a začněte tyto konverzace! Nezapomeňte, že je pravděpodobné, že provedou svůj výzkum poté, co se o vás budou zajímat, takže nezapomeňte odstranit všechny kompromisní příspěvky. "Nechte svou osobnost zažít on-line," říká Corey, "ale postavte se i profesionálně."

Tak na co čekáš? Vytvořte různé verze obnovení. Napište ten průvodní dopis. Cvičit své hřiště. Využijte těchto spojů a přistávejte s touto vysněnou prací!