19 konferencí Každá kreativa by se měla zúčastnit v roce 2019<div _ngcontent-c14 = "" innerhtml = "

V letošním roce investování do sebe je mou nejvyšší prioritou. Jsem připraven na nové informace, nové nápady a různé způsoby, jak prohlížet a konceptualizovat svou práci. Chci být kolem stejných lidí, kteří jsou zaměřeni na cíl a zaměřeni. & Nbsp;Takže pokud jde o mé rozhodnutí na rok 2019, hledání odpovědných a informovaných vůdců myšlení je na mém seznamu úkolů.

Zde jsou 19 konference, ustoupí a zkušenosti pro podnikatele & nbsp; a kreativy (některé z nich zahrnoval (a) v roce 2018), které jsem oficiálně přidal do mého kalendáře pro rok 2019.

Getty

1.) In / Visible Talks

Termíny: & nbsp; leden & nbsp; 17, 2019

Umístění: & nbsp; San Francisco, Kalifornie

Ceny vstupenek: 450 až 500 USD

In / Visible Talks je každoroční konference & nbsp; zkoumání umění a designu. Sestava řečníků o jednom dnu události se dotýká řady témat, od brandingu až po kreativní spolupráci až po myšlení v oblasti designu.

2.) SXSW

Termíny: 8. – 17. března 2019

Umístění: Austin, Texas

Ceny vstupenek: 1125 až 1450 USD

Ve sbírkách desítek tisíc kreativ, myslitelských vůdců, umělců a technologických podnikatelů z celého světa je vlajkovým festivalem Austin SXSW desetidenní maraton objevů, pozdní noci, osvěžující sezení a sítě na nejbližší úrovni. Mezi letošní nejdůležitější události patří premiéra nejnovějšího filmu Jordana Peeleho "Us" a klíčové poznámky režisérovi Jessice Brillhartové a vůdčí zpěvačka Chvrches Lauren Mayberry.

3.)& nbsp;Společné pole svolání

Termíny: 25. – 28. dubna 2019

Umístění: & nbsp; Philadelphia, Pennsylvania

Ceny vstupenek: & nbsp; Zatím není uvolněno

Třídenní festival, svolávání Společného pole, je shromáždění pro umělce, praktiky umění a komunitní organizátory investované do stavu uměleckého průmyslu a jeho křižovatek se sociálním dopadem.

4.) & Nbsp;Ženy zvuk vypnuto

Termíny: duben & nbsp; 2019

Umístění: Oakland, Kalifornie

Ceny vstupenek: méně než 30 USD

Oslavy ženských tvůrčích podnikatelů z různých odvětví, Women Sound Off je víkendová řada pop-upů, párty a praktických workshopů, které zkoumají společenské a technické aspekty tvorby kreativní kariéry. Teprve ve třetím roce se tato událost v nynějším měřítku stala jarním koncem v Oaklandu v Kalifornii.

5.)& nbsp;Cherrybombe Jumbilee

Termín: 7. dubna 2019

Umístění: Brooklyn, New York

Ceny vstupenek: 313,27 USD

Produkce časopisu Cherrybombe, publikace věnovaná podpoře žen ve světě jídla, Jubilej je celodenní konference v New Yorku zaměřující se na potravinářský průmysl. Diskuze o události spojuje širokou škálu lídrů v oblasti potravinářského průmyslu a upřednostňuje vytváření sítí a budování komunity.

6.) & nbsp;FORMULÁŘ

Termín: 10. května až 12. května 2019

Umístění: Acrosanti, Arizona

Ceny vstupenek: $ 15 až $ 100

Hostitel v budoucím městě Acrosanti v Arizoně, FORM je jednostranný festival, který je součástí kreativního ústupu. Centrální představení a instalace od některých nejlepších umělců světa, tohle třídenní dobrodružství je navrženo tak, aby inspirovalo a kultivovalo komunitu (kempování na místě je dokonce i volba!).

7.) #WeAllGrow Latina & nbsp; Summit

Termín: 30. května až 1. června 2019

Umístění: Long Beach, Kalifornie

Ceny vstupenek: $ 199 až $ 550 (vyprodáno)

Vytvořeno pro zesílení a oslavu latinských kreativ a podnikatelů, #WeAllGrow Latina Summit je každoroční, třídenní událost v Long Beach. Letošní téma je "Jsme změna," a konference bude představovat vedoucí pracovníky a kreativní myslitelé, kteří se snažili inovovat své průmyslové odvětví.

8.) Festival Northside

Termíny: & nbsp;Červen 2019 & nbsp; (oficiální termíny budou ohlášeny)

Umístění: Brooklyn, New York

Ceny vstupenek: Uvolní se

Jako každoroční oslavy se Festival Northside rozkládá v Brooklynu v New Yorku každé léto. Od přesvědčivých představení až po tvůrčí workshopy a spolupráci na komunitě je tento festival více než sousedním shromážděním. Je to místo, kde se můžete naučit a podílet se na jednom z nejvlivnějších měst na světě.

9.) Forbes ženský summit

Termíny: & nbsp; červen& nbsp; 2019 (oficiální termíny budou ohlášeny)

Umístění: & nbsp; New York

Ceny vstupenek: pouze podle aplikace

S ohledem na etos a poslání Women @ Forbes je Forbes Women's Summit každoroční akcí představující panely, rozhovory a řečníky o vedení, podnikání, zdraví, vzdělání a filantropii. Přestože je summit pouze na pozvánku, můžete požádat o účast.

10.) & nbsp;Jako Minds Camp

Termíny: & nbsp; srpen 2019& nbsp; (oficiální termíny budou ohlášeny)

Umístění: New York

Cena lístku: & nbsp; 175 až 450 dolarů

S ethosou spolupráce a kritického myšlení, Like Minds je intimní tábor pro spánek a & nbsp; dvoudenní hudební program pro dospělé. Hostitelé v New Yorku jsou hosté vyzváni, aby se vydali na tábor a připojili se k víkendové komunitě s uměleckým pohonem.

11.)& nbsp;Kemp No Man's Land by the Wing

Termíny: & nbsp; srpen& nbsp; 2019 (oficiální termíny budou ohlášeny)

Umístění: & nbsp; New York

Ceny vstupenek: & nbsp;$ 375 pro členy Wingu

Představený společným pracovním prostorem Křídlo, tábor No Man's Land je útočiště pouze pro členy Echo Parku v New Yorku. Ačkoli musíte být členem, tento tábor je na mém seznamu, protože program upřednostňuje sdílení zdrojů a sdílení zdrojů se svými vrstevníky.

12.) & nbsp;BABES FEST

Termíny: & nbsp; 6., 7. a 8. září 2019

Umístění: Austin, Texas

Ceny vstupenek: $ 15 až $ 50

Hosted in Austin, Texas, BABES FEST je každoroční svolávání mysli, oslavující a zesilující ženy a nebinární umělce. Jako víkendovou výstavu představují čtyřdenní představení, panely, pop-up trhy, promítání filmů a síťové hodiny span hudba, film, umění, tvůrčí vzdělání a komedie.

13.)& nbsp; V dobré společnosti

Datum: & nbsp; září 2019 & nbsp;(oficiální termíny budou ohlášeny)

Umístění: & nbsp; San Francisco, Kalifornie

Cena lístku: 65 až 250 USD

Založena v roce 2017 spoluzakladatelem společnosti Mothermag.com Katie Hintz-Zambrano, společnost In Good Company je interdisciplinární, jednodenní tvůrčí konference pro ženy a matky, kteří hledají komunitu, nové nápady a nové pohledy na to, jak přistupují k životu a kariéry.

14.) Potvrzující summit & nbsp;

Datum: & nbsp; září 2019 & nbsp;(oficiální termíny budou ohlášeny)

Umístění: & nbsp; Dallas, Texas

Cena jízdenky: 250 USD

Představený časopisem Honey Be Natural, Afirmace Summit je v Dallasu v Texasu sebeobjavné a tělo pozitivní shromáždění. Zaměřuje se na udržitelnost a holistické přístupy k životu, potvrzující summit má kořeny v tématech posilování postavení a osobní péče.

15.) & nbsp;Mothership Fest

Datum: & nbsp; září 2019 & nbsp;(oficiální termíny budou ohlášeny)

Umístění:& nbsp;Los Angeles, Kalifornie

Cena vstupenek: Bude uvolněna

Na křižovatkách umění, aktivismu, wellness a tvořivosti nabízí Mothership Fest prostor pro neúnavné prozkoumání těla, potřeb, zájmů, cílů a motivací se skupinou žen stejného typu, trans a nonbinary lidí. Kromě festivalu hostila Mothership workshopy po celý rok.

16.)& nbsp;Dobře čtěte Black Girl Festival

Termíny: & nbsp; listopad 2019 (oficiální termíny budou ohlášeny)

Umístění: Brooklyn, New York

Ceny vstupenek: 45 až 55 dolarů

Spuštěna v roce 2017, Festival úspěšné četby černé dívky vznikl po úspěšné kampani Kickstarter a přilákal více než 250 účastníků. Díky slavným autorům a spisovatelům se shromáždění stalo také časem pro ženy v komunitě Well-Read Black Girl, aby se připojili, napojili se na síť a setkali se s dalšími fanoušky knih.

17.) Kultura Con od Creative Collective NYC

Termíny: Oficiální termíny budou ohlášeny

Umístění: & nbsp; New York City, New York

Cena jízdenky: & nbsp; Bude uvolněna

Společnost Creative Collective NYC, která se zaměřuje na usnadňování odvážných prostorů pro multikulturní kreativy, je mocným zdrojem vzdělávacích programů a komunitních akcí, které se musí inspirovat. Jejich výroční Kulturní konference (data, která bude oznámena) & nbsp; spojuje řadu odborníků.

18.) FFFest (Festival ženských tvůrců).

Termíny: & nbsp; podzim 2019

Umístění: & nbsp; Los Angeles, Kalifornie (Umístění může být změněno)

Ceny jízdenek: & nbsp; budou uvolněny

Curated by PASSERBUYS a WOMEN & amp; FILM, FFFEST (Festival ženských tvůrců) je projekční a promoční série s hlasy silných ženských tvůrců. Jejich poslání? Chcete-li normalizovat ženy v pozicích ve filmu.

19.) Dívčí škola LA

Termíny: & nbsp;Oficiální termíny budou oznámeny

Umístění: & nbsp; Los Angeles, Kalifornie

Ceny vstupenek: & nbsp; se liší

Hostování jednorázových workshopů a tvůrčí spolupráce, stejně jako každoroční akce a festivaly, Girl School LA je síla. & Nbsp; Programování je rozsáhlé a inkluzivní, s důrazem na instilování vedení a autonomie v tvůrčí komunitě.

">

V letošním roce investování do sebe je mou nejvyšší prioritou. Jsem připraven na nové informace, nové nápady a různé způsoby, jak prohlížet a konceptualizovat svou práci. Chci být kolem lidí s podobnými myšlenkami, kteří jsou zaměřeni na cíle a zaměřeni. Takže pokud jde o mé rozhodnutí na rok 2019, hledání odpovědných a informovaných vůdců myšlení je na mém seznamu úkolů.

Zde je 19 konferencí, zábavy a zážitků pro podnikatele a kreativy (některé z nich jsem zahrnoval v roce 2018), které jsem oficiálně přidal do mého kalendáře pro rok 2019.

1.) In / Visible Talks

Termín: 17. ledna 2019

Umístění: San Francisco, Kalifornie

Ceny vstupenek: 450 až 500 USD

In / Visible Talks je každoroční konference o umění a designu. Jednodenní sestava reproduktorů se dotýká řady témat, od brandingu až po tvůrčí spolupráci až po návrhové myšlení.

2.) SXSW

Termíny: 8. – 17. března 2019

Umístění: Austin, Texas

Ceny vstupenek: 1125 až 1450 USD

Ve sbírkách desítek tisíc kreativ, myslitelských vůdců, umělců a technologických podnikatelů z celého světa je vlajkovým festivalem Austin SXSW desetidenní maraton objevů, pozdní noci, osvěžující sezení a sítě na nejbližší úrovni. Mezi letošní nejvýznamnější události patří premiéra nejnovějšího filmu Jordana Peeleho "Us" a klíčové poznámky filmařky Jessice Brillhartové a vedoucí zpěvačky Chvrches Lauren Mayberry.

3.) Společné pole svolání

Termíny: 25. – 28. dubna 2019

Místo: Philadelphia, Pennsylvania

Ceny vstupenek: dosud nezveřejněné

Třídenní festival, svolávání Společného pole, je shromáždění pro umělce, praktiky umění a komunitní organizátory investované do stavu uměleckého průmyslu a jeho křižovatek se sociálním dopadem.

4.) Ženy zvuk vypnuto

Termíny: duben 2019

Umístění: Oakland, Kalifornie

Ceny vstupenek: méně než 30 USD

Oslavy ženských tvůrčích podnikatelů z různých odvětví, Women Sound Off je víkendová série pop-upů, párty a praktické workshopy, které zkoumají společenské a technické aspekty tvorby kreativní kariéry. Teprve ve třetím roce se tato událost v jádře stala jarním koncem v Oaklandu v Kalifornii.

5.) Cherrybombe Jumbilee

Termín: 7. dubna 2019

Umístění: Brooklyn, New York

Ceny vstupenek: 313,27 USD

Produkce časopisu Cherrybombe, publikace věnovaná podpoře žen ve světě jídla, Jubilej je celodenní konference v New Yorku zaměřující se na potravinářský průmysl. Diskuze o události spojuje širokou škálu lídrů v oblasti potravinářského průmyslu a upřednostňuje vytváření sítí a budování komunity.

6.) FORMULÁŘ

Termín: 10. května až 12. května 2019

Umístění: Acrosanti, Arizona

Ceny vstupenek: $ 15 až $ 100

Hostitel v budoucím městě Acrosanti v Arizoně, FORM je jednostranný festival, který je součástí kreativního ústupu. Centrování výkonů a instalací od nejlepších světových umělců, toto třídenní dobrodružství je navrženo tak, aby inspirovalo a kultivovalo komunitu (kempování na místě je dokonce i volbou!).

7.) #WeAllGrow Latina Summit

Termín: 30. května až 1. června 2019

Umístění: Long Beach, Kalifornie

Ceny vstupenek: $ 199 až $ 550 (vyprodáno)

Vytvořeno pro zesílení a oslavu latinských kreativ a podnikatelů, #WeAllGrow Latina Summit je každoroční, třídenní událost v Long Beach. Tématem letošního ročníku je "Jsme převratníci" a na konferenci se představí obchodní představitelé a kreativní myslitelé, kteří se snažili inovovat své průmyslové odvětví.

8.) Festival Northside

Termíny: Červen 2019 (oficiální termíny budou ohlášeny)

Umístění: Brooklyn, New York

Ceny vstupenek: Uvolní se

Jako každoroční oslavy se Festival Northside rozkládá v Brooklynu v New Yorku každé léto. Od přesvědčivých představení až po tvůrčí workshopy a spolupráci na komunitě je tento festival více než sousedním shromážděním. Je to místo, kde se můžete naučit a podílet se na jednom z nejvlivnějších měst na světě.

9.) Forbes Women's Summit

Termín: červen 2019 (oficiální termíny budou ohlášeny)

Umístění: New York

Ceny vstupenek: pouze podle aplikace

S ohledem na etos a poslání Women @ Forbes je Forbes Women's Summit každoroční akcí představující panely, rozhovory a řečníky o vedení, podnikání, zdraví, vzdělání a filantropii. Přestože je summit pouze na pozvánku, můžete požádat o účast.

10.) Jako Minds Camp

Termíny: srpen 2019 (oficiální termíny budou ohlášeny)

Umístění: New York

Cena lístku: 175 až 450 dolarů

S etosou spolupráce a kritického myšlení, Like Minds, je intimní tábor pro spánek a dvoudenní hudební program pro dospělé. Hostitelé v New Yorku jsou vyzváni, aby se vydali na tábor a připojili se k víkendové komunitě s uměleckým pohonem.

11.) Kemp No Man's Land by the Wing

Termíny: srpen 2019 (oficiální termíny budou ohlášeny)

Umístění: New York

Ceny lístků: $ 375 pro členy Wingu

Představený společným pracovním prostorem Křídlo, tábor No Man's Land je útočiště pouze pro členy Echo Parku v New Yorku. Ačkoli musíte být členem, tento tábor je na mém seznamu, protože program upřednostňuje sdílení zdrojů a sdílení zdrojů se svými vrstevníky.

12.) BABES FEST

Termíny: 6., 7. a 8. září 2019

Umístění: Austin, Texas

Ceny vstupenek: $ 15 až $ 50

Hosted v Austinu, Texas, BABES FEST je každoroční svolávání mysli, slaví a zesiluje ženy a nonbinary umělce. Jako víkendovou výstavu představují čtyřdenní představení, panely, pop-up trhy, promítání filmů a síťové hodiny span hudba, film, umění, tvůrčí vzdělání a komedie.

13.) V dobré společnosti

Datum: září 2019 (oficiální termíny budou ohlášeny)

Umístění: San Francisco, Kalifornie

Cena lístku: 65 až 250 USD

Společnost Good Company, založená v roce 2017 spoluzakladatelem společnosti Mothermag.com Katie Hintz-Zambrano, je interdisciplinární, jednodenní tvůrčí konference pro ženy a matky, kteří hledají komunitu, nové myšlenky a nové pohledy na to, jak přistupují k jejich životům a kariérám.

14.) Summitu potvrzení

Datum: září 2019 (oficiální termíny budou ohlášeny)

Umístění: Dallas, Texas

Cena jízdenky: 250 USD

Představený časopisem Honey Be Natural, The Affirmation Summit je sebe-láska a tělo-pozitivní shromáždění v Dallasu, Texas. Zaměřuje se na udržitelnost a holistické přístupy k životu, potvrzující summit má kořeny v tématech posilování postavení a osobní péče.

15.) Mothership Fest

Datum: září 2019 (oficiální termíny budou ohlášeny)

Umístění: Los Angeles, Kalifornie

Cena vstupenek: Bude uvolněna

Na křižovatkách umění, aktivismu, wellness a tvořivosti nabízí Mothership Fest prostor pro neúnavné prozkoumání těla, potřeb, zájmů, cílů a motivací se skupinou žen stejného typu, trans a nonbinary lidí. Kromě festivalu hostila Mothership workshopy po celý rok.

16.) Dobře čtěte Black Girl Festival

Termíny: listopad 2019 (oficiální termíny budou ohlášeny)

Umístění: Brooklyn, New York

Ceny vstupenek: 45 až 55 dolarů

Spuštěna v roce 2017, Festival úspěšné četby černé dívky vznikl po úspěšné kampani Kickstarter a přilákal více než 250 účastníků. Představení slavných autorů a spisovatelů, shromáždění bylo také časem pro ženy v komunitě Well-Read Black Girl, která se připojila, síťovala a setkala se s dalšími fanoušky knih.

17.) Kulturní koncepce Creative Collective NYC

Termíny: Oficiální termíny budou ohlášeny

Umístění: New York City, New York

Cena vstupenek: Bude uvolněna

Společnost Creative Collective NYC, která se zaměřuje na usnadňování odvážných prostorů pro multikulturní kreativy, je mocným zdrojem vzdělávacích programů a komunitních akcí, které se musí inspirovat. Jejich každoroční konference Culture Con (ohlášená data) spojuje řadu odborníků.

18.) FFFest (Festival ženských tvůrců)

Termíny: podzim 2019

Místo: Los Angeles, Kalifornie (Umístění může být změněno)

Ceny vstupenek: Uvolní se

Curated by PASSERBUYS a ŽENY & FILM, FFFEST (ženský filmový festival) je promítání a mluvit série představovat hlasy silných ženských filmáků. Jejich poslání? Normalizovat ženy v pozicích ve filmu.

19.) Dívčí škola LA

Termíny: Oficiální termíny budou oznámeny

Umístění: Los Angeles, Kalifornie

Ceny vstupenek: liší se

Hostování jednorázových workshopů a tvůrčí spolupráce, stejně jako každoroční akce a festivaly, Girl School LA je síla. Jejich programování je rozsáhlé a inkluzivní, s důrazem na instilaci vedení a autonomie v tvůrčí komunitě.