2019 Novoroční cíle a usnesení


2019 Novoroční cíle a usneseníHej všichni! První týden roku 2019 už skončil, udělali jste nějaké novoroční vyhlášení? Miluju Nový rok, protože můžeme začít s čistou břidlicí a minulý rok zapomenout. Vlastně jsem v roce 2018 docela dobře udělala a splnila většinu svých cílů. Jen jsem zmeškal pár a já jsem v pořádku s tím.

V letošním roce budu držet to jednoduché a mít méně gólů. Nechám je pod 10 let. Přečtěte si, aby viděli, jak vypadají rané důchodce nové ročníky.

Stanovení cílů

V předchozích letech jsem měl mírné očekávání a stanovil cíle podle toho. To fungovalo dobře, protože jsem byl schopen splnit většinu věcí na mém seznamu. Domnívám se, že stanovení vysokých očekávání pro mě nefunguje, protože je nedokážu dosáhnout a pak se odradím. Mým stylem je chodit pomalu a stabilně. Fotografování měsíce je však pravděpodobně lepší pro mladé lidi.

Zde je můj přístup k nastavení cílů nového roku.

  • Nastavte dosažitelné cíle – Nestřílejte měsíc, pokud nemáte sterlingový záznam o vysokém úspěchu. Většina z nás se bude odradit a vzdávat se.
  • Cíle je specifické a měřitelné – Cíle nového roku musí být velmi specifické. Nedělejte vágní cíle, jako je ztráta váhy nebo šetření více. Nemůžete to sledovat a budete o nich zapomenout do března. Lepším cílem by bylo ztratit 10 liber nebo dokončit svůj 401 (k) letos. Musíte také zjistit způsob, jak se tam dostat. Jak ztratíte 10 liber? Zvýšíte svůj příspěvek 401 (k) hned? Potřebujete plán.
  • Napište je a sledujte svůj pokrok– Napište si své cíle a dejte je tam, kde je uvidíte. Dveře chladničky jsou dobrým místem pro mnoho lidí. Osobně jsem dal své cíle zde na Odchod do důchodu o 40 a aktualizovat stav každý měsíc. To funguje velmi dobře během posledních 8 let. Mám veřejné publikum a dáváte mi motivaci ke zlepšení. Udělal jsem obrovský pokrok v našich financích a osobním životě od té doby, co jsem začal blogovat. Bylo to úžasné. Doporučuji vám začít blog, pokud ji ještě nemáte. Opravdu mi to pomohlo a pomohlo vám to také.
  • Akademická škála – U některých cílů se měřím na akademické úrovni. Například plánuji ušetřit a investovat 100 000 dolarů v roce 2019. I kdybychom se zkrátili a ušetřili 90 000 dolarů, získám A-. To není špatné.

Ok, pojďme na list.

2019 cílů

Podívejte se na můj cíl list níže. Je to jednoduché a užitečné. Vidím svůj pokrok na první pohled a je snadné ho aktualizovat každý měsíc.

2019 cílový list

Snažím se naplánovat většinu gólů v první polovině roku, protože většinou se ve 2 hodinách moc nedařínd polovina. Léto je vždy těžké, protože RB40Jr bude mimo školu. Pokusím se dostat do konce června čtyři až čtyři věci. Mám v plánu navštívit Chiang Mai v červenci a bude to těžké dosáhnout.

Finanční cíle

Zvyšte pasivní příjem> 60 000 USD

V roce 2018 jsme strávili asi 60 000 dolarů. To je o něco vyšší, než bych chtěl, ale stále je to docela dobrá úroveň. V roce 2019 se pokouším zvýšit pasivní příjem nad 60 000 dolarů. To bude poněkud komplikované, protože v roce 2019 došlo k mnoha změnám.

  • Prodáváme naše nájemní nemovitosti, takže naše příjmy z pronájmu zmizí počátkem roku 2019. Využiji peníze, abych investoval do dividendových dluhopisů a na financování nemovitostí. Nejsem si jistý, zda příjmy z těchto dvou budou moci nahradit výnosy z pronájmu. Musíme počkat a uvidíme.

Zde je náš Tabulka pasivních příjmů.

2019 Pasivní příjem

Udělám to v akademickém měřítku, protože v roce 2019 nastane příliš mnoho změn. Myslím, že všechno se v roce 2020 uklidní a bude snadnější předpovědět, jak bude vypadat náš pasivní příjem. Mohlo by to trvat několik let, než se náš pasivní příjem zvýší na více než 60 000 dolarů.

FI poměr> 100%

Bohužel jsme udělali krok zpět v roce 2019. Naše náklady byly vyšší než normálně a náš poměr FI * klesl na 95%. To není špatné, ale musím to dostat až do výše 100%, než paní RB40 odchází. V roce 2019 dochází k mnoha změnám, takže si nejsem jistý, jestli tento cíl dosáhneme. Myslím, že po tom, co se budeme hýbat, naše náklady ztratíme, ale nejsem si jistý. Doufejme, že můžeme zvýšit náš pasivní příjem na 60 000 dolarů a zároveň snížit naše roční náklady. Je to však vysoký pořádek. Vidíte, jak dělám dosud pasivní příjmy.

* * *FI Ratio = pasivní výnos / výdaj

Uložit a investovat> 100 000 USD

V roce 2019 jsme ušetřili a investovali 102 817 USD! To bylo fantastické! Hlavním důvodem, proč jsme mohli ušetřit tolik, bylo kvůli bannerovému roku s příjmem z blogu. V loňském roce jsem v mém sólovém účtu ušetřil tunu, přes 40 000 dolarů. Vážně pochybuji, že bychom ji mohli letos opakovat.

Výchozím bodem pro úsporu a investování byly vždy naše daňově zvýhodněné účty. Příspěvkové limity se pro rok 2019 zvýšily. Zde je to, co plánujeme ušetřit.

  • 38 000 dolarů v našich 401 tiskových účtech. To je každá 19.000 dolarů.
  • 12 000 dolarů v našich Roth IRAs. To je 6 000 dolarů každý.
  • 4000 dolarů v RB40Jr je 529 vysokoškolský spořicí účet.
  • $ 11,000 jako příspěvek zaměstnavatele v mém sólu 401k. To závisí na tom, kolik peněz blog dělá v roce 2019.

Přidejte je a je to již 65 000 dolarů. To je dobrý výchozí bod. Budeme muset přijít na to, jak ušetřit více, když jdeme. Ach, skoro jsem zapomněl. Měli bychom dostat nějaké peníze z prodeje našich nájmů. Mohli bychom to investovat a pomůže nám přesáhnout 100 000 dolarů. Je to podvádění?

Cíl blogu

Aktualizovat aktualizaci o 40

Odchod do důchodu o 40 let potřebuje ještě facelift. V roce 2018 jsem se změnil na https, získal nové logo a provedl několik drobných aktualizací. V letošním roce najám někoho, kdo nainstaluje nové téma. Doufejme, že to bude fungovat. Vždy se bojím, že najdu lidi, protože jen málokdy dostanu výsledek, který chci.

Osobní cíle

Travel Hack 100 000 bodů

To je stejný cíl, který jsem měl minulý rok. Za prosinec jsem zaplatil za Thajsko méně než 700 dolarů. Kredity kreditní karty pomohly hodně. Kumulování kreditních karet není pro mě příliš náročné, protože musím zaplatit odhadovanou daň. Tyto daňové platby mi stačily na to, abych přesvědčila většinu požadavků na registraci kreditními kartami. Budeme cestovat do Thajska znovu v roce 2019, takže body kreditních karet přicházejí v pořádku.

*** Právě jsem se přihlásil ke společnosti Capital One Savor a získal 500 dolarů v hotovosti. Zaregistrujte se před vypršením bonusu, pokud chcete stejnou dohodu. Kliknutím na banner níže najdete správnou kartu.

Konsolidovat až na 1 vlastnost

Plánujeme prodat naše 2 condos a pak se přesunout do našeho pronájmu. To zjednoduší naše životy hodně. Naši nájemci se v únoru pohybují, takže je vše nakloněno. Doufám, že můžeme prodat naše kondomy rychle a pak se pohneme. Byli jsme v našem bytě 11 let a opravdu jsme si to užili. Poplatek HOA a daň z nemovitosti se však značně zvýšily. Je čas jít dál. Jsem si docela jistý, že naše náklady na bydlení budou nižší poté, co se přesuneme do domu. Paní RB40 také nechce být pronajímatelem. Byla velmi rozrušená, když jsem ji nechal, abych se zabývala nájemníky během této pětitýdenní cesty do Thajska.

Drop na 125 liber

Jen zřídka dělám tento cíl, protože nikdy předtím nepracoval. Domnívám se však, že to můžu udělat letos. V loňském roce jsem dostal váhu na 128 liber. To je vážně dobré! Klíčem bylo přerušované hladování * a pravidelné cvičení. Jsem však pravděpodobně až 13x kilo. Jsem v Thajsku. Moji příbuzní nás stále tlačí, abychom jedli víc. Je to způsob, jak projevit náklonnost. Také thajské jídlo je tak levné a chutné. Kdo může odolat? Takový druh thajského jídla nemáme v USA. Já se zváží, když se vrátím domů, a pak pracuji na tom, abych se dostal na 125 liber před létem.

* Zde je to, jak dělám přerušované hladování. Jedu jenom od poledne do 8 hodin ve všední dny. Toto sníží na kalorie a moc mi snídat snídani. Jsem zaneprázdněn dostat RB40Jr do školy ve všední dny. Zkuste přerušované hladování, pokud chcete zhubnout. To opravdu funguje. Pokud to nedokážete sám, doporučuji Martinovi Půlnoční kurz. On to říká – Co je na večeři? Jak se můžete dostat zvednutím na půstu. Je hodně užitečný pro zápasníka / blogera.

Zábavné cíle

Mějte mé štěstí úrovni 8 nebo vyšší

Tenhle je ošemetný. 2nd polovina roku 2018 byla pro naši rodinu těžká, protože maminka byla diagnostikována s demencí. Měla halucinace a v Portlandu byla opravdu těžká. Situace byla stresující a poklesla mi úroveň spokojenosti z 9 na 8. Rozhodli jsme se přesunout svou matku zpátky do Thajska a dosud to bylo velmi úspěšné. Je zde mnohem šťastnější a její příznaky jsou značně omezeny. Zřídkakdy dostane halucinace a to je obrovský rozdíl. Život v Portlandu by měl být méně stresující, jakmile se vrátíme zpět. Doufám, že můžu v tomto roce zvýšit svou úroveň spokojenosti zpět na 9 let. To by mělo být v pořádku, dokud nebudou žádné nové problémy. (Proč jsou v našich 40 letech tolik problémů? Mnoho mých přátel má všechny problémy, je to těžké desetiletí.)

Navštivte Chiang Mai po dobu 6-10 týdnů

Psím tento příspěvek v hezké kavárně v Chiang Mai. Je to docela pěkné pro digitální kočovníky. Chiang Mai se během posledních 10 let hodně změnilo. Nyní jsou zde pěkné tělocvičny, kavárny, restaurace, kina a mnoho dalších příjemných míst, kde si každý může užít. Nestačilo by mi, abych zde žila několik let. Nicméně paní RB40 a Junior už nejsou připraveni k pohybu, takže budu muset odložit až později.

Kavárna Chiang Mai

Vrátím se v létě, abych se podívala na maminku a uvidím, jak to dělá. Doufejme, že bude pár let stabilní, takže ji nepotřebujeme znovu posunout. Při příštím výletu plánuji mít strukturovanější rutinu. Dostanu členství v posilovně, abych mohl pokračovat ve svém cvičebním programu. Také si půjčeme místo, místo aby zůstal u mého tátu. Nemohu s mým rodičem nic udělat. Bude to dobrá příležitost zapsat RB40Jr do thajského jazykového programu. On může říct jen "sawad dee krub" a "kob khun krub" právě teď. (Dobrý den a děkuji.) Také se pokusíme za týden navštívit Vietnam. Mělo by to být zábava.

Takže to jsou můj cíl v roce 2019. Každou měsíc budu aktualizovat stav, takže mě kontrolujte, jak se můj pokrok uskutečnil.

Co o tobě? Máte nějaký nový rok pro rok 2019? Nezapomeňte, klíč je sledovat váš pokrok. Pokud tak neučiníte, zapomenete na své cíle a nedosáhnete je. Dostaňte je také včas, pokud je to možné. Pojďme na to!

Následující dvě karty mění obsah níže.

Joe začal Odchod do důchodu o 40 v roce 2010 zjistit, jak předčasně odejít do důchodu. Strávil 16 let práce s výpočetní technikou a velmi se těšil z technické práce. Nicméně, on nemohl žaludek společnosti BS.

Joe opustil svou inženýrskou kariéru, aby se stal návštěvníkem / bloggerem na adrese 38. Dnes bloguje o finanční nezávislosti, předčasném odchodu do důchodu, investování a životním životě. Podívejte se, jak generuje pasivní příjem zde.

Joe vysoce doporučuje osobní kapitál pro investory do DIY. Přihlašuje se k osobnímu kapitálu téměř denně, aby zkontroloval svůj peněžní tok a čistou hodnotu. Mají mnoho užitečných nástrojů, které pomohou investoři DIY analyzovat své portfolio a plán na odchod do důchodu.